• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Aronku, poslední tři týdny před termínem. Já jsem začala 35 týden, kdybych porodila dřív a jsem na 27 cm a začínala jsem na něco málo přes 20 cm. Tak to určitě má cenu a dá se to stihnout nacvičit i za 14 dní. Já to i trochu flákám, protože mám ještě dost času.
19. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
doorko, chce 1500,-Kč, což si myslím, že jde
19. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Holky, tak já vám jdu popsat, jak tady skáču, abych vám mohla napsat. Jelikož chlapečci splnoli své úkoly :grinning: , tak si zapnuli Wii a protože je ten dosah přes celý obyvák, tak abych se dostala k PC, tak musím skočit na docela vyvýšenou rohovou sedačku, celou ji projít-seskočit a sednout na prdel. Takže docela olympiáda-no přece jim nebudu kazit signál. :grinning: A to každých 5minut, aby se mi ten květák a sýr nespálil. :slight_smile: Ale nebojte-nerodím
19. únor 2010 v 11:59  •  4 děti  • Odpověz
Hm. Tak to je myslím dobré. Pak ho můžeš taky prodat.
Já jsem nad tím taky přemýšlela. Lepší než být potrhaná,že?
19. únor 2010 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzko, já u oběda zase pořizuju doklady do pokladny a tak taky co pět minut seskočím z balonu a oběhnu celý stůl, abych něco zamíchala v kuchyni. Tečou mi u toho zase nervy, protože už jsem našla spoustu dokladů z roku 2009 a zase se bude muset dělat dodatečné přiznání. Ti lidi jsou strašní bordeláři. :frowning2:
19. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
zuzi ty teda tem dvojcatkum davas zabrat :wink: je super ze se jeste u tebe drzi :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Holky cenu to má, už jenom pro ten pocit, že pro sebe něco dělám. Třeba bude i šití, ale snad ne tak moc a pro ty co rodíte poprvé, tak si alespoň zvyknete na ten pocit tlaku na hráz i ke konci na konečník a u porodu to poznáte.
19. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
zuzko,tay jsi machr.Prý abys jim nekazila signál :grinning: :grinning: Tak raději skáčeš? Príma mamka. Doufám,že to ocení :wink:
19. únor 2010 ve 12:04  •  1 dítě  • Odpověz
A myslíte,že bych ho sehnala i v lékárně? Přes internet by to dýl trvalo.
19. únor 2010 ve 12:06  •  1 dítě  • Odpověz
Doorky asi ne, my jsme ho sháněli jenom na netu a přišlo za tři dny a dokonce s fakturou vevnitř, takže ani nechtěli peníze dopředu. A to bylo v době vánoc, protože jsem ho dostala pod stromeček. Tak byla pošta zavalená.
19. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
To víš Doorka pro děti všechno. :grinning: :grinning: :grinning: Dnes odjíždí za ex-tak ať si ještě užijí. :grinning:
19. únor 2010 ve 12:08  •  4 děti  • Odpověz
doorko, já ho našla tady na bazaru a je tam ještě jeden za 1900,- :wink:
19. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
19. únor 2010 ve 12:19  •  4 děti  • Odpověz
Jste zlatíčka. Děkuju. Ale jak tak nad tím uvažuju,asi bych si musela koupit nové.Bo po někom bych to tam asi nedala. Jsem na to cíťa. Já vím,že můžu s prezervativem,ale.....
19. únor 2010 ve 12:26  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzko, to už asi bude prodané, je to z roku 2009.
Doorka já jsem koupila taky nové.
19. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
Jdu chvíli zalehnout. :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:34  •  1 dítě  • Odpověz
Jaky-já jsu idiotek, já se na datum ani nepodívala-no ale snaha se cení. :grinning:
Já bych taky pokud bych do toho šla tak nové, jelikož po prezervativu se osypu a jen tak by mi to bylo fuj, už jen ta představa....
19. únor 2010 ve 12:36  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, nic se nestalo. Já jsem si toho datumu všimla taky náhodou. :grinning:
19. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Holky nechci vyšilovat, ale, jak tu někoho 12hodin nevidím, tak mám za to, že rodí, takže hlaste se :grinning: :grinning: . Ani, Kackap,Pajcula atd,atd.
19. únor 2010 ve 12:43  •  4 děti  • Odpověz
Tak jsme zpět. Už jsme měli namále,ale pod pohrůžkou nemocnice se prcek rozhýbal, takže se tomu nechá zatím volný průběh. Najednou mě to trochu mrzí. Už jsem s tím pondělkem byla smířená a takhle zase nevím ani dne ani hodiny... Ale mám radost že je prcek v pořádku :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Tak to je děs, já mám břicho, jak kdyby ta kůže byla 2mm tenká, vidím přes ni skoro ty mimča. :grinning: Fakt teda, kopíruje mi to žebra, hlavu, všechno už tam není ta vůle, takže teˇsi dávám bacha ať do něčeho nevrazím, to už by nebylo asi dobry. :wink:
19. únor 2010 ve 12:47  •  4 děti  • Odpověz
flapi, tak to bylo o fous :wink: ale doma je nejlíp
19. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Jo a dnes v obchodě mi prodavačka říkala, kdy dovezu ukázat mimča, že je inverze a že asi ještě nemohou ven. A já na to, no nemohou, když je mám ještě u sebe v břichu. :grinning: Docela mě to pobavilo, ona prej, že to nejde na mě vidět, že už myslela......, no ale já to vidím pořád. :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:49  •  4 děti  • Odpověz
hmm, tak jsem se snažila teda vyžehlit tu sadu do postýlky, už když jsem to věšela na sušák, tak mi bylo jasný, že to bude průda, bo je to nějaká tvrdá látka, žehlička jela na plný koule, pářila jsem a zvlhčovala o 106 a pořád to vypadá jak kdybych to krávě z huby vytáhla :cry:
19. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
zuzko, tak to tě musí těšit. Horší by to bylo, kdybys je už porodila a ona se zeptala, kdy to už bude?? :grinning:
19. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
:grinning: zuzi :grinning: no ale v jistém měla pravdu, je inverze, tak ještě nemůžou ven :grinning:
19. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
rintin a na kolik jsi to prala???Já mám takový ten nekrčící program na praní, tak z toho je to skoro jak vyžehlené.
19. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
jj takhle to měla švíca, domů už si vezla mimčo a přitom měla stále obří benžo, tak na ní souseda zmateně hleděla
19. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
prala jsem na 40, nekrčící program nemám, mohu dát akorát stop odstřeďování a pak třeba dodatečně jemné odstřeďování, ale nikde nebylo žádné upozornění na to, že bych takto měla postupovat :angry:
19. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.