• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
aleni bude zítra uklízečka na cestách??
To je super,ty výsledky.
19. únor 2010 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz
Vero přesně tak, ted mám po ptákách :grinning: :grinning: :grinning: to bejvávalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ted začně trošku jiná discotéka - každou noc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
Já chodím pravidelně na monitor po jedný odpoledne. A nikdy mě nezklamalo. Vždycky se pořádně v bříšku mlelo. Říká se, že nejaktivnější bývá tak dva hodiny po jídle.
19. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
Doori, jj, ještě ale holky neví kolik si účtuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hodonín je taky někde po cestě?
19. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
tak naše je aktivní ted tak nějak pořád jen ne když je na monitoru , je to jasný ještě není venku a už dělá schválnosti a zlobíkuje :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
Nene,Hodonín je daleko. Dole u hranic se Slovenskem a kousek od Rakouska :slight_smile:
Ušetřím ti cestu,včera jsem toho hodně pouklízela.
Ale na kafíčko nebo na čajík můžeš. :wink:
19. únor 2010 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz
Aleni, no počkej, já beru, že to je zadarmiko v rámci snahy o vyvolání porodu. :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
Maja se pořád nudí a neví co by dělala, tak alespoń může mýt nádobí. :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
vero, ja mam mycku a prenosnou...u nas myje nadobi manzel :grinning: :grinning: :grinning:

jake, no tak k tomu jedinymu se nehrnu :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
Není tu Ani, nejela rodit????
19. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Vero, to je jasnačka, a u které mě chytnou bolesti tak zaplatím JA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Doorinko, jéé tak to je škoda takhle daleko , ale kávičku a třeba kdyby bylo trošku dortíčku, nam nam :wink: :wink: :wink: :wink:
19. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Maji, jak ti leze na nervy brnkáním, tak honem zašpiníš nějaký hrnec a neženeš ho tam :grinning:
19. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
Jakel, ted jsem se koukala na facebook, a má měsíček u jména, tak já jí skusím poštouchnout
autor
jake, taky jsem na ni myslela...snad je vsechno ok :slight_smile:

jo a pos...lo se mi dite a zapira, ze fakt ne a muze si hlavu ukroutit :sweat_smile: tak mam delat, ze mu verim nebo ho proste cafnout a prebalit? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Já zas nesnášim vytírání,takže tohoto typu vyvolávání se dobrovolně vzdávám :slight_smile: to dělám absolutně s odporem...
Mě se tam teď mrně hejbe strašně málo.Většinou se tam jen tak otočí a zas je klid,třeba jen dvakrát za den.Je to normální,doufám...
19. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
Maji, tak to máš dobře zařízený. U nás opravdu nehrozí, že by něco manžel umyl. Vy dva byste si mohli podat ruce. :confounded: :grinning:

Aleni, tak to beru. Tak to u nás můžeš uklízet třeba furt. To se aspoň zvýší šance, že si vylepšíme náš rozpočet. :grinning: :grinning: :grinning: A kafíčko ti uvařím taky. Mám doma i presovač. :wink:
Aleni, taky bych si dala něco sladkého. Já jsem taková sladká tetka, jak říká moje kamarádka a té se zase nejvíc zavděčím klobásou. Fuj, to já vůbec nemusím.
Maji, tak mu věř a určitě mu to tam nadělil nějaký skřítek úplně tajně a naschvál :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
tak jste mi udělali chutě a jdu něco sladkýho mlsat :grinning:
19. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
A já teď mlsám čokoládový Gravimilk. Honila mě taky mlsná, tak snad ji zaženu tímhle. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
uf, nakonec to priznal, ale je to vzdycky dilema, nechci aby si vytvarel pocit, ze mu neverim, ale zas aby se nenaucil mi lhat...co myslite? mozna su jenom blba, ze se zeptam, co? :sweat_smile:
19. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
Já taky ženy miluju sladkéééééééé a ted v těhu úplně nejvíc, každý den si musím dát nějaký dortík, zakusek, nebo něco , tak doufám že to dítě nebude tučné.
Zuzii já myslím že je to normal, oni už nemají v bříšku moc místa, alejá elenku třeba moc necítila skoro až do 35 tt, byla to taková něžná holčička, pidi kopanečka , lehké převracení až ted jí nějak cítím víc asi mi tam ztučněla a nebo chce jít ven jinou cestou,
Vero tak OK :grinning:
Jakelin já taky sladké a mám kamarádku masovku všežravku ta si nejvíc pochutná na prasečích nožičkách, rybích očičkách a slepičích pařátcích a kravském jazyku a byčích koulích a td.... :confounded: :confounded:
19. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Taky už tu táskám perníček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem Ančí napsala na facebooku a nic... tak snad fakt nerodí
19. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
autor
ha a ja sezeru uplne vsechno na co prijdu a je mi jedno jestli sladky, slany, kysely nebo horky :grinning:
19. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Aleni, tak to bude fakt hodná holčička. Jedna kámoška má chlapečka. Je to vyloženě andílek. A taky ho prý v bříšku cítila minimálně. :wink:
19. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
Tak bych za to i pochválila že s epřiznal a zkusila mu to říct že nemusí zapírat, že to stejně víš takže je to zbytečné :grinning: :grinning: :grinning: , to se mi to machruje co :grinning:
19. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
Maji, a není to na tobě vůbec vidět. :angry: Fakt nespravedlnost na tom světě vládne. :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
Vero, no kéž by , jsem na to zvědavá a hlavně v noci je zlatá, to o ní vůbec nevím, tak hlavně aby jí to zůstalo :grinning:
19. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
Vid vero, , Maji kolik ted vážíš, myslím že že možná vážíš ještě mín než jsem já začínala s těhotenstvím :grinning:
Ale jinak jsem na sebe pyšná , dneškem celkem 11 kg - počítala jsem těch 15 kg max.
19. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
aleni, budeme mit samy klidny rybicky, neboj :wink:
vero, hehe, to by ses divila jak nejde videt...zacinaji se mi pekne obalovat stehna tukem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz se tesim na kojici dietku, to zas pujdou kila dolu samy :grinning:

to jsem vam rikala, ze jsem za posledni tyden mezi poradnama pribrala cely kilo? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.