• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Dobré ránko,maminky.
16. led 2010 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ránko, přítel si odjel na hokej a já dostala veledůležitý úkol - vybrat barevné mořidlo na přebalovák! Mám v obyváku komodu a skříň v takové divné barvě, to teda nevím, jestli si mám vzít dvířka sebou, abych to srovnala :grinning: Asi si to aspoň vyfotím na telefon.
Večer jsem nemohla ani usnout, jak mě miminko kopalo! Že by se mu už u mě nelíbilo?
16. led 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky. Chci se vás zeptat na ten perlan. Já ho teda znám, mamka ho doma používala na uklízení, ale odkud ho měla to fakt nevím. Takže by m ě zajímalo, který to z těch co tam na tom odkazu byly, to byl..moc dík. Taky pořídím. Dokonce jsme ho měli nastříhaný v porodnici na zadeček, jen namočit vodou a bylo to..takže taky dobrý nápad. Vlhčené ubrousky určitě kupovat nebudu. Ještě koupím medvídka od eoné a bude :wink:
16. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahoj, přeji hezkou sobotu :wink:
Hlava ze včerejška nepřešla, ale jinak mi nic není, takže to asi bude migréna :frowning2: Ale už druhý den a nemůžu si vzít prášek :cry: Jinak taky spím špatně, pořád se otáčím a všechno mně bolí. Jsem zvědavá jak vydržím ještě dva měsíce.
Přítel šel do školy, tak jsem zase opuštěná :confounded:
16. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky,
já se přidávám s probdělou nocí. Vůbec mi nešlo spát a to nepočítám, že jsem byla asi milionkrát čůrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Aronku taky jsem opuštěná, manža zase maká na bytě, přijde až večer. Migrénu jedině zaspat, jestli ti to půjde, taky to znám. Je to hnus.
Tak cos vybrala Michelle?
16. led 2010 v 10:58  • Odpověz
ahoj holky, manžel jel sám na cesty, takže budu doma chvíli uklízet a pracovat. Ráno jsem se uvařila lněné semínko, zas tak strašné není, ale raději jsem si jej dala do jogurtu a bylo to fajn. Dám prát prádlo a uvačím si maliník. možná proberu skříň a dám bokem věci, které jsem snad nikdy neměla na sobě, protože máme v práci sbírku pro Klokánek
16. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Zuzul, já ten Perlan neznám, tak neporadím. Já jsem používala separační plenky a kupovala jsem to v drogerii, nechala jsem ji na plence dokud se malý nepokakal a teprve pak vyhazovala, takže jsem ji měla někdy skoro celý den. Ale myslím, že se prát nedaly, ale je fakt, že se mi párkrát stalo, že jsem ji s plenou přihodila do pračky a zůstala v kuse.
Skus se zeptat v lékárně.
16. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Broučku taky zrovna popíjím maliník :slight_smile:
16. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Jak ten maliník chutná? Lze to k něčemu přirovnat? Normálně piji jen ovosné čaje a před otěhotněním kontryhel a ten celkem šel
16. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Aronku taková nevýrazná chuť, nevím k čemu bych to přirovnala, ale není špatnej.
16. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahoj, kuřátka,
žabi, když tě vidím, právě se mi chladí ten tvůj perník s náplní, přemýšlím, jestli se mi bude chtít dělat ta poleva, jsem nějaká zdechlá.

Taky se přidávám do klubu slaměných vdov, manžu včera Němci dlouho neskládali, tak teď chudák nestihne dojet domů, bude o víkendu vegetovat na cestách, smůla no. Nebude mít nic z oslavy, ale perník mu schovám, to se určo všechno nesní. Holkám jsem na oběd udělala mrkvičku na husto s bramborem a hned poobědě najíždím na chystání jednohubeka obložených talířů. Naštěstí jsou všichni po Vánocích tak přejedeni, že si myslím, že toho ani nemusím chystat tak moc, stejně jenom podlubou.

Jo, michelle, s tím lakem, my se dívali na přírodní oleje (laky, či co to bylo) v Ikea, je to na bází včelího vosku a právě se to taky používá na všechno možné, protože spousta těch jejich výrobků je povrchově neupravená, aby si každý na to mohl odstín podle potřeby.
16. led 2010 v 11:36  •  3 děti  • Odpověz
Taky jsem sama,ale jen do 14hod. Večer jdeme na večeři,tak se těším,jak se nadlábnu.

Luci,ty máš dnes ty narozky?
16. led 2010 v 11:40  •  1 dítě  • Odpověz
16. led 2010 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz
Luci tak si nechte čvachtat, snad vám bude perník chutnat. U nás se po něm zaprášilo, ale největší podíl na tom mám já. A všechno nej nej k narozkám :grinning:
Já mám v troubě svíčkovou, teda né pravou, ale prostě vepřový maso se zeleninou na svíčkovou.
16. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Tak jsem obešla 3 drogérie, odstín tak nějak vybrala...no ale zrovna ten neměli že :grinning: Tak to namoříme tím, co máme, holt nebude to přesně k nábytku, je to víc do červena. My máme rustikální nábytek, k tomu se fakt moc odstínů sehnat nedá.
Jinak to noční nespaní postihuje i mě, hodinu se večer převracím a nemůžu najít žádnou dobrou pozici. Těším se po porodu na spánek na břiše! Na záchod se mi zdá, že lítám taky furt, ale je to JEN 3x za noc :grinning:
Já dnes vařím filé se sýrovou omáčkou a bramborama, našla jsem chválený recept, tak snad to bude dobré.
A zítra chcem udělat kačenu, tak jestli máte dobrý recept, sem s ním :wink:
16. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Michelle,myslíš,že se po porodu vyspíme? :slight_smile:

Jdu na chvíli do práce,tatínek mi bude opravovat vodu,tak si tam aspoň ostříhám psíčka. Už je zarostlá jak medvídek. :grinning:
16. led 2010 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ahojte, dneska nejak konika nestiham, rano jsem si trochu prispala, pak jsme si hrali, obed, uspavani...a ted odjel mm, tak jdu rychle napict pudinkovy satecky nez se Tobik vzbudi a odpo jdeme ven na "dobrodruznou vypravu cestou-necestou" :grinning:
16. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Tak já jak jsem sama doma, tak vaření flákám :grinning: Na večer upeču bůřek pro přítele a já dojím zbytky :wink:
16. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
dnes budu dělat čínu s rýžovými nudlemi, máme je s manželem moc rádi.
Holky, obdivuju vás, jak ještě zvládáte starání se o domácnost a lítání kolem drobotiny. Dala jsem prát prádlo, vyslékla postele, vysála cca 1/2 bytu a cítím se pěkně unavená, takže jsem si musela na chvíli narovnat bříško. Nejhorší je vysávání běhounů, protože z těch mi ty drobečky třeba z ponožek vůbec nejdou a strašně se s nimi nadřu a bolí mě z toho bříško, jak to dělám silou. Možná taky upeču perník, ale musím si zajít pro mléko a ještě se podívat, jestli mám do něj domácí zavařeninu, protoře tu dávám přímo do těsta.
16. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
autor
broucek, vsak te to taky brzo ceka :grinning:
16. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
no jo, čeká
16. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
to je super, takova pohodicka....dite spi, manzel ve skole, byt uklizenej, z trouby voni dobrota :grinning: :grinning: :grinning: akorat do uceni se mi nejak nechce :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
maja tak si odpošiň a začni se učit o chvíli později :o)))
dovysála jsem pokoj a začnu dělat práci, kterou mi tu nechal manžel než jel na měření. Oloupu si pomeranče, mám na ně poslední dobou celkem chuť a pak ještě vyžehlím povlečení a nějaká manželova trika
16. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
Holky mi dojeli z glóbusu, mají tam naprosto super bundofusaky, teflon, sleva z 399,- na 110,- hodím pak foto, hned jsem to koupila, jsou do autosedačky-úúúžasny. :slight_smile: Kdo nemáte mrkněte tam.
16. led 2010 ve 14:06  •  4 děti  • Odpověz
Jéé Zuzi tak vyfoť, ta cena je parádní.
16. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Je to tam, ale ve skutečnosti jsou mnohem hezčí.
16. led 2010 ve 14:14  •  4 děti  • Odpověz
vypadají dobře, škoda, že mám Globus přes celou Prahu a asi tam nepoletím
16. led 2010 ve 14:16  • Odpověz
doorka, zabka: narozky mám až zítra (tak jako jedno z dětí jakelin, viď :wink: ), akorát švagrová má zítra denní dvanáctku a mamka se chystá do nemocnice.... sobota je na oslavu lepší. a dík za přání.
tak já se včera taky vrhla do vysávání a nějak se mi zdálo, že to blbě saje, musela jsem přejíždět jedno místo několikrát. bylo mi to divné, ale jela jsem dál a pak najednou se mi vysavač sám vypnul, tak jdu a šáhnu a on byl úplně vařící. tak nevím, co se tam stalo, chlopek se na to musí podívat, až přijede.
nedávno jsem totiž omylem vysála jednu jeho ponožku, byl to tah jak svi.a, hned jsem to vypnula a on ji vydoloval, hned mi při té příležitosti vyprázdnil sáček, ale teď nevím, jestli tam třeba něco omylem neotočil, nebo tam něco nezůstalo.

zuzi, já už do autosedačky fusak mám, ale kdybych měla cestu do glóbu, tak se kouknu, jen nevím, jestli to bude i v opavě, do olmíku se mi kvůli tomu teda nechce. :grinning:
16. led 2010 ve 14:20  •  3 děti  • Odpověz
zuzi, ty bundičky jsou pěkné, byly i jinačí barvy?
16. led 2010 ve 14:22  •  3 děti  • Odpověz
manža totiž bude nocovat někde u uničova, to je u olmíku, ne? že bych ho tam když tak poslala :grinning:
16. led 2010 ve 14:23  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.