• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
No, hele Maji - já ted jak jsem těhotná tak nedám ani moje oblíbené pivko - bo mi je pak blbě a prostě mi vůbec nechutná, takže si když na něj dostanu chut, tak dám tak deci, což je teda divné, bo u Kubíka jsem ho pila a chutnalo jako normálně...takže když si dám malilinko něčeho tak jsem taky úplně hotová a mám hned dřevěné nohy...svoje 30. narozeniny jsem oslavila s jednou skleničkou šampusu..fakt něco :grinning: jsem si to nějak blbě načasovala..ach jo :frowning2: navíc se chystám dlouho kojit, uvidíme jaká bude teda realita, ale chtěla bych, takže až se pak jednou ožeru, tak to zas dopadne.. to nechci vidět :grinning: ještě že si to pak nepamatuju :sweat_smile:
19. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
Zuzi - aha..tak se tomu říká v Olomócu? :grinning:
19. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
Zuzu-v Blatci u babičky a my to podědili ty názvy a tak se to drží. :slight_smile:
19. únor 2010 v 16:32  •  4 děti  • Odpověz
Tak to abych se taky pomalu začala učit nějakému slangu, bo my budem bydlet v Šumperku, to je kósek :grinning: Už vidím, jak se mi všichni budou smát jak mluvím :grinning: :sweat_smile: Si říkám, to bude teda mluva...rodilá Karviňačka, za sebou deset let v Praze (to taky dost poznamená) a pak Šumperk..aby mi pak vůbec někdo doma rozumněl :sweat_smile:
19. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
Zuzi - aha, ale fakt nevím, kde je Blatec? Někde u vás?
19. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
Tato metoda je používána i na některých porodnických odděleních ke zkoušce zátěže při kontrakcích. Minutu až dvě si silně třete bradavky, následuje dvě až tři minuty přestávka a pak se postup opakuje. Toto dráždění může vyvolat děložní kontrakce. Jestliže tímto způsobem nastanou kontrakce během půl hodiny, znamená to, že děloha je zralá na porod.

2. Klystýr, půst

Představuje neškodnou, ale účinnou metodu. Udělejte si klystýr a pak musíte celý den dostatečně pít. U mnoha žen poté spontánně nastanou kontrakce. Klystýr s teplou vodou povzbudí pohyby střev, na což děložní svaly reagují silnějšími stahy.

3. Přirozené prostaglandiny

Tyto jsou obsaženy v mužském spermatu. Pokud je tělo ženy připraveno na porod, stimulují tyto hormony kontrakce. Při použití této metody pomáhá, když je žena silně vzrušena a stimulována, neboť pak i ona vylučuje dost prostaglandinů potřebných k vyvolání porodu. Prostě jakým způsobem jste si broučka udělali, takovým způsobem mu ukažte cestu ven

4. Kořeněné nápoje

Výsledek nepocítíte hned, většinou se dostaví během jednoho až dvou dnů. Je třeba připravit čajový nálev z jednoho kusu skořice, deseti hřebíčků, malého zázvoru a jedné polévkové lžíce sporýše lékařského v jednom litru vody. Tento nápoj pak popíjejte během celého dne po doušcích.
Zmíněná koření lze také použít i ve formě éterických olejů ze skořice, hřebíčku, zázvoru a verbeny v základním oleji (olivový, slunečnicový, mandlový) na masáž břicha nebo do teplé koupele. Zvýšení účinku dosáhnete, pokud si před masáží břicho zvlhčíte horkou vodou, čímž urychlíte vstřebání oleje.

5. Homeopatické prostředky

Tady je důležité upozornit, abyste je užívala jen na základě doporučení zkušeného homeopata. Nejčastěji se používají tyto: Caulophyllum, Cimicifuga, Kalium carbonicum, Nux vomica, Pulsatilla, Sepia.

6. Ricinový koktejl

Připravte si směs z ricinového oleje (ke koupi v lékárnách) s meruňkovým džusem a hltem čiré kořalky. Tuto vypijte. Během tří až šesti hodin se dostaví silné porodní bolesti. Pokud tomu tak není, musíte vycházet z toho, že se zatím dítě prostě narodit nechce.
19. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
tak tady to mate holky
19. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
U Olomouce, babička měla super hlášky:
Když se s dědou hádali(byly spolu 65let sezdaní), tak babičina největší nadávka byla-to je takový kanál, te kanále jeden protivný.
No a mě vždycky říkala-jezuzmarja Zozanko nežvýchý tu žvýchačku.
Nebo na Hůlku a Vojtka-to je ohava, chlupáč jeden, že se neostříhá.
Dnes večer je pěkny kino(program v TV)
atd. atd.
19. únor 2010 v 16:40  •  4 děti  • Odpověz
Marti - jak si mám sama udělat klystýr? :sweat_smile: vím co to je, ale jak tam tu teplou vodu dostanu? :grinning:
19. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
autor
zuzi :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Zuzi - dobrý :grinning: odted ti budem říkat Zozanko :grinning:
19. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
autor
zuzu, zahradni hadici? :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Maji - fakt nevím :grinning: ale řehtám se tu jak kůň :sweat_smile: :grinning: se z vás picnu, fakt :slight_smile:

Zozanka něco určitě vymyslí :sweat_smile:
19. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
maji :grinning: :grinning:
zuzule,dá se koupit v lékárně sada na klystýr. Stojí myslím kolem 2-3stovek.
19. únor 2010 v 16:45  •  1 dítě  • Odpověz
Nebo sprcha s tryskou, nebo bidet.?????????? Fakt mě nic nenapadá :wink:
19. únor 2010 v 16:47  •  4 děti  • Odpověz
autor
hele, dnes tu nebylo hodne holek, kde jsou? :sweat_smile:
19. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
Mají-rodííííííííííííí :wink:
19. únor 2010 v 16:49  •  4 děti  • Odpověz
autor
zuzi :grinning:
19. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Jojo, ale to je yal gel a to myslím Marti nemyslela...

Zuzi - no, asi to navrhnu manželovi, ale toho už pak ze mě stopro klepne, stačí ty pohledy když beru epi-no a jdu se zavřít do ložnice..myslím, že už má ze mě i tak dost, ještě aby mi doma dělal klystýr :grinning: to už bych si asi koledovala :sweat_smile:
19. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
Jen my tu řešíme koniny.. já chci taky rodit, sakra...ale musím počkat do 1. března..až bude manžel zpátky z Moravy...
19. únor 2010 v 16:52  • Odpověz
19. únor 2010 v 16:54  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka - tyjo, ono to fakt existuje..ale stejně bych to sama nedala..vypadá to jak nějaká sado maso pomůcka z erotického časopisu... :sweat_smile:
19. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
autor
ty jo, no tak to vypada drsne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Ne,dá se to. Jednou jsm to zkoušela. Měla jsem před kolonoskopii a nechtěl se mi pít ten sajrajt Fortrans :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A docela v poho. Akorát jsem muže poslala na celý den pryč,abych měla klid.

Zuzko 72,myslela jsi Vesničko má :grinning:
19. únor 2010 v 17:01  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dori, to se ti nedivim, taky bych ho poslala pryc :grinning:
19. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Tak to jsi dobrá, já bych se k tomuhle asi nedonutila...když klystýr tak v nemocnici.. :sweat_smile: radši, aby to nedopadlo jak v taxi taxi, jak spletli ty hadice a málem ho to rozervalo :grinning:
19. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
No jo,ale vypít 4 litry hnusu na vyčištění je daleko horší. To vám pak teče i ušima :confounded:
19. únor 2010 v 17:09  •  1 dítě  • Odpověz
Hm, to máš asi pravdu...
Doorka - budeš kupovat yal, nebo v porodnici si necháš dát klystýr?
19. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Já určitě klystýr. Yal jsem měla v červnu :grinning: Ten tě neprohřeje a vyčistí jen část tlustého střeva. Víc teda asi nepotřebuješ,ale raději to propláchnu celé. Odstraní se ti tím ten marast,co máš v záhybech. A že ho tam je. :confounded:
19. únor 2010 v 17:35  •  1 dítě  • Odpověz
autor
tak jsme povysavali celej byt, u toho zdolali tri zachvaty vzteku, dali prat a uklidili hracky :slight_smile: mam dobry pocit :grinning:
a co tady to nejak umrelo?
19. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.