• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
jenže já mám kontrolu až za čtrnáct dní a ještě v nemocnici, protože doktor má dovolenou, takže streptokoka vědět nebudu :angry:
19. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Aronku, já bych to s doktorem zas až tak nehrotila. Pokud jsi měla všechno během těhu v pořádku a nemáš žádný potíže, tak by se nic dít nemuselo. Kdyby jsi měla rizikový těhu, tak by kontroly asi taky vypadaly jinak. :wink:
Aronku, tak to je drsný přístup doktora - odborníka (myslím tu kontrolu po šestinedělí).

Rintin, moc dobrá zpráva. :slight_smile: A ty odhady váhy jsou dle UTZ fakt jen odhady. :wink:

Hajduš, já bych řekla, že spíš osobně. Ale stopro si jistá nejsem.
19. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
vero to mi nerikej ze osobne :angry: :angry: me tak ty nase urady stvou vsude se musi osobne :angry: ve fronte se stravi vic casu nez u urednic!!!

holky chcete zavinovacku zadarmo? koukejte co jsem nasla na internetu, ja toho bohuzel vyuzit nemohu protoze jsem v uk, tak ale alespon toho vyuzijste vy :slight_smile: :slight_smile:

http://www.malvik.cz/Stranky/Darek-2010
19. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Aronku, monitor mi dělá sestřička u mýho doktora. Chodím k němu až do termínu. Pak mě pošle do porodky. Stejně jsem to měla i u Kačenky. Jsem se svým doktorem moc spokojená. Já k němu přestoupila na začátku prvního těhu. Od dřívějšího doktora jsem odešla, protože měl šílenou sestru a já jsem odmítla se kvůli ní při každý návštěvě stresovat. Navíc neměl v ordinaci ani UTZ. Tak jsem našla mladýho doktora, který má supr vybavení, o sestřičku o rok starší než já a hlavně stráááášně hodnou a doktor je taky fajn. Nemůžu si stěžovat. :slight_smile:
A co kdyby sis k doktorovi zavolala? Výsledky by jim měly přece do 14 dnů přijít.
19. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
Hajduš, mi povídej. A hlavně tě posílají z jednoho úřadu na druhý kvůli jedný blbý částce. :angry: :angry: :angry:

O tom Malvíkovi jsem to už slyšela. My to ale máme trochu z ruky. :slight_smile: Zavinku mám, tak to neřeším. Ale pro Pražandy dobrý tip. :slight_smile:
19. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
vero, on je dnes naposledy, pak má dovolenou :frowning2:
19. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahojky kuřátka,
tak jsem byla ráno na odběrech, pak na monitoru (Toňas po 5 min.usnul a už se nám ho nepodařilo probudit, takže jsem tam strávila 40 min). Naštěstí mě tam doktorka pak nehnala znovu. Prohlídka ok, hlavičku máme už prý hodně dole a vypadá to, že se mi začíná trochu prý stahovat břicho (nevim co tím je myšleno, je pravda, že ho mám dneska jak šutr...). Tlak zase 145/80 , tak alespoň mi klesnul ten spodní, minule jsem měla 95.
Co nového? Nerodí nikdo? Jdu si vás dočíst.
19. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Žabka- :angry: nerodím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 09:35  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi vidim, že tu strašíš :grinning:
19. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Žabi- :grinning: :grinning: :grinning: a dlouho búdu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 09:39  •  4 děti  • Odpověz
U nás se taky nerodí,Anička si asi ještě dělá culíčky,aby byla pěkná :grinning:
19. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
Dobré ránko, tedy já po včerejšku spala jak šípková Růženka a pořád jsem ještě trochu hotovson :sweat_smile: tak si nebudu na dnešek dělat moc velké plány. Pomalinku začnu žehlit tu soupravičku do postýlky, ať můžu dát prát další várku. Stejně není postýlka stále smontovaná :angry: Jinak jsem myslela, že vyperu, aji ten obal matrace, ale jaksi soudruzi do toho potahu přímo všily kapsičky s tou pohankou, takže jestli dobře chápu, tak se prát nedá, bo by mi to taky mohlo naklíčit :rolling_eyes: :sweat_smile:
19. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
kackap, jj holky se rády fintěj:slight_smile: Jinak kdo chce brzy porodit, tak v nedělu večer hrajeme s Rusákama, tak třeba by to mohlo nějak pomoct :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Zuzi, já jsem dočítala a už jsem si říkala, že tu nejsi a asi rodíš. Oni ti snad špatně spočítali termín, to není možné :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Rintin, aby nás měl kdo do té porodnice odvézt, kdyby nás to chytlo u hokeje. :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
jakel, tak potom už jedině curling :sweat_smile: zrovna jeden začal :grinning:
19. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Rin až v neděli?? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
jakel :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 09:52  •  1 dítě  • Odpověz
Kde je ta Maja? Vyspává s Tobíkem? Nebo šla koupi ten riciňák? :grinning:
19. únor 2010 v 09:53  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ja su tady, ale uklizim, tak neni cas psat :grinning:
19. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Aháááááá.
19. únor 2010 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz
HIhi, Rin já mám zákaz rodit dneska (hrajem s Lotyšema) a v neděli na ty Rusáky taky. :grinning:
Jakel já bych si musela vzít asi tágo, páč ten můj vždycky u hokeje lohní lahváče... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Jaky-spočítali asi termín dobře. Spíš věřím tomu, že jsem slonice. :grinning: Vánoce to jistí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 10:07  •  4 děti  • Odpověz
Zabko :grinning: Tak mu raději kup nealkoholické pivo. :slight_smile:
Ale kdybychom vyhráli a ještě se nám narodilo mimčo, tak by to pro chlapy byl asi nejhezčí den v životě a to datum by si zaručeně pamatovali. :grinning:
19. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Pro ty, co uvažují o YALu: včera jsem si ho nechala napsat, doplácela jsem 43!!Kč i s 30Kč za recept. Když si ho koupíte bez receptu, tak stojí 174Kč.
19. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Jirčo, napsal ti to normálně na gyndě????
19. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
Kuřátka,vy všechny uklízíte? Chcete rodit?
Co vaříte nebo budete vařit? Já mám v troubě žemlovku a na plotně fazulovou polívku.
Tu měl někdo včera,ne?
19. únor 2010 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz
:slight_smile: Já dnes oddechové vaření-hovězí polévku s játr. knedlíčky a opékané brambory, sm. květák a rypáčkům, kteří ho nejí sm. sýr. +salát z peking. zelí :slight_smile:
19. únor 2010 v 10:51  •  4 děti  • Odpověz
je zuzi ja bych si dala vsechno nechces zaskocit? :grinning:
19. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Zuzko, taky děláš chutě. Mňam. Prý oddechové vaření, to je u nás nedělní oběd. :grinning:
19. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.