• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
no co už nabrečím, polštář a peřinku stejně nebudu ze začátku asik vůbec používat, možná akorát tu peřinku, no a příště budu chytřejší a dám to jemné odstředění. Jinak mám z mražáku oběd, nejdřív čočkovku a pak mražené tvarohové šátečky s jahodovou náplní a k tomu si orestuju strouhanku na sladko, ať máme teda z čeho nabírat :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
houskove knedliky
1/2 kg polohrube mouky
2 lzice oleje
sul
1 vejce
1/4 l mleka
1rohlik
1/2 kosticky drozdi a udelat kvasek
nechat vykynout a dat do srncihi hrbetu nebo babovky silikonove na 6 minut do mikrovlnky
19. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
tak na epi-no jsem se domluvila. Pokud bude všechno OK tak v pondělí dorazí a jdu trénovat. Došla mi arnika a vzhledem k tomu, že je na objednání, tak budu víkend bez :frowning2:
19. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
tak to ja jako prvorodicka pred deseti lety (to je hrozna predstava :grinning: )jsem nebyla potrhana vubec nesili me nic ale je fakt nebyt tam PA tak me dr nastrihnul ,hodne zalezi na dr nekdy neni potreba ho udelat a stejne ho udelaji
holky ja nevim jestli vydrzim jeste 28dnu porad me hrozne boli bricho nemuzu poradne nic delat protoze pak to zacne prisla jsem z nakupu a uz po ceste to zacalo porad mi tvrdne a boli jsem s toho uz na prasek :rolling_eyes:
19. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj, kuřátka....
Já jsem dnes jak praštěná pytlem, ráno jsem se vzbudila na malou a protože bylo kolem 4, tak jsem si zapnula krasobruslení, že se kouknu na Vernera, Březinu a Pljuščenka... A co si myslíte, že se stalo? Verner už jel, Březinu jsme viděla a když se blížil konec a pljuščenka, tak jsem ho viděla přijet na led a pak jeho odchod došatny. Akorát vím, že neměla na Lysacka, a toho jsme viděla, jel pěkně. Navíc v programu mělo být krasobruslení od 4-5, a já pak zjistila, že už je skoro 6, tak se nedivím, že jsem u toho zase začala spát. A pak jsem se neuměla kolem půl deváté probrat.

V 10 jsem jela s holkama do města, zítra jdeme popřát kámošce na svatbu, tak jsem jela pro kytku, přáníčko a nějaký dáreček, dvě hoďky jsme plantaly, baby mrzké, že už je bolí nohy a já ani nemluvím, mrňous se celou dobu protahoval, jako by nemohl spinkat, když jsem ho houpala.

Ještě že oběd jsem jen ohřívala zevčerejška, dorazily jsme to nakládané masko s omáčkou a vařené brambory jsem jim opekla, víc jim to chutná.

Jo a já tedy raději peču, než vařím. A Zuzko, květák bych si taky dala, ale jak jsem byla v globusu na nákupu, tak ho tam měli za 40 Kč!! Málem to se mnou švihlo, takže jsem raději vzala brokolici... Asi bude zítra
19. únor 2010 ve 13:14  •  3 děti  • Odpověz
autor
ach jo, ja uz chci taky aspon tvrdnout :grinning:
19. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
maji, tak se někde ve městě postav a tvrdni tam chvilku :grinning:

tohle by byl dobrý povzdech, kdyby ho řekl chlap :grinning:
19. únor 2010 ve 13:16  •  3 děti  • Odpověz
Zuzko, ja nerodim :grinning:

Jsem byla vyrizovat ty nase studia.... s prihlaskou k dr., overit vysvedceni a VS diplomy a poslat postou. Stavila jsem se i pro maso na obed na vikend, pro krem na strie.....

Holky, vy jste se do toho epi-no nejak dali :grinning: Ani nechci vedet, kolik stoji novej....
19. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Tak my jsme už taky konečně po obídku. Dělala jsem lososa se sýrem, k tomu vařenou brokolici a brambor. A polívku jsem měla ze včerejška - fazolovou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzko, taky jsem si říkala stejně jak Jak, že to není zrovna časově nenáročný vaření. :confused: Než to připravíš a usmažíš, tak máš dvě hodiny v čudu, ani nemrkneš. Já oddychovýmu vaření říkám tak těstivinám s kečupem. :grinning: Oddychový bych brala, kdyby ti to kluci i obalili a osmažili. :grinning: :grinning: :grinning:
Zuzko, my děláme borůvkový žahour. Je to fakt mňamka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti, nebudeš mít chlapa u porodu?

Zuzzie, bezva, že monitor vypadal dobře. :wink: Já měla při posledním monitoru na druhé křivce jen menší hrbolek, takže taky žádný kontrakce. :grinning: Já akorát za poslední dva monitory cítila, jak mimísek škytá. :grinning: :grinning: :grinning: Tak to do monitoru pěkně mlátilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
vero no ja bych chtela dohodli jsme se ze kdyz nebude v praci tak půjde a kdyz bude tak chce jit neter ale to mymu vadi ze by tam byl nekdo jiny ze pry je to jeho dite :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
Rinti a nemáš to přeschly, to ti ani zvlhčovat nepomůže. Zkus to tak na 3hoďky pověsit ven, ať to navlhne přirozeně a pak to půjde uvidíš.
19. únor 2010 ve 13:32  •  4 děti  • Odpověz
Rintin, já mám taky sadu do postýlky, která se žehlí šíleně. :unamused: Sice to je psaný, že je to ze 100 % bavlny, ale přijde mi, že v tom je zamíchaný ještě něco jinýho, protože jinak by se to žehlilo líp. :confounded: Ale už to neřeším. A zmačkaný to je, i když dám ochranu před pomačkáním. To bych asi nemohla ždímat vůbec.

Já masáž hráze neprovozuju, protože dost trpím na záněty. Ale kdybych si měla pořídit epi, tak jdu taky určo do novýho. Jako třeba těhuoblečení mám víceméně z druhé ruky, ale tohle bych taky použitý určo nechtěla.
19. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Marti, to pak jo. Já jsem nějak pochopila z tvého příspěvku, že tam s tebou nepůjde. Já bych si to bez chlapa nedokázala představit. Z práce ho naštěstí v případě potřeby uvolní.
19. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
no to my mame prave problem ted nastoupil do nove prace takze doufam ze to prijde az bude doma dela u soukromnika tak se bojim aby s toho nebyl pak nejaky problem kdyby chtel volno na ten den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
přítel v práci oznámil, že čeká rodinu, tak to tak nějak akceptují a počítá s tím, že ho pustí :wink:
19. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
Marti, ze zákona má chlap nárok na přítomnost u porodu. Akorát je to neplacený volno.
19. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
vero-rypáčci mi těstoviny nejí a já taky ne. :grinning:
19. únor 2010 ve 13:44  •  4 děti  • Odpověz
Holky,jak je to..chlap by měl mít nárok na den volna, že? Akorát nevím, jestli v den porodu nebo den poté? Nevíte jak to je?
19. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
Zuzko, tak to já zas můžu. A Kačenka to miluje. Hlavně když je tam ten kečup. Ale je to fakt nouzovka, dělám to maximálně tak jednou za měsíc. Kečup ale kupuju v DM, který je fakt výborný a je z 80 % z rajčat.

Zuzule, placené volno se poskytuje na převoz manželky do porodnice, ale přítomnost u porodu už se považuje za neplacené volno.
19. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Maji, tak mě asi tvrdne dnes břicho za tebe. Já jsem přestala s tím hořčíkem a už to trochu cítím.
Lucis, tak to nezávidím tahat holky po nákupech, příště mi je hoď k nám a já pohlídám, než nakoupíš. :grinning:
19. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Tak v DM kupuji snad všechno, ale oni tam mají i kečup? Tak to musím mrknout, mě už došel domácí.
19. únor 2010 ve 13:53  •  4 děti  • Odpověz
autor
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: chtela jsem vydrbat kartackem prkynko na wc a nejde mi rozsroubovat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: minule jsem ho dotahla nejak moc a ted se tam s tim pupkem ani poradne nedostanu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Já kečup kupuju, ale rajčatový protlak si dělám sama, protože jsem dělala v laborce, kde se dělaly rozbory na obsah všeho možného z potravin a spoustu věcí teda od té doby nejím. Hlavně ne paštiky a párky. V paštikách se kolikrát našly i zbytky očních bulv prasat, nebo hovězího a nejenom chlupy, rozmělněné, nebo peří, ale i oční řasy atd. Tak to holky nejezte, fuj.
19. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
maji ty uz porod :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
autor
uf, pastiky mame domaci... :slight_smile:
19. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
holky, tak teď za mnou přiběhla mladší Anina a prý: máme blbou vládu, zdražili nám čokoládu...

jsem v šoku, co to mezi dětma koluje, hledím jak blázen, doufám, že to nekvákne někde na veřejnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 13:57  •  3 děti  • Odpověz
Jakel-dobrou chu :frowning2: ˇfuj tajksl se mi ale zvedl žaludek :grinning:
Holky kdosi to chtěl, tak mrkněte:
http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=498476
19. únor 2010 ve 13:57  •  4 děti  • Odpověz
jakelin to si delas srandu no fuj ani mi to nerikej to jsou takovy prasata?to snad maji kvalitnejsi zradlo i psi
19. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
autor
marti, kdyz ony holky na jine diskuzi resily uklid a me to tak chytlo, ze ho poradne umeju...no a prd a ted me to akorat stve :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
autor
jake, co jeste nepapas a proc? to me nahodou zajima :grinning:
19. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.