• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
rin když se budu šetřit, nebude nic hotové, takže ještě těch 14 dní musím vydržet
zabka ještě nám chvíli vydrž
20. únor 2010 v 19:05  • Odpověz
žaby, já myslím, že to je na spadnutí, že to máš za pár :wink: podiv se zítra ještě na ten hokej, čím víc fandů tím líp a pak Vám dávám zelenou :wink:
Ahojky :wink:
koukejte už některá porodit :grinning:
My dneska měli pohodovej den, dopoleden jsem trošku poklidila, byli jsme naprocházce, na oběd manža koupil filet čerstvého lososa a udělal k tomu gratinované brambory, pak jsme si pospinkali, pak mi dorazila kamarádka na kafčo a teď jsem umyla a připravila postýlku, aspoň zase můžu umáznout nějakej rest :wink: ještě vypucovat ten kočár, do toho se mi fakt nechce,asi přemluvím manžu aby to udělal :sweat_smile:

Jo a sny o porodu nemám já, ale spíš manža, teda spíš o tom jak už naráží sud :grinning: :grinning: :grinning:
miki :grinning:
20. únor 2010 v 19:06  •  4 děti  • Odpověz
brouči, tak to hold pak opravdu musíš vydržet :fearful: ale to fakt nezávidím, ale zase třeba pak porodíš, ani nebudeš vědět jak :sweat_smile:
20. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
nic jdu koukat na super G, doufám, že tam nebudou takové pády jako ve sjezdech. Jsme si s manželem říkali, kde už končí zdraví sport a začínají nesmyslné kamikaze :confused: :unamused:
20. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
in nejvíc se těším, že snad už příští víkend bychom mohli přespat v novém bytě a sepsat si věci, co chci ještě nakoupit v Ikei. Na ten nákup se fakt těším
20. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
Rin na hokej určitě kouknu, funěla jsem u něho i dneska v noci, ale moc jsem si to nevychutnala teda :slight_smile:.
Broučku radši bych to rovnou odrodila, než mít takovýhle poslíky častěji, aspoň bych to měla za sebou :grinning:. Ty to máš teď koukám pěkně náročný s tím stěhováním, snad to do porodu vše zvládnete.
20. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
zabka co se nezvládne, tak hold smůla, ale když to vivím, tak tomu moc nevěřím.
20. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
No žabi ahojky, a japak se cítíš dneska?
20. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
Jako myslím momentílně tedka :grinning:
20. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
Musím Vás sem překopírovat super rychlej záviděníhodnej porod jedné holčiny u nás v říjnovkách 2007, co porodila v úterý druhého prcka:
"Ještě ve 4 ráno jsem si dávala doma vanu na lehké poslíčky...v 5 odešla hlen. zátka, tak jsem šla trochu poklidit...v 6 jsem začala budit MM, ať shání dědu a startuje auto...po půl 7 jsme dorazili do porodnice a v 7.05 byla HELENKA na světe 3910/49. Nemít porodnici za rohem, tak porodím doma

tak by se mi to taky líbilo, jen nemám porodnici za rohem, ale 12 km, takže tak + hoďku rezervu k tomu :grinning:
a dneska psala, že už jsou doma a že porod fakt úplná pbrnkačka, že bolesti jak při MS, prostě pohoda :sweat_smile:
20. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
Já jsem si zrovna dala takový ten výborný zákusek z Globusu s čerstvýma jahodama. K obědu jsem měla smaženého kapra a pořád mě honila mlsná na něco sladkého.
Lucis, mě v obchodech bývá taky špatně. Je tam nějaký divný vzduch, nebo co. Dnes jsem byla hodinu v Dm a pak pro zeleninu a pečivo v Kaufu a byla jsem taky na vývrat.
V Kaufu majíl pěkné jednorázové bryndáky. 10 kusů za 25 korun. Na cesty ideální. Po použití do koše s plenkou a mimčo čisté. :slight_smile: Tak jsem vzala víc balení. Nevím kolik stojí jinde.
Já mám taky připravenou postýlku, ale nesmontovanou a už mě svrbí dlaně.Manžel mi to zakázal, prý až přijedu z porodnice. Mám jenom hotový koš a mantinel do něj, zatím v sáčku.
20. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Nikit, tak takový porod mě nemůže potkat :frowning2: :frowning2:
20. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Nikit, tak to super porod, tto bych si taky moc přála - parádaaaaaaaaaa
20. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
Niki, tak takovy porod je zavidenihodny!!!!

Jakelin, manzel taky bude delat postylku nez se vratime :slight_smile: Ja mam vsechno pripravene v tech vakuovych pytlech, jen veci uz ve skrini a kocar uz i nacancanej a pres nej mam hozenej igelit, aby se na to neprasilo. Autosedacka taky v igelitu.... No uz se na toho prcka tesim :slight_smile:
20. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Ani, zrovna jsem psala kámošce že už se na tunaši holčičku taky moc těším :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
20. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
Aleni,moc hezké fotečky.
My jsme byly teď u našich a pokoušely jsme se složit kočárek. Teda můj muž s taťkou. Nakonec na to ani nepřišli,takže musíme zajet ke známé,která ho má a poradit se.
Jdu si dát domácí klobásu a asi budem čučet na telku.
zabko,tak snad bude dobře. Nesmíš předbíhat. Je tu pořadník :grinning:
Hezký večer a dobrou noc.
20. únor 2010 v 19:57  •  1 dítě  • Odpověz
Doori, děkuji.
Taky jsme s kočárkem zhápasili, ale nakonec jakž takž, trochu se toho bojím, ale pakrát ho složím a rozložím a pak to bude určo brnkačka :wink: :wink: :wink:
naštěstí ten samý typ má i švagrovka, tak kdyby náhodou, tak vím za kým jít :grinning: :grinning: :grinning: ,
20. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
Tak ja uz s kocarem nebojuju :grinning:, ale manzel ma problem :grinning: Jsem mu rekla, ze mu na to dam autoskolu :grinning:
20. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Aleni jééé to je ale krásný bříško :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Já jsem zase ještě nezkusila, jestli narvu kočár do kufru Fiata Bravo, co jsme kupovali na moje popojíždění na podzim. Jinak máme Forda Focuse kombika, takže tam je to v pohodě. Zítra asi na to manžu naženu.

Ali: fotečky pěkný :wink:
20. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
Nikit, tak my kvuli tomu prodavame naseho Fiata Punto a menime za neco s vetsim kufrem :grinning: Do Punta kocar proste nenarvem....

Aleni, krasny fotky......
20. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
musím Bás pobavit hláškama našeho mladýho:
včera večer uspával manžel, Čenda už skoro spal, najednou se posadil a řekl: "mám nápad"..."zelenej" :grinning: a plácl taťku po čele, za chvíli "mám nápad"..."modlej" a zase plácl taťku po čele....když vyjmenoval postupně všechny barvy, tak teprve manželovi došlo, že nejde o nápad, ale o náplast :grinning: :grinning: :grinning: On si malej hodně hraje na "jako". jsem z toho pak večer smíchy brrečela, když mi to manža vyprávěl :grinning:
20. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
a nebo tuhle:
sednul si na nočník a udiveně říká: "mami, kde mám piňďu"? A já kde by ho jako měl mít, co to je zase za otázky, kouknu a on ho měl přilepenýho nahoru a schovanýho pod špíčkem :grinning: :grinning: Ještě, že se hlásil, jinak by byl slušnej vodotrysk :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
niki, tak to neznám, mám holky, ale víš, jak mu muselo chudákovi být, když ho nenašel, třeba se lekl, že je teď z něj baba :grinning: :grinning:

jakel: my se v globusu a dm nějak míjíme.....

a já si až teď všimla, že jsem psala, že jsem se v globusu napsala a přitom tam mělo být nacpala :confounded:
20. únor 2010 ve 20:53  •  3 děti  • Odpověz
taky přidám perličku, jak jsme dnes čekali před obřadní místností, až přijde řada na "naši" nevěstu, tak bylo slyšet, jak tam u té předchozí svatby už hraje hudba a do toho začala zpívat nějaká ženská, měl to být asi operní zpěv, prostě fistule jak blázen. a naše Aňa se zaposlouchala a říká: mami, co tam je? říkám: no předchozí svatba. a ona: a co se jim tam stalo, že tam houká siréna? půl svatebních hostů málem lehlo :grinning:
20. únor 2010 ve 20:56  •  3 děti  • Odpověz
tak já konečně všechno doma dodělala, kromě té játry na cibulce a smažené brokolice jsem ještě upekla třepací dort, ale jenom jsme ho ochutnali, bo jsou všichni nacpaní z véči, tak bude dortík na sníďu....
20. únor 2010 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz
holky, kde zase jste?
20. únor 2010 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.