• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
tak jsem šťastná, že nemám problém s nespavostí, právě naopak jsem schopná spát daleko víc. Manžel odjel na měření, tak mám den pro sebe, asi zase budu balit nějaké další věci na stěhiování, jen nevím, odkud začít a hlavně se mi do toho ani moc nechceMusím taky přidat foto pupíky, ale až manžel doveze foťák. Fotila jsem jej teda až ve 38.tt, ale to mi jistě odpustíte :o)))
20. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
ahoj holky, ja trpim nespavosti az ted posledni dobou, jeste jsem to v 6h zatahla a probudila se az ted :grinning: mela jsem teda sen :unamused: ze jsem porodila doma, pamatuji si i cas v 15:42 :grinning: porad jsem se s mimisem mazlila a kdyz jsem ho prevlikala a davala mu plinu tak mi pocural celou postel :grinning: :grinning: :grinning: jo a manza ho vubec nechtel hlidat :angry: :angry: :angry: teda to byl ale sen :fearful: :confused:
20. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
hajdus to je teda pěkné, takto tě stresovat už předem. Trpěla jsem nespavostí jen cca týden a už bych zase prospala víc, než chci.
20. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
ahoj, holky, vy jste toho zase nakecaly, jdu vás dočíst :grinning:
20. únor 2010 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, jak na návštěvě???Byly holky vzorňačky, nebo zlobily???
20. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
nemate nekdo zpravy o michelle? vcera tu vubec nebyla, nerodi?
20. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Dobré ránko. Vzbudila jsem se na 2 třetinu,tak jsem se dívala s manžou. Teda,ne že by mě to nějak bralo,ale noví mladí sousedi "řádili" a já u toho nemohla spát. Máme ložnice u sebe :confounded:
Teď mám zadělané na buchtu. Zdenek se jel podívat na nějaké autí pro mě,když už to tak dopadlo.
Hajdi,ty máš teda sny. Třeba se mimi narodí kolem té 16hod. To jsem zvědavá.
brouči,teda měla bych strach,že to do porodu nestihnu. Ale manža zbytek dodělá,když budete v porodce,ne?
luci,tak nezbořily holky dům kamarádce?
20. únor 2010 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz
uff, tak jsem vás jen tak proletěla, bylo to skoro 10 stránek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

návštěva celkem v poho, akorát jsme tam zapomněli polovinu věcí, pro něco se vrátili, zbytek bude příští týden, máme karneval a ti známí k nám přijedou.....

zuzko, ty máš v blatci babičku a naše firma tam stavěla pro kolinka halu.... (aspoň doufám, že si to ještě pamatuju dobře, bylo to loni, celkem velká hala)...

k váze: já u noemi přibrala 19,5 kg, z porodnice jsem šla bez 10 kil a během 3 měsíců jsme byla na původní váze, do půl roku ještě 3 kila pod svým začátkem těhu. al eje fakt, že jsem poctivě kojila, malá byla násoska, takže to šlo fajn dolů.
u Nathy jsem přibrala 22,5 kg, říkala jsem si, že to taky půjde fajn, ale i přesto, že jsem kojila, měla Aňa dudlík a to bylo na váze hned poznat. takže mi po ní zůstalo 8 kilo a ty jsem už dolů nedostala.
teď mám nahoře 15 kilo a nedělám si iluze, že to půjde snadno, přece jen je to tělo už celé vygajdané a mám roky, ale všem jsem řekla, že zákaz dudlíků a bude se jenom kojit!!!!!
20. únor 2010 v 09:52  •  3 děti  • Odpověz
holky, sotva jsem vás dočetla, tak se zase loučím, chystáme se na tu svatbu, začíná v 11, tak už pomalu musíme fičet......

papa odpo...
20. únor 2010 v 09:53  •  3 děti  • Odpověz
Aha. Takže ty dudlíky co mám koupené nebudu ani vyvařovat :grinning:
20. únor 2010 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz
Tak dobre ranko, tak jsem cucela na hokej, bylo to docela fajn :slight_smile:
20. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
no jo,michell tu dlouho nebyla.Doufejme,že nemá nějaký problemy jak ji vyšli špatně ty testy...
20. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Doorka, ja ho vyvarila... Uvidime jak na tom budem.... Ja si iluze nedelam, u maleho jsem pribrala 19 kg, shodila 5 kg v porodnici a 2 kg doma, po dobu co jsem odstrikavala (14 dni). Pak mi zastavili laktaci a ja 3 kg nervikama nabrala, takze si po malem nesu 15 kg navrh. No a ted uz mam 19,1 kg navic, tak doufam, ze to pujde kojenim dolu a dostanu se alespon na vahu 70 kg (pred Honzulkou jsem mela 65 kg), ale velke iluze si fakt nedelam..... Hlavne zdravi.
20. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
luci,proč že měla dudlik to nešlo dolu?Asi si sedim na vedení,mě to taky dolu moc rychle nešlo,ale že by to mělo nějakou spojitost s dudanem mě vůbec nenapadlo...
20. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile: jdeme ven - nerodim! :grinning:
doctu vas odpoledne :slight_smile:
20. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
zuzzie, tak ještě v rychlovce. já nevím, jestli to má nějaký vědecký základ, al emám od více zdrojů a na vlastní kůži vyzkoušené, že když jsem jen kojila, resp. malá si řekla o prso, šla kila dolů, protože kojením ztrácíš spoustu tuků (mléko je tučné, aby miminko po něm přibíraloa rostlo), kdežto když jsem Aničce vrazila dudlík (nebylo už tolik času vždycky si k ní lehnout, když mi kolem běhalo 2leté dítě), ji to na chvilku uklidnilo a neměla potřebu hned pít.

a taky jsem noemi kojila do 1,5 roku a Anička se sama odstavila v necelém roce, raději si vzala dudlík a čaj s příkrmem než prso. nelku jsem odstavovala pomalu násilím :grinning:

a teď už fakt papa, kdyžtak se objevím odpo nebo kvečeru
20. únor 2010 v 10:14  •  3 děti  • Odpověz
maji :grinning:
20. únor 2010 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno,nerodím jedeme k babičce na oběd :slight_smile:
20. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
mně je jasné, že se nestihneme zcela odstěhovat, ale aspoň tak, abych pak s malou mohla být v novém a manžel likvidoval nepotřebné věci ve starém bytě. Blbé je, že teprve příští týden dojdou vymalovat, takže se nedají nosit ani krabice, aby nmám nepřekážely a skříň budou dělat až 2.3.
20. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
moje bývalá šéfová snad kojila do 4 let jejího syna, aby si právě udržela vyhublou postavu, protože kojením opravdu zhubneme. Zatím jsem přibrala 7,8 kg, tak snad to teď nedoženu.
20. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
ahojjj dobré dopoledne, tady je to fakt vlky plky, láry fáry a krindy pindy :grinning: no nééé dobré. Jenže teď jsem Vás teprve dočetla a začínají tance na ledě, takže končím, ale stejně dnes nemám žádné novinky. Tou silnou nespavostí jsem trpěla také asi měsíc nebo tak nějak, ale teď se to zase převrátilo a poslední dny mě honí spavá. Jinak divoké sny mám snad celé těhu, ale poslední dny se mi hodně zdá, že mám takové jako břicho hodně oblisované kolem miminka a že tím pádem nádherně vidím jeho obrysy a můžu nahmatat části těla atd. Co měla Michele za špatné testy :confused: ?
20. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
jinak opět popíjím banánovogravimilk koktejl a k obědu drůbeží játra :dizzy_face: né že zase někdo začne, že by se játra neměli :grinning:
20. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
miluju tango a takový ty vášnivý tance, asi proto, že se sama nedokážu moc odvázat, tak mě to u druhých fascinuje, třeba ve filmu Evita se mi strašně líbilo, jak to tam lidi tancujou. Sním o tom, že až jednou děti odrostou, tak budeme s manželem chodit do nějakých takových tanečků :dizzy_face:
20. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahoj nerodím-byly jsme na nákupu v otřesnym Kauflandu, zlatej Globus.
Luci-jj Blatec=Kolísek-bingo. :grinning:
Holky já mám posit, že se mi zmenšili prsa-já se zase vejdu do původních podprd-to je divny, že? :unamused:
20. únor 2010 v 11:27  •  4 děti  • Odpověz
ahoj zuzi, třeba je to jen pocit, třeba se nějak jinak rozložily :wink:
20. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
tak teď tam byl pěkný pár a paní prý porodila v říjnu, ale teda byla úplně šlang
20. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím do soboty. Všechno kolem mě spí a já nemůžu, bo bych pak nezabrala v noci :unamused: tak koukám jeslti nám přibylo nějaké březnátko, holt miminka čekají na lepší počasí, se jim ani neidvím, ale konečně tu taje, z toho mám radost, ještě to teplo a je krásné jaro :grinning:
Chystám se dneska nakupovat do DMka, nezbytné věcičky co už máte určitě pokoupené, ale já ostuda zase všechno na poslední chvílu :grinning: , ale stíhám a to je hlavní :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
docitat nestiham, snad o nic dulezityho neprichazim :slight_smile:
byli jsme nechat Tobikovi premerit nozicky jestli mu jeste vydrzi zimni boticky, protoze jsem mela pocit, ze uz mu jsou tak tak (nastesti jeste chvilku vydrzi a na jare koupime novy...boze ale to jsou palky za blby boticky, vzdycky me tam omyva studenej pot kdyz ty ceny vidim..:sweat_smile: )
pak jsme zasli nakoupit do Sparu (hlavne suroviny na koreneny napoj :wink: :wink: :wink: ) a nez jsme se dokodrcali domu bylo pul jedne a byl nejvyssi cas zacit delat obed :stuck_out_tongue_closed_eyes: odpoledne jeste vyrazime k tete a pak uz asi padnu :grinning:
20. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
Pěkné odpolko, jdu pozdraviti, tak vytřeno a zas něco vyžehleno a umytý košíček pro Elenku , zítra ho dozdobím aa nafotím, ufffffffffffff. Drahouš jel na fotbal, trénink a já vyrazím za kámoškou na drb
20. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
tak jdu žehlit pidi věci :grinning:
20. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.