• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
jakel, tedy to jsou chuťovky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kdybych ti tam hodila holky, tak bys z toho rodila ještě dnes a svoje chlapečky bys milovala ještě víc, než teď, bo ty moje, to snad ani nejsou holky, to je něco mezi ďáblem a gizdem :angry:
19. únor 2010 ve 13:59  •  3 děti  • Odpověz
Holky nekecám a je to fakt hnus, prostě ten kutr rozmělní úplně všechno a většinou se to dělá z vařených hovězích a vepřových hlav a obere se do toho úplně všechno co na té hlavě je. Včetně uší, rypáku atd...Ještě hnus je taky nějaká uzená paštika, to je rakovina na pochodu.
19. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
a to ja vcera delala manzovi do prace chleba s pastikou :grinning:
maji ty proste chces rodit uz dnes ze jo? :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
autor
marti, jeee, dnes nesmim, manza ma koncert :grinning: ale na vikend naplanuju hooodne dlouhej vylet... :grinning:
19. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
my taky děláme domácí (tedy naši a brácha, my pak vyfasujeme proviant), zrovna dnes ráno mi švagrovka dala vzorek, ještě jsem to ani nechutnala.....
párky kupujeme minimálně, a to ještě jen u nás v globusu, tammají sice salámy a tak o něco dražší, ale kvalitnější. mamka, než šla na invalidku, tak dělala veterinárního technika a měla přehled, jaká je kvalita masných výrobků v okolí od různých řezníků...

jake, myslím, že i klemens je má celkem kvalitní
19. únor 2010 ve 14:04  •  3 děti  • Odpověz
maji jaky koncert on hraje v kapele?bude slavnej?
19. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
autor
marti, haha, kez by :grinning: zatim je nedostudovanej klavirista a bohuzel se zamiloval do klasiky....tak z nas asi milionari nebudou :grinning:
19. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
je to by me bavilo poslouchat ja mela kluka hral na klavir a na housle pozvala jsem ho k sobe domu a cekala ze s toho neco bude a on videl ze tu mam housle a porad hral a hral :grinning: :grinning: hraje ti doma?a co malej ma k tomu nejaky vztah?
19. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
Lucis, nepomlouvej svoje děti. Určitě jsou úžasné. :slight_smile:

Maji, ještě nejím kupované kompoty z konzervy, samá chemie a barva. Ovocné nanuky, kupované marmelády, většinou z odpadového přezrálého a rozmačkaného ovoce, ten rajčatový protlak, nikdo nevybírá prohnilé rajčata, sype se to z beden všechno na umytí a pak se to už jenom mele.
Kupované sirupy, kde by asi v prosinci, kdy je vyrobený jahodový sirup vzali jahody??? Všechno je to zalité chemií uskladněné v obrovských cisternách.
Kupovaný špenátový protlak, dost vysoký obsah plevele a trav, nikdo to taky nepřebírá a v tom zeleném se to ztratí.
Je toho hodně, ale nemůžu to tady všechno popisovat. Nejhorší je, že ani dětské přesnídávky nejsou vždycky košer. :frowning2:

Já ani moc ráda nejím v restauraci. Taky jsem viděla někdy hrozné zákulisí, kdy se třeba talíře utíraly ubrusy, které se špinavé sundaly ze stolu a podobné prasárny.
19. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Lucis, Globus uzeniny taky kupujeme. Nepřidávají alespoň mouku. Mají je chuťově výborné. :grinning:
19. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
Maji, další Šporcl.
19. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
Tak holky, já měla kdysi dávno kluka, byl o 15let starší, byl to němec-Horst a hrál na saxofon-to byla krása, jezdili jsme po plesích a různých akcích a já milovala Slzy tvý mámy, to byla snad jediná písnička, kdy si se mnou mohl zatančit i když i při té odběhl hrát. :wink: Jezdil sem za příbuznyma d KV. No a já ho kvůli tomu mýmu EX odkopla-kde jsem dneska mohla být..... Ex hrál na akordeón a kytaru a to pořád-to bylo o nervy. Teď tu nikdo nehraje a je klid-no jen Óčko, ale to snesu. :slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:16  •  4 děti  • Odpověz
Tak já se snažím vše dělat sama z ovoce a zeleniny ze zahrady-kečup,marmelády, sirupy, zavařeniny, přesnidávky, tlačenky,utopence atd. Jenže když to nedejbože dojde-tak musíme i kupované, přeci neumřem hlady. :grinning: Ale domácí je domácí.....
19. únor 2010 ve 14:18  •  4 děti  • Odpověz
autor
marti, me uz to obcas leze na mozek... :grinning: nas normalni den probiha tak, ze rano vstanem, mm odjizdi do skoly, odtamad rovnou do prace, vraci se kolem 8-10, naji se, umyje dite a sedne ke klaviru a tak do dvou do rana posloucham buseni do klaviru...ovsem bez zvuku, protoze to ma na sluchatka kvuli sousedum :stuck_out_tongue_closed_eyes: po asi dvou tydnech staci aby zatukal nejakej rytmus a ja okamzite vim, co to je za skladbu, pomalu aj ktera strana a radek :grinning: jenze po celym dnu s Tobikem uz su vecer tak utahana, ze jsem to jednu dobu fakt nenavidela a mela chut mu ty klaviry omlatit o hlavu :sweat_smile:

jake, dobry, kompoty a marmelady kupujeme minimalne, mame domaci, nanuky spis smetanovy :slight_smile: rajcatovej protlak tak jednou za pul roku, ale dam si na neho bacha :stuck_out_tongue_closed_eyes: detsky presnidavky nekupujem, max.kdyz jedem na chatu a neni moznost uvarit predem :slight_smile: sirupy nepijem, nejlepsi je stejne hola voda... no a spenat kupuju drcenej, ne protlak, ale to bude asi to samy, akorat vic nahrubo, co? no tak se vratim k listovymu asi...ikdyz trava a plevel mi az tak nevadi jak jiny veci :wink:
tak jsi me docela uklidnila, ze na tom nejsme az tak zle :slight_smile:
akorat ulitavame na uzeninach, ale ty uz se chystam delsi dobu omezit, tak aspon ted mam motivaci :wink:
19. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
Já před manžou chodila taky s klukem, který hrál na klavír a bicí a tak. ale ten klavír hlavně a mě se to strašně líbilo, vždycky říkal, že naše děti budou taky hrát, akorát, že k tomu už jaksi nedošlo :grinning: ale on uměl i klasiku i modernu....

jakel, jen si nemysli, jsou úžasné - když spinkají, když jsou ve školce a škole nebo u babičky :grinning: :grinning:

Protlak špenátový nekupuju, jednou nebyl, vzala jsem špenátové listy, povařila a pak rozmixovala a ta chuť se vůbec nedala srovnat, takže od té doby jen listy....

O marmeládách jsem taky slyšela hlavně od kámošek, co chodily na brigády do Selika :grinning:
19. únor 2010 ve 14:24  •  3 děti  • Odpověz
Zuzko, že jsem si nevzala Pištu Hufnágla!!!! :slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
autor
ja jsem vlastne s nemuzikantem chodila jen s jednim :sweat_smile: ale to je asi tim, ze mam taky vystudovanou fletnu a ted delam Hudebni vedu :grinning:
19. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
kočenky, já se teď loučím, vyrážím s holkama trhnout si další ostudu, jdeme na návštěvu ke známým, naštěstí mají taky děti, i když dva kluky a když jsou všichni spolu, je to síla. večer přijdu určitě úplně vynervovaná...
papa
19. únor 2010 ve 14:29  •  3 děti  • Odpověz
Jake- :grinning:
No ono když je to hudebník, tak je to krásny, ale poslouchat to furt je na mozek, tím spíš, že nemám hudební sluch. No, ale jak píše Maja, když jsou dnes sluchátka, tak je to už v pohodě, to bych se i překonala a navíc by se mi netřepal celej dům od harmoniky. :grinning:
19. únor 2010 ve 14:30  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko poctivě se hlásím,že jsem stále 2v1 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ale zítra je pěkné datum,tak by to snad mohlo vyjít :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
teda maji tak vy jste rodinka hudebniku tak to je hezky ja te chapu ono to je hezky poslouchat chvilicku ale pak kdyz to je kazdy den tak je to na zabiti :grinning:
19. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Jinak mám divnej nepopsatelnej pocit v puse, v břichu, tam dole, neumím to popsat, ale řekla bych, že je to blízko.... Ale nebojte nerodím. No i když při mé smůle kdy musím vydržet do neděle a pak do pondělka bych se vsadila, že porodím v sobotu a přirozeně. :unamused: Ale doufám, že zůstane jen u toho pocitu.
19. únor 2010 ve 14:35  •  4 děti  • Odpověz
zuzko to jsme na to stejne ja to mam taky hlavne kdyz mi tvrdne bricho a zacne bolet mam tlak na spodek je nejaky divny den zuzi neboj i kdyby to bylo prirozene dva porody mas za sebou nebude to tak hrozne jeste nas vsechny strcis do kapsy odpocivej
19. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
no tak Zuzka dneska, Kacka zitra a me se libi utery dopoledne, to ma sluzbu moje doktorka :grinning: co vy na to? :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
Marti-kdyby člověk věděl, jak to dopadne. :wink:
Maji- :grinning:
Pondělí 22.2. taky není špatny :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 14:40  •  4 děti  • Odpověz
ne ne maji utery mam zabrane ja to uz mi naplanovala segra kazde utery co bude je moje :grinning:
19. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
autor
marti, no tak to pristi se holt budes muset rozdelit se mnou :grinning: jindy nerodim :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
Maji to bych brala takové pořadí :wink:
19. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
ja to jinak neukecam :grinning: nez uterky
19. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.