• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
přeji dobré ráno :wink:
21. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Krádné ráno všem. Až manžel vstane, tak budeme balit věci a část přestěhujeme, takže tu budu jen chvilkama
21. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Kackap - co ty tu ještě? :grinning: :grinning:

Broucek - tak nafukovací máme taky a pak tu tvrdou, takže jedna bude na pračce (asi) a ta druhá v pokoji, pak se někde bude povalovat čínský nočník, to bude sranda :slight_smile:

Holky, dnes jsem total polámaná, prostě hrůza, sakra já už se chci pořádně vyspat...na břichu! :sweat_smile: :slight_smile: furt jsem se otáčela z jednoho boku na druhý a výsledek? bolí mě oba dva boky, jsou přeležené.. au :sweat_smile:
21. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Kam se stěhujete, Broucku? My stěhujem taky :wink: už je to tu samá krabice..
21. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
zuzul, taky mi nejde spát. Já byla zvyklá spát na břiše a to teď fakt nejde :frowning2:
21. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Zuzul no večer jsem myslela,že už by jsme mohli jet,ale byli to jen poslíčci.Anička se chce asi ještě zkrášlit než vyleze na tento svět :slight_smile:
21. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
dobre ranko, nejaky novy prirustek?
21. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
zuzule z Chodova na Háje, je to sice stěhování cca o 1,5 km, ale šílené je, že z většího do míně menšího a ještě ke všemu nám pořád všechno nedodělali, takže čekáme až vymalují, aby se dalo nšco převést. Navíc těch věcí máme snad na 2 byty a to ještě věci po malou už mám ovnou v novém.
Kam se stěhujete vy?
21. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
Ahojky holky, tak je mi už fajn, asi to žádná předzvěst porodu nebyla. Dneska jdeme na dlouhou procházku, tak to třeba zase rozpohybuju :slight_smile:
Koukám Maja taky nic...užij si výlet :wink:
Ty jo Kačko, ty už jsi 40 tt :confused: , to už aby Anička pomalu balila kufry.
21. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
zabka bráchova žena měla při posledním těhu poslíčky cca 2 dny předem, takže se ti to fakt hodně blíží
21. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Aha, tak to je taky dobrý..já nemám zas třičtvrtě věcí na malého vypraných, natož vyžehlených..dobře stresuju...stěhujem se ve středu na pár měsíců na zbraslav a pak až bude postaveno, tak na Moravu :slight_smile: Tak ted jen vydržet do konce příštího týdne, abych všechno stihla ještě připravit...snad nezačnu rodit...jediné co mám tady, je taška do porodnice a pár věcí pro malého do porodnice...

Koukám, že ty miminka opravdu napínaj jak můžou :grinning:
21. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
zuzule aspoň teda nachstané věci pro malou už mám v novém, ale zase tam není nic jiného, takže bych se neměla ani do čeho obléci, natož uvařit.
Musíme se držet, ale to stěhování mě fakt děsí
21. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Dobré dopoledne.
Kdepak máme Zuzku72?
Maja nerodí,Kačka taky ne..... :slight_smile:
Teda vy s tím stěhováním to máte pěkně složité. Obě dvě. A před porodem...
Zuzule a proč se stěhujete? Tam kde jste teď nemůžete zůstat než postavíte?
Hajdi,žádné poslíčky už nemáš,kdyš nešudlíš prsa?
21. únor 2010 v 10:21  •  1 dítě  • Odpověz
mě spáše vadí to, že manželovi se do toho stěhování vůbec nechce a pořád se tváří, že mu stojím na kuřím oku a to přitom ve starým bytě už s malou fakt být nemůžeme, je to tu skladiště a on je stále v klidu. Navíc je tu hrozného prachu a do toho dítě přivést nechci
21. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Broucku,a co to že se stěhujete do menšího?
tak jsem usoudila,že naše děti budou vzorňáčci největší,když poslušně všichni držej až do března jak maji naplánováno :grinning:
u mě se to taky nějak zaseklo,akorát mě bolí od pátečního monitoru šíleně záda a ocas :slight_smile: jak jsem musela ležet na zádech.A to jsem doufala,že se už tomu bolavímu ocasu vyhnu,za Fildy mě to bolelo ještě několik měsíců po porodu...
21. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
No, právě že ne, to bychom nepostavili...prodáváme byt, aby bylo na domeček, víš? :slight_smile: a mezitím budem bydlet u tchýně..ale jen tak do léta..bo stavíme "rychlodům" :grinning:
21. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Dobré dopoledne! Já mám dneska super náladu. Konečně se ukázalo sluníčkoooooooooooooo. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Mimísci asi fakt čekají na březen. Nebo aspoň na ten úplněk. :grinning:
21. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
stěhujeme se z 92 m2 do 83. Ale je to z paneláku do navostavby, tak se moc těším, je tam míň lidé v domě a hlavně je to fakt hezčí. Pro nás to taky ještě není konečná, možná ještě půjdeme do domečku, ale to ještě chvíli musí vydržet
21. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Broučku, stěhování těsně před porodem nezávidím. Co se týká chlapů, ti to prostě moc neřeší. Musíš ho prostě popohánět. Třeba mu nedochází, že za pár dní už bude postýlka plná. :grinning: Každopádně bude určitě lepší, když půjdete do hezčího bytu. My jsme s malou bydleli 10 měsíců ve starým baráku s manželovou babičkou. Byli jsme tam teda moc spokojení, taková srdeční záležitost. Ale podmínky hrozný. Na chodbě hrozná zima a plíseň. Taky žádný ideál pro miminko. A na zahradě to skoro furt smrdělo ze dřevostavby. Ale byli jsme rádi, že máme aspoň nějakou střechu nad hlavou, než dostavíme barák, a svoje soukromí jsme tam měli taky. Ale nový baráček je prostě nový baráček. :sunglasses:
21. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
to sluníčko je moc příjemné, to je pavda, taky mám hned lepší náladu
21. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Já mám na plotně rozvařený oběd, tak jdu ještě něco vyžehlit. Malá je na dopoledne u tchánovců, aby se proběhla venku, jelikož manža si ještě chtěl užít běžky, dokud je sníh. Na oběd oba dorazí, tak mám ještě hodinku čas. :sweat_smile:
21. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Zuzzie já na monitoru ležím na boku,bo bych to na zádech nevydržela ani náhodou jak mě bolí.
21. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Já naštěstí na zádech vydržím v pohodě, takže monitory jedině na zádech. Tak já jdu na to žehlení.
21. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Dobré dopoledne. Mě je vám dneska nějak divně, točí se mi hlava, prcek je těžší a těžší. Už by se mohl začít klubat - začíná mě to nějak zmáhat...
Zítra si jdu změnit trvalej pobyt (mám pořád u rodičů :grinning: ) abych to nemusela pak měnit dvěma lidem :slight_smile: . Nejhorší je, že dům je tchýně, takže tam se mnou musí jít ona :unamused:
21. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
čau při neděli, tak mě ležení na zádech zatím moc neva, ale snažím se na nich neležet, aby to neuškodilo mimču, ale na monitorech nás automaticky dávali na bok, což bylo fajn, bo to se prča daleko víc hýbe
21. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
Taky žehlím a vařím.
Flapi bydlíte s tchýní?
Zuzule aha.
21. únor 2010 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz
hele třeba Michelle prostě užívá víkendu, já mít chlapa doma, tak tady taky tak nespisuju :sweat_smile:
21. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
Ahojky, tak jsem vás dočetla, uffff! Nedostala jsem se k počítači, protože moje děti tu mají kámoše a hrajou celý víkend nějakou hru na síti :unamused: . Dneska jsem se vážila a přibrala jsem za týden 1 kilo! Snad to přibral mimísek a ne moje stehna :wink: . Myslela jsem si, že už by bylo prima porodit, ale mužíček je děsně nachlazený a nepustili by ho k porodu, tak doufám, že ještě tak týden vydržím.
Jaki mi je v obchodě taky vždycky pěkně blbě, už tam asi budu jen posílat chlapy.
Četla jsem, že se chcete s Lucis potkat, nechcete přijet k nám na pokec? Udělalay bychom bříškovou párty :slight_smile:
21. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Já byla poprvé taky na boku,ale asi mám břicho dostatečně hodně obalený tukem bo co :wink: ,protože byl mrňous špatně slyšet,takže teď řikala,abych to zkusila na zádech a přetočit se v posteli je teď utrpení :unamused:
flapi,mě je divně od včera,trošku se zvednul tlak tak nevim jestli je to tim...
my bydleli první rok u našich a dostavovali(rekonstruovali) baráček,takže byla výhoda,že mi šíleně mamča pomáhala s Fildou...teď už v tom jsme sami
21. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
holky, letím na malý nákup a pro banánové bedny
21. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.