• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
U nás i prý v porodce dávali čerstvé pečivo - tak si vyberte
19. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Jo, a my dostali dvakrát v porodnici česnekovou pomazánku.
19. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
autor
dori, no jestli se ti bude chtit kvuli cerstvymu chlebu poslouchat kvileni mimouse... :grinning:
vero, ja to normalne taky moc nepiju, ale dneska jsem si lizla Fernetu :grinning:
aleni, no vsak u nas se taky "nic nechysta" :sweat_smile:
dori, me to samo fakt slo, dostala jsem se dokonce pod puvodni netehu vahu a shazovala jsem to taaaaak mozna 6 mesicu (?)...ale trvalo urcite dyl nez mi prestal viset spek pres gate :sweat_smile:
19. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Doorka já s Kubíkem nabrala 24 kg a všechno jsem to do 2 měsíců shodila :slight_smile:
Ahoj, tak nás dneska pustili domů. Malej je strašně hodnej, víceméně pořád spí, ale večer trpí na bolesti bříška :unamused: . ale jinak je zlatej i v noci. Už má 53cm takže oblečení v 56 mu na dlouho asi nebude :slight_smile:
autor
marketko, supeeer :slight_smile: moc rada te tu vidim, jste sikovni oba dva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
market, gratuluji k domovu :grinning:
19. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Market, taky gratuluju. Krásná zprávička. :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Já se pro dnešek loučím. Manžel už stepuje u noťase, tak ho musím pustit. Tak dobrou a hezky se vyspinkejte.
19. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Holky díky, malej to zvládnul i nad očekávání doktorů, lahev zvládnul během 24h, dneska šel ještě na kyčle a ty má taky ok, jen ho neočkovali proti TBC, na JIRP měl antibiotika a tak 14 dní musíme čekat ale jinak je naštěstí v pořádku, jen je hodně spavej :wink:
19. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Marky,tak super. Teď už si budete krásně užívat spolu.

Děkuji vám za odpovědi. Snad to pak spolu někdy zvládnem :wink:
Jdu do sprchy.Pošolíchat ty prsa :wink:
19. únor 2010 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz
Marketko tak to je parádička, já už chci taky bobíška u sebe.............
19. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
No jo, tak já taky zkusím ty kozenky nějak podrbat, třeba.....
Jinak Anička už nemá ani ten měsíček na facebooku a neodpověděla, tak nevím :frowning2: :frowning2: :astonished: :astonished:
Vero tak dobrou a pa zítra při uklidu :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Markét tak to je super,že už jste doma :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Já zas jdu tedy k vesničce na Otíka, klasikááááá a přemýšlím co za namku, jo mám tam jednu Milku nějaká nová, tak na ní ted ujíždím ham chlamst nam nam nam nam nam
19. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Já mám popcorn sýrový a k tomu nealko pivo. Mňamky,mňam
19. únor 2010 ve 20:17  •  1 dítě  • Odpověz
Jdu na to. Dobrou.
19. únor 2010 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka-mě šli kila hned dolů tak do 14 dnů a ještě u každého -5kg do měsíce.
Holky tak já si dala koupel se 3kg soli a pálí to jak čert, ale nesmí se to umývat ani mazat. Tak uvidíme...
19. únor 2010 ve 20:21  •  4 děti  • Odpověz
jezis, vy jste se rozjeli....

Holky, dneska neni nejak den na psani. Manzel byl naposledy v praci a v poledne odchazel se slzickou v oku, on je na tohle takovej cita.....

Jinak taky pujdu spinkat, chci vstat na ten hokej :grinning:
19. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Zuzko na co taková koupel?
19. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ahoj kočenky :slight_smile:
2 dny jsem se tu neukázala, dočítat to fakt je nadlidskej výkon,jedete jak fretky :grinning: Všechny stále 2v1????
Já tipovala, jak se to tady tento týden rozjede a zatím klid před bouří. No ještě je před námi víkend, tak uvidíme :wink:

Já dneska vstávala v 6 hodin, jela jsem si zaplavat do bazénu a pak rovnou po 8 na monitor, malej pořád chrněl, tak jsem se pořád točila na boky a točily mi ho dlouho. Ale vše je ok. Původně to mělo být bez prohlídky, pač jsou u nás jarničky a dr. má dovču, ale přišla druhá dr na skok, tak na mě rovnou jukla. CS 4, GBS negativní, krevňák mám nejlepší za celé těhu :sweat_smile:, za týden zase na monitor a ko a mám si zavolat do porodky a objednat se na sepsání porodopisu.

Jé, teď koukám, že už je Markét s Tomíkem doma, tak ať je malej hodnej a dobře se zžíváte :wink:
Co Sluni, máte nějaké nové info??????

add. váha, s Čendou jsem k porodu měla +13,5 kg, z porodnice jsme šla o 6 kg lehčí, první týdny to šlo krásně dolu, pak se to trochu zaseklo a tak nějak mi zůstalo 1-2 kg. Teď mám +13, tak snad už víc jak kilo nedám a půjde to dobře dolů. Teď je mi jasný, že budu muset po šestinedělí začít trošku posilovat bříško a celkově zpevnit svalíky, snad na to najdu trošku času, i když se dokopat cvičit doma mi zrovna moc nejde a s dvěma dětma už to bude komplikovanější s hlídáním, abych na nějaké cvíčo vyrazila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
Tak k té váze..já u Kubíka přibrala asi 17 kg, ted mám nahoře 9 kg, tak jsem ráda...ale i tak bude co shazovat, já totiž hodně nabrala před těhu, bo jsem byla na nervy že to nejde, tak jsem papala a papala a hlavně jsem přestala cvičit..tak proto...ale neřeším, pak zas začnu, orbitrek to jistí, pomohl předtím pomůže i ted....a hlavně mě to baví :wink:
19. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
kackap-no já to četla, že je to na očistu kůže a celkovou regeneraci-bylo to super,až na to, že to pak štípalo, já si taky idiot před tím prokrvovala houbou drsnou kůži, jako vždy a to jsem neměla dělat. :angry:
19. únor 2010 ve 21:41  •  4 děti  • Odpověz
ZUzko, ty máš nápady :grinning: Tak jak to máš domluvené, kdy porodíš??? Co ten císař, bude? Mě přijde, že Tě nechávají děsně dlouho 3v1 :wink:
19. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
Ahoj holky, dočítat vás teda asi nebudu, byla jsem dnes na kurzu v Podolí, učili nás vše možné o kojení a dostali jsme nějaké vzorečky a CD. Pak jsem nakoupila dekorace do pokojíčku a ještě jsme byli v Ikei. Jsem úplně mrtvá a to jsem si v Ikei jen prohlídla, co bude me potřebovat a budu muset vše prbvně přeměřit a pak příští týden nakoupit. To zas bude peněz
19. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
jdu zalézt, přeji dobrou noc :wink:
19. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz
Niki- :grinning: ty jsi to prošvihla, my tady o tom mluvíme snad už týden. :grinning: V neděli se dozvím co bude v pondělí-to je asi tak ve zkratce. Císař je zatím v nedohlednu-jsou to hňupi. :angry:
19. únor 2010 ve 22:44  •  4 děti  • Odpověz
To víš, já nezvládám dočítat ty vaše romány, jak sem vlezu jen večer a ještě ne každý den :grinning: :wink:
Jdu si lehnout, prcek mě tlačí děsně na spodek a pálí mě žáha. Dobrou :wink:
19. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz
dobre ranko holky, dneska jsem tu prvni :slight_smile: asi vsechny jeste spite ja vubec nemuzu spat uz od 3h jsem vzhuru :confused: , akorat jsme s manzou prohodila misto po hokeji :slight_smile:

docetla jsem vas a dalo mi to docela praci :grinning: :grinning: to neni ani mozny kolik toho stihneme pres den nakecat :slight_smile:

vstavejte nekdo sup sup, ja se tu sama nudiiiiiiiiiiiiiiiiiim :wink:
20. únor 2010 v 05:44  • Odpověz
Ahoj, přeji hezké ráno :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.