• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Michelle, dle mýho mají v DM všechno, co pro mimčo potřebuješ. Ale jestli máš poblíž nějakou jinou drogerku, tak je otázka, jestli se ti vyplatí jezdit těch 25 km do DM.
12. led 2010 v 17:34  • Odpověz
venku začíná být pěkně hnusně, mlha je taková, že nikam nevidím ani z okna v práci a vůbec se mi tam nechce.
zabka no dnes jsm seděla na obědě s koloegou a říkal, že mi radši jejich porod, co měli po vánocích, popisovat nebude, že to bych rodit nechtěla. Rodili za 2 dny po tom, co jim odtekla voda a nakonec museli císařem
12. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Co to co to?Se nestačím divit,jakto,že už máme dvojku? :fearful: :fearful: :astonished:
12. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Jdu dočítat :wink:

Zuzzie neřekli mi o klidu vůbec nic,podle průkazky jsem v normálu :wink: Uvidím co mi zítra řekne :wink:

Hajduš prosím jestli si ten můj pupík stáhneš ode mě z alba :slight_smile:

Tak dočteno,mě se koník taky dlouho načítal.
12. led 2010 v 17:49  • Odpověz
Jo Hajduš, taky mám nový pupek v albu, tak si ho klidně zkonfiskuj :wink:
12. led 2010 v 17:53  • Odpověz
ještě dotaz, mají v DM kosmetiku Weleda?
12. led 2010 v 17:58  • Odpověz
michell, jsme se koukala do slevovky, tak maji :slight_smile:
12. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Baf!!!
Weledu v DM mají.¨
Po čtvrté hodině jsem chytla nerva,protože mi taky blbnul koník. Už jsem myslela,že se za váma nikdy nedostanu. :frowning2:
Teď jsem byla na cvíču a přišla tam mamina,co měla první termín porodu. Měla sebou takového malého prďolku-7týdnů a 3,80kg.No,nádhera. Už se moc těším. Moc.
12. led 2010 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz
Dnes večer to tu nějak spí.
12. led 2010 v 18:41  • Odpověz
No čaues, konečně jsem se dostala ke koňovi. A otevřu naše téma a říkám si, že by holky tak málo dřístaly a nejdnou čučím a ono to je II.
Tak jsem rychle dočetla a přidávám se :wink:
12. led 2010 v 18:56  •  3 děti  • Odpověz
kočky, tak hlásím, že jsem uklidila, vyluxovala, umyla země a vyprala pračku, když k tomu připočítám ten přesolený guláš, tak si za dnešek dávám jedničku a zítra budu jen lenošit :dizzy_face: Michelle, tak je fakt, že jsi přinejmenším odložila brýle, a to se cení :wink: :sweat_smile:
12. led 2010 v 19:00  • Odpověz
Tak já prosím hlásím, že jse si po obědě na chvilku lehla, abych se vzápětí s leknutím probrala, že jsem dnes chtěla fičet na prohlídku do té naší porodky. Pak jsem tedy zjistila, že mi jede za 15 min. bus, tak fofrem obléct, mamce říct, jestli by mi nezajela pro holky.
O tom, jak to probíhalo v porodce hodím info na sekci Porod - porodnice Opava, kdyby měl někdo zájem, nebo až to tam písnu, hodím vám sem odkaz.
Pak jsem odpo ve městě narazila na manžu, volal mi, že už fičí domů, ale bohužel jen na otočku, jeho kolegové rozflákali v kalamitě dost aut a on jediný byl tak šikovný, že nic (musím ho pochválit, ale hlavně zaťukat, ať to nebouchne na další štaci :wink: ), takže zítra po obědě jeden zase pryč, tentokrát Německo, tak s námi o víkendu ani neoslaví ty moje narozky, poněvadž to zřejmě nestihne.
Doma jsem splnila sen mladší Anince a taťkovi a drbala jsem se s bramboráky (pro ty z Čech nebo spíš z okolí Plzeňska vošouchy).
Teď nám všude v bytě smrdí, i když jsem do kuchyně zavřela, ale mám doma nedočkavce, kteří furt courali a kradli :grinning: a já konečně na pár minut zasedla ke kompu. Musím využít toho, že je manža doma a holky jsou z něj po...é, takže je musí okoupat a uložit do hajan on.
12. led 2010 v 19:02  •  3 děti  • Odpověz
lucisa, :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
12. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Aničko,máš u mě pochvalu. Já jsem ji sklidila od manžela za výbornou pizzu. Že prý,jak mě to napadlo?
Tak jsem říkala,že je to až ze Strakonic :grinning:
12. led 2010 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz
doorka, :grinning: Tak to jsem rada!! Ja si pamatuju jak manzel jednou rekl, pred mou kamoskou, ze jsem lepsi kucharka nez joho mamka :grinning: Jsem nevedela jestli mi ma stoupnout slava do hlavy nebo co mam delat :grinning: Jinak manzel po tehle pizze pravil, ze uz nikam do pizzerky nemusime :grinning:
12. led 2010 v 19:31  • Odpověz
12. led 2010 v 19:33  •  3 děti  • Odpověz
Doorka, a jeste typy (tipy?) na priste: Testo mazu pak olivovym olejem a kupuju takovou tu rajcatovou stavu, tu solim morskou soli a mam i takhle v mlynku cesnek s bylinkami a navrh davam koreni na pizzu. Jinak si tam na ni muzes naplacat co chces.......
12. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Díky moc.
Nějak mě bolí spodek,tak jdu dát sprchu a zalehnout.
Hezký večer.
12. led 2010 v 19:33  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, kde jste? Na Ordinaci? Tak já tam fičím taky......
12. led 2010 ve 20:32  •  3 děti  • Odpověz
Ani, tak to si dobře manžel vybral. Láska prochází žaludkem.
12. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
ja jsem tu :slight_smile:

Jakelin :wink:
12. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Nekdy se s nim taky neparu. On furt by jen libove a treba knedlo vepro zelo v libovym proste nejde, to musi mit trochu mastnotu. Pak bojujeme se salaty, to on odmita a ja zas ho presvedcuju o vitaminech :slight_smile: No proste parta hic :grinning:
12. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
Tak přítel naštěstí sní všechno co tu je :grinning: a když je ještě navařeno, tak je štěstím bez sebe :grinning:
12. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
aronku, to asi kazdej chlap.....
12. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
U nás je těch chlapů tolik, že se sní úplně všechno. Já servírovat na papírových táccích, tak sní asi i ty. :slight_smile:
12. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
autor
hehe, u nas se sni aj pripalena cocka :grinning: ale bylo mi nezne naznaceno, ze by mohlo byt castej maso :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
Maji, tak ti naši jsou naštěstí i na sladké obyčejné jídla. Jinak bychom se už dávno pásli. Ale maso jim taky jede.
:slight_smile:
12. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Tak ahojky ve dvojce, taky jsme se sem nemohla dostat, nešlo mi se přihlásiti. Tak uvidíme jak to ted pofrčí. Jinak přeji všem dobrou noc
12. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Já jsem si dala odkaz na novou diskusi na plochu a zatím funguje. Asi jak je venku hnusně tak nás sem chodí strašně moc. Vždyť těch témat je tu mraky. :slight_smile:
12. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
Zdravím ve dvojce. Taky mě koník poslední dobou zlobí. Načítá se mi špatně už úvodní stánka.
Musí prozkouat to DMko, slevička se vždycky hodí :wink:
12. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.