• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
ještě k tomu pujčování věcí,já mám pujčenou teď starší kolíbku bez výbavy a manža mi na to vyráběl samo-robo držák na nebesa a jaksi špatně měřil a udělal tam ten jeden úchyt trochu jinak a řiká mi:Tak se tam vyvrtá díra do kolíbky,abych to nemusel předělávat :grinning: tak mě málem trefil šlak a šel předělávat :grinning:
luci,vy máte taky věci.U nás synátor to taky moc neřeší.Nedávno byl venku s dědou(mym tátou) a ten si pro něco odskočil a Filda si mezitim vymyslel zábavu klouzat se dolu z haldy uhlí :grinning: já ho teda neviděla,jelikož to máma dala pohotově vyprat,ale dokážu si ho živě představit jak byl černej až za ušima :slight_smile:
18. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
první monitor budu mít ve 39tt a to ještě ani nebudu znát ani výsledky toho stěru na streptokoka co mi dělal dnes :angry: Kdy jste kdo měl první monitor????
18. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
aron, taky dobrý mudr...... :sunglasses:

švagrová, když přišla ke svému gyndr. s tím, že je asi těhu, tak ji vyšetřil, těhu potvrdil a když se ptala jako prvorodička, jestli má nějak změnit životosprávu nebo co má jako dělat, tak jí odpověděl:

no maminko, cigarety stáhněte tak na dvacku denně, pivínka si dávejte jen tak 3-4 kousky a tvrdé max. 2 panáky.

taky v první chvíli nevěděla, jestli si z ní dělá prdel nebo mluví vážně. :grinning:
18. únor 2010 v 18:15  •  3 děti  • Odpověz
Já jdu zítra podruhý,takže poprvé 36tt+4,myslim.Mělo by se chodit 4 týdny před porodem každej tejden mám dojem.
18. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
Aronek - já byla na prvním monitoru už ve 34. týdnu..ale neřeš to, každý gyndař to má jinak...já u Kubíka první monitor nestihla...měla jsem jít v pondělí a Kubík se narodil ve čtvrtek..takže první jsem měla až při porodu..(38 plus 6) a na streptokoka jsem byla ted v pondělí a to jsem byla 35 plus 4 a výsledek prý budu do dvou týdnů, tak jsem zvědavá, jestli ho zas mám nebo ne..radši počítám s tou horší variantou, kdyžtak budu příjemně překvapená
:wink:
18. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
Aronek - kde rodíš? V Praze nebo u vás v Brodě?
18. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
Baby jedny ukecaný,kdo vás má dočítat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám první termín 21 února podle utz a druhej 23 února podle ms.

Dneska jsem vyběhla dvakrát schody do 3 patra a pak nesla těžkej nákup a pořád nerodím :unamused:
18. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
Holky, nakoukla jsem k únorovkám a mají další dvě miminka. a ty holky, co už jsou kolem termínů, buď po nebo těsně kolem jsou pěkně nervozní, musí to být na bednu vědět, že skoro všechny kolem už odrodily a já pořád nic.... :unamused:
18. únor 2010 v 18:20  •  3 děti  • Odpověz
co když u porodu neví strepkokoka?? Dávají antibiotika preventivně???
18. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
kackap, ty už taky běháš?
18. únor 2010 v 18:21  •  3 děti  • Odpověz
zuzul v Brodě :wink:
18. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
aronek: já 8.2. byla jsem podle nich necelý 36. týden.. :wink: a ten steptokiok mi dělala ještě než mě poslala do porodky a věděla výsledek
18. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
lucisa: myslím, že tady budu taky poslední..nic nenasvědčuje tomu, že by miminko chtělo na svět. Ty stahy, co máte vy, to já neznám.. :confused:
18. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
zuzka72 a majatob jsou užtaky celé nedočkavé, kdy to bude.... :grinning:

před chvilkou jsem četla na jiné diskusi origoš oznámení o narození mimča, našla jsem tam i tu sms, kterou máme předběžně připravenou, ale některé reakce příbuzných mě taky pobavily...
18. únor 2010 v 18:23  •  3 děti  • Odpověz
kackap,a Kubík šel sám nebo na vyvolávačku?Já doufám,že když to šlo poprvé samo,že podruhé to pujde jistojistě taky samo,co? ... :confused:
18. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
já jsem taky ještě v klidu, sice dnes jsem se tak ráno rozčílila s holkama, že jsem se lekla, abych z toho neporodila, ale mimčo se drží.....
18. únor 2010 v 18:24  •  3 děti  • Odpověz
Pajcul,já jsem z těch poslů teď taky mimo,u Fildy jsem je snad vůbec neměla ...
18. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
zuzzie: uklidnila jsi mě, někdy si tu připadnu méněcenná :grinning: nezvládám masáž hráze, nemám poslíčky, dříve jsem ani necítila intenzivně pohyby, měla jsem přetočené dítko, .. :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
pajcul: já taky nemasíruju, maliník jsem si koupila, ale zatím si na něj vzpomněla jen 2x, homeo jsem taky včera zapomněla, neboj, když to nebudeš dělat nebo jíst, pít atd. atd., taky odrodíš.... :wink:
18. únor 2010 v 18:30  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, tak se s náma poděl o sms, chceme taky být originální.
18. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
lucisa :grinning: :grinning: snad to zmáknu jako dáma :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
Pajcul, neblbni, buď ráda, že je ti fajn. Já jsem v prvním těhu ještě v červnu jezdila do školy přes 500 km každý víkend a v červenci jsem rodila a ani nevím, že jsem byla těhotná.
Vydržela jsem v autobuse z Brna až do Hradce Králové bez čurání i v 8 měsíci. Teď bych musela asi jet s plenou :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
jakelina: jsi superžena :grinning: :wink: já si téměř pokaždé obuji boty, obleču bundu a.. zase to sundávám, protože musíííím ukrutně na malou.. :grinning: a to ještě před tím se tam otočím cca 2-3x! Tu trasu bych nedala ani nááhodou :wink:
18. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
jdu se natánout s knížkou.. mějte se krásně :wink:
18. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
Lucis jj běhám :slight_smile: :slight_smile:

Zuzzie Kubík šel sám týden před termínem :wink:
18. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Kačko, to je ideální. Maty taky je 17. ledna a termín jsem měla 23.1.
18. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
jakel, to je tady na koníkovi ta diskuse o smskách. my máme předpřipravenou tuhle: ahoj, tak od dneska 00.00 hod. už konečně vím, jak vypadá maminka zvenku, vážím 00 a měřím 000! jméno, příjmení....

ale byla tam taky dobrá (jen nevím, jak by to třeba naši vydýchali :grinning: ): konečně můžu tatínkovi vrátit to 9měsíční šťuchání do hlavy.... jmenuji se...

a jedna maminka tam psala, že posílali něco v tom smyslu: ahoj, narodila jsem se..., vážím ..., měřím ... a jmenuji se... (úplně běžná sms), ale nějaký známý jim odepsal: bacha na vaši mladou, už posílá smsky a patlá vám kredit. jo a gratuluji :grinning:
18. únor 2010 v 19:11  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, to je dobré. Na kterém tématu je ta diskuse???? :grinning:
18. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
18. únor 2010 v 19:20  •  3 děti  • Odpověz
Já jdu na zprávy, zatím pa
18. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.