• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
zuzi ty jeste nemas kocarek??
19. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
marti, me nevadi kdyz budeme mit obe uternatka :grinning: a vubec, ty mas jeste cas, tak pristi ja a ty to dalsi :grinning:
19. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
ja uz jedno uternatko doma mam tak mam praxi :grinning: :grinning: ok to by slo :grinning:
19. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
autor
Tobik je stredecni :grinning: ale v utery jsem jeste byla v poradne a rikala mi, ze to na porod nevypada a v noci to zaclo :grinning:
19. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
autor
zuzi, jeste nemas kocar?
19. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
to je nejlepsi kdyz to reknou stejne nemuzou vedet kdy to opravdu prijde me chteli vyvolat porod vic jak o ctrnact dnu driv neco se ji nelibilo tak mi porad kontrolovala plodovku a delala hemiltna tak jsem sla na reverz domu porad mi delala nejake vysetreni aby mi rozjela porod :rolling_eyes:
19. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
Jake,díky za pochvalu :slight_smile: ale stejně si připadám jak velkej hroch :grinning:
no a s těma paštikama a tak jste mě teda dostali.No fuuuj!To povim manžovi,kterej uzeniny paštiky a párky zbožňuje,ale jeho žaludek asi jen tak nerozhodim :slight_smile: akorát já nevim,jestli to ještě pozřu. :wink: marmelády děláme taky domácí a je to nesrovnatelný teda.Ještě by mě zajímalo jak se dělaj domácí paštiky?
Vaření mi už tolik nevadí,ale na pečení jsem poslední dobou hroznej lemp :unamused: až se vždycky stydim,když slyšim,jak doma všechny pečete :wink: my většinou vyžíráme babičky na návštevách :grinning: moje mamina se v pečení vyžívá a tchýně taky občas něco uklohní...
Vero,pani Dr. řikala,že dnes může být takhle dorovna ale zítra už to může být zas uplně jinak :slight_smile: tak to moc neřešim.
Já už bych to taky nejradši za sebou.Vždycky se začne něco málo dít a pak jak když utne nic :angry: takže to vidim taky do Vánoc :unamused:
19. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
zuzko zda se mi ta cena za ten kocarek dost premrstena
19. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
Zuzka, díky za tip, jak s těma věcima do postýlky, ale už na to dlabu, vedle na balkoně soused často pokuřuje a tak raději zvolím věci málo vyžehlené, než hodně překouřené :unamused:
...jinač moje nervy, před chvilkou mi volal chlap, že jeho kamarádce (bývalé kolegyni) vypověděli nájemníci smlouvu z bytu a jestli bych se tam nechtěla přestěhovat (asi co nejdřív), strašně se divil, že nechci :confused: já si nemůžu pomoct, ale někdy nechápu, čím chlapi přemýšlí, bo pro mě je to už tak těžký, že jsme se přestěhovali do Prahy. Je velkou výhodou, že tu mám všechno tak nějak po ruce, mám tu okouklý to místní mateřský centrum, vím zhruba co a jak a on by nás chtěl stěhovat....no padám. a to prosím pěkně jen proto, že je tam o pár stromků víc než tady.
19. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
To jsou tady plány na porod. Já si až neděli můžu říct, že ještě měsíc.
Zrovna jsme domyla sklepní okna a nebylo to nic příjemného se tam krčit s tím pupkem. Ale máme jenom čtyři a nemůžu taky pořád sedět u kompu. Ještě tu mám nějaké mýto a pár dokladů a hotovo. Mýto je naštěstí bez dph, tak to jde rychle.
19. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
Rintin, chlapi si myslíl, že pár dní před porodem nemáš nic jiného v plánu, než začít balit a stěhovat se. :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
tak holky me boli bricho jak blazen po deseti minutach tak snad to prejde kazdych deset minut tvrdne a boli :fearful: :astonished:
19. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Marti, já to tak měla jednou v noci, už jsem si to stopovala a zase přešlo. Tak vem hodinky a měř a popřípadě bude další březňátko v únoru :grinning: :grinning:
Máme termín ve stejný den, tak snad to není nakažlivé. :slight_smile:
19. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
Marti,nech si to na nějakej hokej,jako to mam naplánovaný já,ať z toho ty chlapy maji víc :slight_smile: manža řek,že v tom případě se mnou pojede do porodnice na sál ještě televize :grinning: určo dej vedět,jestli se něco děje.Máš na někoho z nás kontakt?
19. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
Zuzzie-takže spolu do vánoc?
martinka2000-kočárek nemám až po porodu ale mám Graco-sporťák-hlavně že vím, kde má kráva ocas. :grinning: :grinning: :grinning: Já jen posílám odkazy, co mě zaujme, víš.
19. únor 2010 v 15:21  •  4 děti  • Odpověz
no to nevim snad to nakazlive nebude :grinning: ja doufam ze to prejde ted uvidim za par minut jestli zas nebo to bude jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Marti,stopj to a kdyžtak dej vanu nebo sprchu. Já to mívám kolem 10 večer.
19. únor 2010 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz
Marti-dnes není úterý. :grinning: Dej si tu vanu a uvidíš-buď to přejde, nebo se to rozběhne. Jýá to takle mívám taky po 5min, ale vždycky to tak za půl hod. přejde. :wink:
19. únor 2010 v 15:27  •  4 děti  • Odpověz
Marti, já ti pošlu do IP telefon, kdybys porodila tak mi dáš vědět. My jsme si tu navzájem daly telefonní čísla, ale ty jsi sem myslím ještě v té době nechodila.
19. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
zuzko,to je dobře,že posíláš odkazy. Mě se to líbí. Když by mě něco zaujalo,tak zahlásím,ju?
A ten stupínek na kočár či jak se to jmenuje chtěla cori.
jakel,ty info o tom jídle jsou zajímavé. Takže paštiky vylučuju. Díky za radu.
Jo a ve špenátu jsem několikrát našla berušku-teda krovky a broučka-nevím,co to bylo. Ale není to jenom o plevelu. Ten bych taky rozdýchala.
Tak až si na něco vzpomeneš,hoď to sem,prosím.
rinti,taky jsem ty věco do postýlky žehlila dloooho. Nakonec přes mokrý kapesník a moc jsem nadávala :angry:
19. únor 2010 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz
Jaky-ty posíláš telefony? pošli mi taky do zásoby, kdyby se mi pokazil. :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 15:29  •  4 děti  • Odpověz
zuzzie nemam nemam tak ty pojedes i s tekou? :grinning: tak to u nas je jiny muj chlap na to nekouka je divnej asi :sweat_smile:
zuzko aha tak to jo ale na aukru se da poridit pekny za slusnou cenu jen to chce hlidat ja ho koupila taky pres aukro za slusnou cenu a je jak novy mela jsem ho fakt levne mela jsem stesti hlavne jsem ho koupila nez manza prisel o praci nastesti jinak bych ho uz nekoupila :fearful:
hodim pak vanu tak ted nastesti to vynechalo tak jsem rada ale je nejaky divny den
19. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
Zuzko,po 5 minutách!!! To nevím,jestli bych už nepanikařila :slight_smile:
19. únor 2010 v 15:30  •  1 dítě  • Odpověz
Holky to mi nedělejte, já jak slyším jak má někdo bolesti, tak už rodím taky s ním a ani z toho neusnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
Holky-nevím, co se děje ale u nás dnes pořád houkají sanitky, asi padá led ze střech, jinak nevím, ale je to protivnej zvuk. :frowning2:
19. únor 2010 v 15:31  •  4 děti  • Odpověz
Doorka-já panikařím, ale tak po půl hodině to vždy přejde a už je to po několik dnů, tak si s tím hlavu nelámu. :angry:
19. únor 2010 v 15:32  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko a jaký chceš typ telefonu :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
Jake--:grinning:
19. únor 2010 v 15:33  •  4 děti  • Odpověz
zuzko to je dost po peti minutach to bych se docela uz bala :sweat_smile:
19. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
Marti no já se nebojím, jak jsem psala je to už po několikáté a když jsem to říkala ve špitále, tak říkali, že se moc sleduju a že čemu se divím, že jsem těhotná. Takže dokud neodteče voda, nebo se to nebude tlačit ven :grinning: tak jsu v klidu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 15:49  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.