• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
asi všichni vaří večeři :wink:
19. únor 2010 v 18:32  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dori, vidis, to me nenapadlo... :grinning: my jsme dorazili zbytek polivky od obeda, tak jsem nemela zadnou praci s chystanim :slight_smile: a co ty? nevaris? :wink:
19. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
My jsme dorazili z procházky a návštevy u tchánovců,kde se nás dítě milerádo zbavilo a teď se jdu naložit do vany :slight_smile: pak sem najuknu...
19. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
zuzzie, neprezen to s teplotou vody, mame tu poradnik na porody :grinning:
19. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahojík, vy jste to ho zas nakeckaly, kecálistky.
Holkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, mě konečně vyšel docela dobře monitor, sice jsem tam na něj byla asi 35 min, jelikož začátek zas Elenka prospala, ale pak sestřička zahýbala bříškem a konečně pořádné Himaláje - tak jsem měla radost , Hurá
19. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
Tak já už jsem si horkou koupel dala a stejně nic :frowning2:
19. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Já si tento týden taky dávala 2 x horkou vanu, a taky nic.
Já ani nevím co je tvrdnutí bříška, či nějaký poslíček ,
jo a chtěla jsem si ted s drahoušem otevřít lahvinku červeného a prd ho - máme jen bílé - bů bů bů
19. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
aleni, super :dizzy_face: ja vzdycky jak vidim, ze usina, tak s nim kvedlam sama :grinning: a minule jsem si dala tesne pred monitorem horkou cokoladu a to byla aspon srdecni akce :grinning: :grinning: :grinning:

kaci, nezoufej, zoufalcu je nas tu vic :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
aleni, ja taky nevim jak nejakej poslik vypada :grinning: a to jsem tehotna uz 80 tydnu ze svyho kratkyho zivota :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
Já jsem se natáhla s časopisem a vy jste tu toho stihly napsat. Nejvíc jsme se zasmála té hadici na klystýr.
Já bych to doma asi taky nedala. Je nás tu pět a jeden záchod a nevím kam bych se uchýlila, kdyby mě to chytalo co 5 minut a někdo tam zrovna seděl. :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Maji, tak to jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já furt čekám kdy mě co kde a jak začne bolet a furt nic, To jsem si vyšlápla i včera pár schodů, dneska a nic.
Zítra chystám výtěr celého bytu, chodby a jestli někdo bude chtít tak přijedu uklidit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
Maji taky už jsem si s ní předminule kvedlala a stejně chrápošila................ potvůrka
19. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
Doorko, já jsem před kolonoskopií ten hnus pila. Ředila jsem si to s jablečným džusem a aspoň rok jsem nemohla ten džus ani cítit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: 4 litry jsem do sebe tenkrát nedostala, ale skoro 3 tuším že jo. Ale ke konci už s přemáháním.

Já jdu taky do klystýru. U Kačenky jsem ho měla taky a vůbec mi to nevadilo.
19. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
autor
aleni, zkus si dat priste predtim neco teplyho a hodne sladkyho, do me vzdycky lijou sestricky horkej preslazenej caj, protoze prdouse ve vlaku ukolibam a pak ho za nic na svete nemuzeme vzbudit :grinning:

jake, no tak nekam za krovicko na zahradu jedine.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
Maji, to bych si asi namočila prdelku, všude kupy sněhu a žádný lopuch s beruškou.
19. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
br, ted jsem se ve zpravach docetla, ze v Ostrave dneska spadl led na petiletou holcicku a nejakou maminku co jela s kocarkem a obe jsou vazne zraneny :unamused: tak nevim jestli nebylo lepsi kdyz mrzlo... :sweat_smile:
aleni, já chci uklidit!!!!!!!
Aleni, super výsledek monitoru. :wink: Já tvrdnutí bříška znám, ale poslíčky naštěstí taky ne.

Maji, to už by bylo skoro lepší kafčo než čokoláda, ne? :grinning:

Aleni, tak já se hlásím o úklid. :grinning: :grinning: :grinning: Klidně mi tu můžeš uklízet až do porodu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Schody v domku máme taky, tak třeba ti to porod uspíší. :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
autor
jake, tak smrkovou vetvickou :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
autor
vero, ja kaficko moc ne-e :stuck_out_tongue_closed_eyes: dostanu na neho chut tak mozna jednou do mesice a to zrovna doma nemame ani kapku mlika a bez toho to nevypiju :grinning:
19. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
OK, beru za Aronkem do Havlíčkova Brodu tam drahouš už cestu zná, byl tam asi 3 x na školení :wink: :wink: :wink:

Maji já jedu k dr autem, takže jí cítím jak se tam vrní, dole si koupím kávu s automatu, dojdu tam po schodech a než přijdu na řadu tak usne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A za Verou pojedu kam?
Jinak děkuji za gratulaci, jelikož pan dr už mi říká sběratelka monitorů, když všichni chodí 1x do týdne a já 2x :grinning:
19. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
autor
aleni, no jo, tak musis jezdit v takovou dobu abys necekala :grinning: vezmi si priklad ze me, opruzuju je tam uz pred sedmou :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
Aleni, když už pojedeš za Aronkem, tak ke mně už to je jen kousek. :grinning: :grinning: :grinning: Bydlíme mezi Brodem a Jihlavou.
19. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
autor
Aleni, no a kdyz uz budes v tom, Ostrava uz je kousicek ( :grinning: ) a muzes mi umyt nadobi, to ja nerada :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
veru - OK
Ostravu znám i já , byla jsem tam - ty jo ono už to bude 2 roky, když se tam otvírali další část obchodního centa - Avion - se myslím jmenoval, tak jsem si prošla i tu slavnou Stodolní a v jedné hospůdce jsme se tam se šéfíkama pěkně opili a tančili do 4 rána :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
Maja - tak, ok nádobí, takže si přibaluji myčku :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
aleni :grinning: :grinning: :grinning: pekny zazitky z Ostravy :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Aleni, tak to bylo za starých dobrých netěhotenských a nekojících časů, co? :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Maji, ty nemáš myčku? Když nerada umýváš nádobí, tak to je naprostá nezbytnost, ne? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
Jinak právě naše dítě po ránu spí, takže je nejlepší chodit odpolko a nejlepší by bylo úplně večer a nebo si dát jeden monitor, jen tak , protože pak co dělá si říkám že by mě zajímalo jak tam asi leží a co tam vytváří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , protože takové roznožky co se naučila je něuvěřitelné - vypadá to že budeme mít gymnastku
19. únor 2010 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.