• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
ja tady........ ale nemam zazitky s detickami........ Jinak se docela dobre bavim :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Já jsem střídavě u PC a odbíhám si hrát s chlapama do obýváku :wink: Čenda dneska spal od 15-17, takže ještě vůbec na spaní nevypadá :grinning:

Ani, já se děsně těším na to mrňavé mimi,ale zároveň na to období až povyroste, pač je to fakt teď super věk, jak už se s ním domluvíš, jak je vtipnej. Zpětně mi přijde, že to vlastně byla děsná nuda, když byl Čenda mimčo, jen papal, spinkal, kakal :grinning: :sweat_smile: Ale vím, že si to budu chtít pořádně užít, pač je to nejspíš poslední dítko, i když nidky neříkám nikdy a třeba ještě třetí někdy bude :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
niki, taky jsem říkala, že po Anince už asi další nebude. ne proto, že bych nechtěla, ale vzhledem k tomu, jak jsme k ní rychle přišli, tak jsem si myslela, že příště už nám nebude dopřáno. tak jsem taky říkala, musím si to užít až "do mrtě" - jak se říká....
ale u nás je to už šílené, holky, jak vidí, že se blíží konec února a bude březen, tak denně slyším, kdy už to bude? a jak dlouho ještě budeme čekat? a když mi je náhodou blbě, jako dneska, tam místo, aby mě litovali a hýčkali, tak z toho mají radost, že UŽ....
20. únor 2010 ve 21:15  •  3 děti  • Odpověz
Niki, tak to jsme na tom podobne, myslim si, ze si tu dobu budu silene uzivat......... uz jenom tim, ze materska laska se nasobi a tim, co se stalo s Honzulkou se i bojim, ze Lukaska rozmazlim :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
jdu uspat Čendu, pak ještě nakouknu :wink:
20. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
tak celý den peru, žehlím a jsem utahaná jak kotě. Máme nějaké miminko na cestě???
20. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
aron, myslím, že ne, ale je třeba fakt, že taková michelle se nějak podezřele dlouho neozývá, tak třeba už je v porodce.......
20. únor 2010 ve 21:41  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, kdy dáme toho srazíka??? Abychom to do porodu stihly. Já už obrážím jenom obchody a dělám zásoby jako veverka, protože první týdny se nikam nedostanu.
Ještě 8,3, má narozeniny naše vedoucí a to budu ráda, když to stihnu a přežiju. Všichni si budou dávat do nosu a já nic. Včera jsem si dala trošku vína co přivezl Jakub z Francie a byla jsem jak motyka.
20. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Niki, ještě, že máme ty chlapečky, protože by si jinak neměli ani s čím hrát. :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Ty hlášky, to je někdy sranda. Náš Mates si v létě prohlížel pohled z Babiččina údolí, který přišel naší babi od švagrové a nechápavě se ptal. Babi a oni podle tebe pojmenovali celé údolí ????
20. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
jakel, tak já mám v plánu, že ještě musím vydržet víkend 27.2., holky mají karneval a pořádáme to my, rodiče z klubu rodičů, tak bych tam neměla chybět, a o týden později slaví narozky teta, pak by měl opožděně ještě slavit taťka, ale to už asi nedám, budu tak zdechlá, že asi prďouse vytlačím sama :grinning:

tak to pak jedině přes týden, plánuju lehkou kosmetiku, jen obočí a řasy, protože i když bych potřebovala celkové vyčištění pysčiska, nevydržela bych na tom lůžku ležet na zádech, řasy a obočí je maximum.....
nemáš taky takové potřeby? aby se nás mimča na sále nezlekla, když na ně koukne brežněv (myslím tím to obočí :grinning: )
20. únor 2010 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz
jakel :grinning: :grinning: doufám, že jste mu to potvrdili!! víš, jak by byl pyšný, že je po jeho babi pojmenované celé údolí?
20. únor 2010 ve 21:51  •  3 děti  • Odpověz
Já jdu v úterý na pedikůru a jinak nic moc neplánuju. Ale obočí by mi taky bodlo. Možná se tam domluvím, je to hned vedle pedikůry. Já spoléhám na to, že malé děti vidí špatně :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
:grinning: na to nespoléhej, četla jsi tady ten článek, jak tady někdo dával odkaz o tom, že se mají děti dávat hned po porodu na bříško, aby se navázal oční kontakt, a že ty děti úplně vyvalují očička?

pdikúru bych taky potřebovala, v životě jsem na ni nebyla, ale teď by mi bodla, bo já se k těm švajstkám neohnu. ale když si představím, že na ni vybalím ty moje opuchliny s buřtíkama......

kam chodíš, když tak mi písni do IP...
20. únor 2010 ve 21:58  •  3 děti  • Odpověz
vidím, že tady se už spí, tak já jdu koukat na olympiádu, papa zítra a dobrou noc, ať vás blešky štípou celou noc :wink:
20. únor 2010 ve 22:32  •  3 děti  • Odpověz
Holky nejsem si jistá jestli tro bylo na téhle diskuzi, ale někdo sháněl info na volno pro otce u porodu, tak to zkuste naštudovat:
http://www.zakonik-prace.com/cz/cast-8-hlava-1/
http://business.center.cz/business/pravo/zakony/zakonik-prace-nv590/zneni.aspx - tady jukni do přílohy.
20. únor 2010 ve 22:35  •  4 děti  • Odpověz
autor
tak hlasim, ze nezabrala ani davka extrasilnyho odvaru, prochazka a dvoje schody (4. a 6. patro), mimouse citim pekne vysoko a jinak necitim nic....ach jo :grinning: zajimalo by me co ta michelle, nemate na ni nekdo cislo? :confused:
20. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz
Maji, já na ni číslo nemám, asi ho sem nedala.
U nás dnes trocha vína, sexík a Epinování a mimísek se pěkně mrví, tak snad ho nevyženeme předčasně.
Už jsme manželovi říkala, že to bylo naposledy a pak až týden před termínem :wink:
20. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz
jdu do pelechu, přeji dobro noc :wink:
20. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz
Holky, ona Michelle rodí? Nebo tu jen dlouho nebyla a vy si to jen myslíte...

Maji - hele, já myslím, že když se vyprdneš na "vyvolávání" tak v tu chvíli se malej ozve.. :wink:
20. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz
Zuzul, to si jenom tak myslíme, jestlli náhodou nerodí.
20. únor 2010 ve 23:20  • Odpověz
tak se právě cpu ovocem a ještě si asi dám rozinkového šneka. Dnes se pěkně přejídám. Odpoledne jsem měla několik palačinek, potože jste mi udělali chutě, jak jste tu o nich psali.
20. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz
Nojo, je mi to jasný :grinning:

My dnes byli v Ikei na nákup, koupila jsem poslední chybějící věci jako mantinel do postýlky, žínky, nějakou hračku, plínky a hlavně, doporučuju - maj tam v tom obchodě s jídlem 1,5 l "šampus" bez alkoholu s jablečnou příchutí za kilčo - moc mnam..tak už popíjím :grinning: myslím, že to mám tak na týden :grinning:
20. únor 2010 ve 23:23  • Odpověz
zuzule v Ikei jsme byli včera, ale do jídla jsem se nedívala. Koupili jsme podložku na přebalovák, ještě asi koupím ty obaly na ni
20. únor 2010 ve 23:29  • Odpověz
Tak jsem uspala malého, usnul až před 23 hod, hold daň za to, že chrupkal odpoledne do 17 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď sem si dala spršku a pomocí akrobatických prvků se pokusila oholit si podvozek :grinning:
20. únor 2010 ve 23:32  • Odpověz
Broucek - obaly na přebalovák jsme koupili taky...co myslíš tou podložkou na přebalovák? myslíš tu nafukovací přebalovací podložku?

Nikit - :grinning: mě to čeká zítra, v pondělí jdu do Motola, tak at se neleknou :grinning: :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 23:42  • Odpověz
No nic, jdu do pelíšku, čekám až manža vyleze ze sprchy a jdeme masírovat hráz :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobrou
20. únor 2010 ve 23:55  • Odpověz
zuzule přesně tu, na náš přebalovací pult, co máme v koupelně totiž větší rozměr nejde, takže musíme mít tu nafukovací
20. únor 2010 ve 23:59  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
21. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile:
dneska razime na vylet, tak tu nebudu :wink:
mam ted hrozne spavy obdobi, tak vzdycky odpadnu vecer brzo :slight_smile:
21. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.