• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Aleni, tak já mám taky asi 11 nahoře. Snad už to nepoleze výš. U Kačenky jsem dokonce poslední měsíc kilo shodila. To jsem měla na konci asi 12 kilo nahoře.
19. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
tak si představte, že mi drahouš oznámil, že si řídí budíka na 2 ráno, že je hokej - to je fakt blázen.
Nejvíc mě ale dojal, když se potřetí dívaá na to samé - jak dojela Sáblíková - a já mu říkám , myslíš že bude rychlejší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , běží to tu u nás dokola, ještě že máme dvě televize
19. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
alni, no tedka mam 65,5...nejmin jsem v tehu byla na 49 :sweat_smile: saaaakrys, uz su o pul kila tucnejsi nez s Tobikem a porod v nedohlednu :sweat_smile:
19. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Tak chlap zrovna špekuluje, jak to v noci provede, aby se taky mohl koukat na hokej. Ale naštěstí do postele nepůjde a zůstane dole v obýváku. Tak mi je jedno, co tu bude dělat. Hlavně, že mě nebude budit. :grinning:
19. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
jeste ze nemame televizi :grinning: manza taky olympiadu strasne zere :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Maji, to si děláš srandu, ne? 49 kilo. To já teď mám skoro 15 kilo víc jak ty (teda počítám od těch 65,5).
Maji já myslím že nás mimísové proženou a půjde to dolu, výhoda u tebe je že ses mladice tak to půjde jedna dvě, ale já přes 30 už to půjde hůř - si teda myslím , uvidíme jak to bude.. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Vero to mi taky někdo říkal že poslední měsíc schodil.
Jinak já to 11 kg přiblala ted od začátku února a za leden jsem nepřibrala vůbec nic.
Dneska jsem si dopřála Big Maca , jsem jela okolo mekáče a jsem prostě neodolala
autor
vero, ale to jsem na zacatku 4 kila shodila :wink:
19. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
to u nás začína kolem 9 večer párty a končí po 11. Jsem zvědavá,jak bude spávat. Muž včera piškotovi domlouval. :wink:
19. únor 2010 v 19:43  •  1 dítě  • Odpověz
No to jsem si myslela já začínala na 68 kg, takže ještě 1 kg a mám 80
A ještě kolik měříš?
Maji vy nemáte TV? :astonished:
19. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
autor
aaaaaaaaaa, mekac............bozeeeeeeeeeee, asi zavolam manzovi at to veme dom kolem a neco mi tam koupiiiiiiiii :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
19. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Doori, tak hlavně že aspo'n skončí, lepší než kdyby začla ve 2 ráno a ve 4 končila :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
Mají, nam nam nam nam nam nam nam nam
Holky má cenu si otevírat bílé víno? červené je lepší, což?
19. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
aleni, 167cm...idealni vaha kolem tech 52 kil, ne? :grinning:
a TV jsme uskladnili u tatky ve sklepe a nechybi nam :grinning: :grinning: :grinning:

me teda nevadi kdyz sebou mimous mele, ja su vzdycky vecer tak mrtva, ze bych usla aj kdyby uz chtel vylizt ven :sweat_smile:
19. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Maju honí mlsná :wink:
Já jsem začínala na 66kg a už mám 81 :angry:
Jsem zvědavá,jak to pak shodím!!!!
19. únor 2010 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz
autor
aleni, neprovokuj s nam nam nam :angry: :angry: :angry: do ted jsem na nic chut nemela :angry: :angry: :angry: :angry:
klidne si dej aj to bily....rodit dnes stejne nesmis...to bys moooc predbihala :grinning:
19. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
A jinak jsem na sebe pyšná, za dobu těhu, žádná cigareta / předtím jsem kouřila, ale né cigarety, ale takové tenké vanilkové doutníčky, cca 4 ks denně - jak kdy/ a vypila jsem tak dohromady 0,7 l vína. A tak 3 dcl piva, to mi teda nikdy nechutnalo, a ani v těhu, tak paráda.
19. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
aleni i bílé je dobré,ale aby tě nepálila žáha
19. únor 2010 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dori, to pujde rychle...predstav si tri mesice na vode a starym chlebu a v noci co hodinu vzhuru :grinning:
19. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Maji, nestresuj mě. Já měřím o cenťák víc než ty a vážím o 15 kilo víc. :cry: :cry: :cry:
19. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
autor
jeeeej, a pivo bych si dala taky...cerny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to jsou dneska chute :sweat_smile:
autor
vero, vzdyt ja furt posloucham jak su vychrtla, tak klid, ono to taky neni zadna vyhra :wink: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: Starý chleba? Hm,tak to nevím jestli dám. Chodím si každý den pro čerstvý,bo 1 den starý už mi nejde pod nos.
Ale asi to jinak nepůjde,co?
19. únor 2010 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz
Tak já pivo nemusím ani normálně, natož teď v těhu. Ale vínko to já zas můžu. Ňam, ňam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Maji, jsme jenom o den :grinning: :grinning: :grinning: tak bacha, ale dle pana dr jsme total zašpuntovaný, takže si myslím že nakonec budu jedna z posledních
No myslím na 167 cm 52 kg je málo brouku.
Já měla ve svých 23 letech 171 cm - 50 kg, nervy astres a vypadala jsem jak anorektit, jelikož na to nikdo nebyl zvyklej, schosila jsem asi 8 kg během 3 měsíců,
no prostě si hubedour hubenej :grinning: :grinning: :grinning: , tak doufám že ti po mrnouskovi něco zůstane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
ženy,co už máte děti,za jak dlouho jste daly ty kila dolů? A šlo to opravdu samo?
19. únor 2010 v 19:51  •  1 dítě  • Odpověz
Maji, silně mi připomínáš mou nejkámošku. Ta je taky taková kost a kůže. Vždycky měla opačný problém než já - potřebovala přibrat. Jsem jí vždycky chtěla nějaký kilo nechat, ale nějak to prostě nešlo. :frowning2: :grinning:

Doorko, klid. Já baštila čerstvý pečivo celou dobu kojení a malá byla naprosto v pohodě. :wink:
19. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
já teda při prvnim těhu v posledním měsíci přibrala 1kg za týden :grinning: dohromady teda 12kg,zůstali mi 4kg z porodky a ty šli horkotěžko dolu a nakonec jsem měla ještě o 3kg míň než před těhu...
doori,pokud budeš mít uprděný dítě,tak můžeš i ten čerstvej :slight_smile:
19. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Pivo mi vlastně jednou chutnalo černé višnové - když tu byly slavnosti piva a bylo hrozně silné, jsem vypila asi litr toho višnové na sluníčku a měla jsem jí jak z praku :grinning: :grinning: :grinning: , ale to už je taky pravěk, za starých netěhu časů :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Doorko, mně zůstala z těch 12 kil z těhu nahoře 2 kila, co už jsem neshodila. Já těch 10 shodila tak během roku.
19. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.