• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Rintin-ty jsi se jen přejedla, že jo? :grinning:
19. únor 2010 v 15:50  •  4 děti  • Odpověz
noooo Zuzi máš mě přečtenou, schválně jsem fotila hned po obědě :sweat_smile:
19. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
autor
hele, fakt me nestvete s nejakyma bolestma a tvrdnutim a otviranim a nevim cim jeste :angry: :angry: :angry:
19. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
báseň pro Maju: Nepoužila pepino, teď používá epi-no :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Maji klíííd, u mě z toho nic nebude. :grinning: Ale pozor na Marťu! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 15:55  •  4 děti  • Odpověz
autor
rin, teda ty mas strevo :grinning: :grinning: :grinning:
zuzi, ale aspon mas z ceho panikarit, ja ne, tak maximalne, ze mi nejde odsroubovat zachodovy prkynko :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
rintin, :grinning: :grinning: holky nás ten smích na sále přejde
19. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
Maji, tak zaber a není možné aby nepraskla voda :grinning:
19. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Teda doufám, že ne ta do záchodu i se splachovačem.
19. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
autor
jake :grinning:
19. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
Rin - dobrá básnička... :grinning:

Jakel - nestraš :sweat_smile: všechny to zvládnem! :grinning: jsem zvědavá, kdo je na řadě...už máte všechny porodní plán? Já se budu tak dlouho odhodlávat, až to nestihnu..

Nekoukala jste některá tuším min. týden to bylo na Sama doma? Byla tam nějaká doktorka, co chce docílit toho, aby po porodu dávali miminka mamince na břicho a aby byl dodržen oční kontakt aby se mohla mamina s dítětem seznámit ..a hlavně tělo na tělo, bez látky, že je to prej hodně důležité k navázání prvního kontaktu..nevím, jestli to píšu dost srozumitelně, ale snad jo..tak to bych taky chtěla a hlavně aby mi ho na rozdíl od min. porodu dali do půl hodiny na přisátí, ještě na sále - pokud to teda půjde a nebudou komplikace...minule se na to vyloženě vykvákli a myslím, že kvůli tomu jsme pak měli problém s kojením..nechtěl se přisát a ta bolest...au...prostě tím chci říct, že ted už vím přesně co chci a co ne a tak ten porodní plán určitě zkusím nějak slátat a hlavně pak budu doufat, že se jím budou hlavně řídit :wink: když už si s tím tu práci dám :sweat_smile:
19. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
Maji,my tady panikaříme s poslama a tvrdnutím a tobě pak čváchne voda,4krát zatlačíš a bude to :wink:
19. únor 2010 v 16:06  •  1 dítě  • Odpověz
Já na porodní plán nehraju. Mě stačí císař-jinak ať si dělají co chtějí. :grinning:
19. únor 2010 v 16:07  •  4 děti  • Odpověz
zuzule,stránka 187-janule dávala odkaz-velmi zajímavé.
19. únor 2010 v 16:07  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, budete některá zkoušet ty vyvolávací nápoje? Něco jsem o tom četla tady v diskuzi, ale nevím, jestli bych do toho šla..ten ricinový olej nebo ten nápoj...já myslím, že pokud budu hodně nedočkavá, tak zkusím akorát takové ty obyčejné věci jako sex, schody, aloe, masáž bradavek atak..ale když to nepomůže, tak na to asi kašlu a nechám mimi, at si řekne samo kdy chce na svět..to bych asi nepokoušela, ale zas z druhé strany, kdyby se mělo vyvolávat, tak kdoví.... to bych asi musela být v té situaci, ted to neposoudím..
19. únor 2010 v 16:10  • Odpověz
Na to je odborník Maja :wink:
19. únor 2010 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka - díky, kouknu, nestíhám vás číst, baby ukecané...musím i něco dělat...teda občas..bo tu jsem furt, když ne tady, tak v jiných diskuzích...jsem hrozná, nesmím nikde chybět, to by bylo :sweat_smile:
19. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
Doorka - já si všimla, že se v té diskuzi objevila, ale zajímalo mě, jestli i někdo další o tom přemýšlí....
19. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
autor
zuzu, ja se o vikendu chystam na koreneny napoj a kdyz nic, tak pujdu asi aj do toho ricinaku... :sweat_smile:
19. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
Fakt? Tak pak musíš poreferovat, jaké to bylo a hlavně jestli to fakt zabralo..budeš pokusný králík... :grinning: :grinning: jo?
19. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
No,já nee. Asi tomu nechám volný průběh. Maliník mi teď mudr na týden zakázal,kvůli svědění,lněné semínko jsem ještě nerozbalila,masáž hráze jsme dělali jednou..........
19. únor 2010 v 16:16  •  1 dítě  • Odpověz
autor
zuzu, jako obvykle :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 16:17  • Odpověz
Víš co je sranda? Že jsem nedávno měla plnou lednici jablek, tak jsem si řekla, že uvařím jablečný kompot...a hádej jak to dopadlo...dala jsem tam hodně hřebíčku, celou skořici jsem neměla tak jsem tam nasypala mletou a byla to fakt síla...a já tele vůbec nevěděla co se může stát... a taky že jo...večer bolest jak cyp :grinning: myslela jsem že snad budu rodit...jak jsem se kroutila...jedla jsem to jen já, nikdo nechtěl, tak to tak dopadlo...takže skořice a hřebíček myslím klidně zabere!
19. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
Maji - :grinning: :sweat_smile:
19. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
autor
zuzu, ja jsm delala minulej tyden svarak se skorici a hrebickem (taky jsem zrovna nesetrila) a nic...akorat mi to vino stouplo do hlavy a byla jsem pak vesela :grinning:
19. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
Miluji skořici a hřebíček, jablka mám-holky jdu si uvařit odynstovany jabka-třeba mi to pomůže. Zuzu dík za typ.
19. únor 2010 v 16:20  •  4 děti  • Odpověz
Tak aspon jsi měla dobrou náladu, když už nic, no.. :grinning:
19. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
Zuzi - není za co.. držím palce, dej si tam toho koření hodně a není možná :grinning: . jo a co to je odynstovaný jabka?
19. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
autor
hm, taky bych si dala, ale dnes uz se mi s tim nechce varit...tak zitra :slight_smile:
zuzu, nejvetsi srandu ze me mel manza, ze si dam deci a su vysmata jak leco :grinning:
19. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
No to je ten kompot z jablek my tomu tak říkáme. :slight_smile: Maji taky dobrej tip svařák-ale ten já měla v úterý a aspoň půl litru(no vína tam bylo jen na ovonění, nebojte) se spoustou koření a nic. Takže jdu na to odynstovany a svařák k tomu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 16:24  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.