• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj, vrátila jsem se z Dm, nechali jsme tam s manžou 1400,- a to jsem nakoupila plno věcí na kuponky a ještě na celý nákup 10 % sleva.
Jdu se natáhnout.
20. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
žehlení hotovo, ale suší se další, takže pak nanovo :wink:
20. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
mám dotaz. Vadí, že maliníkový čaj piji studený? Já teplý čaj nepiji, tak jestli to má stejné účinky?
20. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
Aron-myslím, že je to jedno jestli teplej,nebo studenej, já piju tak i tak. :angry:
20. únor 2010 v 15:58  •  4 děti  • Odpověz
holky, jsem nějaká unavená, dělala jsem pořádek ve 3 skříních a odnosila nepotřebné věci do odpodků. To byste nevěřili, so toho tady bylo. Byla jsem u košů 4x s úplně plnými rucemi. Nejhorší je, že mi přijde, že to není ani vidět, porotože těch věcí je tu strašně moc a na některé už jsme i 3 roky nešáhli, takže jsou na vyhození, nepotřebujeme je.
20. únor 2010 v 16:07  • Odpověz
zuzko, já si taky myslím, každopádně teplý bych ho nedala :wink:
broučku, koukám pilná jak včelička :grinning:
20. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
Mě ten čaj teda celkem chutná, horší jsou semínka s tím slizem. Včera jsem skoro půlku vyhodila, protože jsem to nedala vypít jak se to táhlo ten sliz, fuj.
20. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
jakelin, tak sliz jsem ani nezkoušela, ale já veškeré čaje piji studené, ale taky mi chutná, jenže studený :wink:
20. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
autor
me malinik chutna, piju ho tak aj tak :slight_smile: a sliz je hnus, posledni dny se k nemu nejak nemuzu dokopat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uvarila jsem si kotel toho korenenyho napoje, akorat nejakyho moc silnyho a je to teda sila, tak jestli ani tohle nezabere, tak mi zbyva uz fakt jenom ten olej :grinning:
20. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
:grinning: Tak ten sliz bych asi nedala.
Holky, tak zase jobovka-Petr, jelikož u nás v OL je play-off a všichni fanoušci jdou na blond s červeným nápisem Mora mě zlomil a já mu udělala blond hlavu a zítra budu dělat nápis Mora červeně. No vypadá, jak idi.., ale to chce zvyk. :slight_smile: Hlavně, že má jít k porodu, to si tam budou ťukat na čelo. A aby toho nebylo málo, tak jelikož se mi barva líbila, tak jsem si namazala konečky a ´kousek dál a smyla. No a jsem jako pomeranč. :grinning: Takže jsem nanesla další barvu a teď čekám, už od pohledu pomeranč nemizí, takže zítra to Globus jistí a nová barva,popř přeliv. :unamused: Já jsu PAKO,co?
20. únor 2010 v 16:39  •  4 děti  • Odpověz
autor
zuzi, ty ses pako :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
zuzi, alespoň se nenudíš :grinning:
20. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
A dnes piju Sangriu s kofolou a zbytek si jdu svařit-ty děcka budou alkoholici už od narození :grinning:
20. únor 2010 v 17:00  •  4 děti  • Odpověz
Tak sousedka už má holčičku,tak teď už bych teda jako taky mohla :slight_smile:
Zuzi,mě se různý barevný kombinace teda líběj,je to jen o zvyku.Já už měla na hlavě snad všechny barvy případně i různý kombinace :wink: teď v těhu nebyla nálada na experimenty,takže mám laděno do přírodních odstínů,ale červená,růžová,fialová atd je jinak moje specialita :grinning:
20. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Zuzzie-já měla i modrou a byla krásná, taky mě baví experimentovat, dřív jsem nosila černou v kombinaci s modrou, červenou, zelenou a tak různě, ale oranžovou fakt hustě pomerančovou fakt nemusím. :grinning:
20. únor 2010 v 17:25  •  4 děti  • Odpověz
ahoj, kočky, hlásím se až teď, bo jsem myslela, že už rodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ze svatby jsme šli do globusu, manža si potřeboval dokoupit nějaké věci do kamionku na cesty a mě se tam udělalo tak blbě, že jsem myslela, že jedeme rovnou do porodky....
Tlak v zádech a na spodku, návaly horka, přitom nos a čelo úplně ledové, dýchavičnost, břicho v jednom kole rozhopsané, ani jsem nevěděla, jestli mi tvrdne, protože mrňous byl tak natáhnutý, jako by zkoušel kapacitu dělohy či co... ruce a nohy mi začaly mravenčit, hlava se mi točila, no šílené. jsem byla položené na vuzku a jen jsem odfukovala.

jak jsme zaplatili a vyzvedli holky z koutku, šli jsme na jídlo a tam jsem do sebe něco napsala a hlavně se napila, tak to trochu pomohlo, akorát na cestu domů. tady jsem padla a probrala se před chvilkou, ale už je mi fajn...

máte to taky občas někdo? ale prý je dnes zase nějaký špatný tlak, našim klesl barometr jak hrom, tak nevím....

pro jistoru jsem v globusu nakoupila už i sladkosti a věci na velikonoce, kdyby náhodou, ať tam pak nemusím lítat s mimčem...
20. únor 2010 v 17:40  •  3 děti  • Odpověz
zuzko, to musí být dobrý úlet, doufám, že se nebudeš tak moc stydět, že najednou nebudeš chtít rodit.... :grinning:

jo, ráno jsem zapomněla napsat, že jsem dnes v noci rodila, ale pro změnu chlapečka, váhu tentokrát nevím, jméno jsem dopisovala na stehnech v sanitce a odváželi nás do Ostravy, což nechápu... asi podvědomí, v pondělí tam jedu na kontrolu kvůli té dilataci mimča.....
20. únor 2010 v 17:42  •  3 děti  • Odpověz
jejda, teď jsem tady asi sama já.... :grinning:

koukáte na hokej nebo na záměnu?
20. únor 2010 v 17:43  •  3 děti  • Odpověz
jdu se podívat na jiné diskuse, co nového a za chvilku sem juknu :wink:
20. únor 2010 v 17:44  •  3 děti  • Odpověz
lucis, já se láduju a u toho taky šmíruji diskuse :wink:
20. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
aron a já přemýšlím, že bych se měla zvednout a jít něco vařit na véču, když jsme oběd odflákli v globusu (i když byl moc mňam), ale nějak se mi nechce vstávat, jsem dnes jak praštěná palicí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 v 17:52  •  3 děti  • Odpověz
nikde nikdo, tak toho využiju a jdu dělat taťkovi játra a nám s holkama brokolici....
20. únor 2010 v 18:09  •  3 děti  • Odpověz
já naštěstí dnes nevařím, mám ze včerejška :wink:
20. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
Luci-ty řádíš, mě se to stává také, furt nosím vodu s sebou, ale v těch obchoďákách je to tfuj, tam mi je taky vždy šoufl.
No zítra to globus jisti-přeliv je nutnej, ani druhá bava nepomohla, sice už to není pomeranč, ale furt to svítí. :grinning:
Jinak já rodím v noci každej den už tak měsíc, ale jen ve snech. :grinning:
20. únor 2010 v 18:41  •  4 děti  • Odpověz
Já jsem si vzpoměla,že jsem někde četla taky o akupresurních bodech na vyvolání stahů nebo urychlení porodu,ale nemůžu o tom teď zrovna nikde nic najít :wink: byli 3,dva na kotníku a jeden na ruce...Tak kdybyste na to někdo narazil,tak sem dejte odkaz...
20. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
ahoj já teda odkaz nedám a na popisy jsem pako, ale mám stejné info i s obrázky v knížce od Deepak Chopra, Kouzelné začátky...ale myslím, že spíš to jistí ty bradavky :wink:
20. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
jinak odpo jsem si dáchla a pak vyžehlila tu druhou sadu do postýlky, Zuzi měla jsi pravda, to první muselo být přeschlé, bo tady to druhé už šlo trochu lépe. Tak a k večeři si dám další zakázané papu a to hermelínek :dizzy_face: noo ale dám si k tomu grahamový rohlík a teda ještě pikantní šunku. Zuzi ten alkáč Ti skoro závidím. Manžel koupil nějaký ananasový džus a já si ho hned představovala s vodkou :grinning:
20. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
lucis to bych se asi taky vyděsila

zíta manžel slíbil, že budeme balit věci, tak to chci vidět. ještě jedeme veře na poštu a odevzdat nějakou práci. Jsem unavená a už se mi nikam nechce
20. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
Brouči, Ty už se proboha šetři taky trochu :confused:
20. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
Ahojky holky, jdu se jen nahlásit, že nerodim. Od včera jsem ale měla nějaký hnusný poslíčky nebo co to bylo. Bylo mi děsně, hrozně mě bolelo břicho jak při MS, ale v kuse, s návalama do zad...v noci jsem se naložila asi na půl hodiny do vany a trochu to povolilo, asi v 5 jsem usnula a ráno už to bylo lepší. Dneska jsem celý den jak praštěná. Ale už je líp :wink: (kdyby z toho alespoň něco bylo, že?...)
Vy jste toho zase napovídaly za dnešek, kdo to má dočítat? :grinning:
20. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.