• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
jirčo, teprve teď jsem si všimla, jak už máš velké děti :confused: Ty brďo
21. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
No jo, začala jsem brzo :grinning: :grinning: .
21. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holky, u mě nic nového, zítra porodka.. :wink: ozvu se
21. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
Pajcul-zítra jrdu nakonec se švagrem, takže se uvidíme až tam a hlas se ke mě, já tě asi zase nepoznám. :grinning:
21. únor 2010 v 11:20  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi, provedu :grinning: :grinning:

Nevím, jak vy , ale já začala přibírat poslední dny děsivě :angry: , musím teď nosit příšernou zimní bundu, protože si na ty 2 týdny nechci kupovat novou :sweat_smile:

a špatně mi to tu počítá, měla bych být 38. týden..
21. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
Pajcul-já zase mám 2zimní, vlezu se do nich, ale jsou zase strašně teply takže tím, že se oteplilo, tak v nich nemůžu jít, asi si vezmu Adamovu na Snowboard :grinning: asi jediny řešení, co mi zbývá
21. únor 2010 v 11:25  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi, to jsi frajerka, dvě miminka a nejsi nucena omotávat s neforemným pytlem :wink: :slight_smile: o jsem zvědavá, jak my dvě zítra pochodíme.. :grinning:
21. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Zuzko, jak to vypadá s tím císařem? Už to mám domluvený? Nebo tě ještě stále nechávají čekat?
21. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
Ani nemluv. :angry: Naštěstí ten můj doktor mi dal naději, ale říkal, že mám ještě zkusit zítra ukecat primáře a když to nepůjde, tak přijít k němu v úterý a že to vytelefonuje. A pokud začnu rodit volat okamžitě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad to klapne. :wink:
21. únor 2010 v 11:29  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, já to fakt nechápu. Když je mimčo otočený KP, tak hned ženou na císaře. A tebe by poslali na přirozený porod. :confounded:
21. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Vero to jo, ale když jsou dvojčata a to druhy v pořadí je KP tak dělají problém. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 v 11:37  •  4 děti  • Odpověz
A v Ol dělají problém i kdyby byly obě KP, jelikož jsem 2x rodila. Nějaky komplikace neřeší-jim se to asi kapacitám stát nemůže. :frowning2:
21. únor 2010 v 11:38  •  4 děti  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:

jak se máte? chtěla jsem se zeptat :slight_smile: přijde mi divné že se se mnou nic neděje všichni říkají jak by mimčo mělo sestoupit dolů a jak mě bude bolet spodek a jak budu mít poslíčky a hodně holek co už porodily to tak mělo a já pořád nic :frowning2:

nic mě nebolí kromě zad a trochu bříško, ale není to nějak hrozné :slight_smile: máte to taky tak????
21. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
ofino: přesně jak píšeš, i já bez poslíčků :wink: prý je to normální, ne každá mamina je může obdržet :grinning:
21. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Ofi, já jsem poslíčky nezažila ani jednou (ani při prvním těhu) a tlak na spodek jsem cítila až ke konci těhu. Při prvním těhu jsem dokonce ani neměla žádný bolesti zad. Jen občas mi vystřelila bolest do pravé kyčle. Ale tentokrát mě bolí kyčle permanentně. Nic si z toho nedělej a buď ráda, že jsi takhle v pohodě. Co by jiný holky za to daly. :wink:
21. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Ofi-u každého je to jinak, nejsi divná neboj, třeba to příjde ráz na ráz a bude to fofr. :slight_smile:
21. únor 2010 v 11:49  •  4 děti  • Odpověz
Holky jste zlatíčka docela jste mě uklidnily, protože se jinak takhle nemám koho zeptat :frowning2:
děkuji moc snad bude vše v pořádku a uvidíme jak to bude pokračovat

Vero: my máme stejný termín :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jirčo, Lucis tu dnes není, ale mohly bychom se domluvit a někam zajít posedět. Určitě by kolem nás obsluha skákala, ať jim tam náhodou neporodíme. To se určitě často nevidí, tři těhotné v 9 měsíci spolu.
21. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
Tak už jsme po obýdku.Dnes jsem dělala guláš a musim se pochválit :slight_smile: ještě to nemám pořádně vychytaný a neni to vždycky ono ale dneska se mě poved,a ze zbytku čočky jsem udělala čočkovou polívku,to jsem se napucla...taky bojuju se svíčkovou,ta mi taky nikdy nejde dochutit...
manža se konečně vrátil z nějakýho kšeftíku,tak pujdu asi zalehnout :wink:
21. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
já pořád jen peru a žehlím :angry: Jak jsem chodila do práce, tak jsem nic nedělala a teď mi to neschne. Dnes bylo poslední třídění, tak chyví vyprat dvě pračky a postýlka. Perete i vložku do kočárku když je nový? Stejně pod sebou bude něco mít, ne?
21. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Aronku, já bych to neprala. Zas až tak jsem to při Kačence taky nepřeháněla. :wink: A jak píšeš, na holý vložce spinkat v kočárku nebude. Určitě bude pod sebou něco mít, minimálně látkovou plínku. :slight_smile:

Ofi, ale v pase máš 8. března. To ti koník blbě počítá?
21. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz
Vero : já si toho ani nevšimla :sunglasses: :sunglasses: , ale už jsem to spravila i v průkazce mám 7.3. :slight_smile:
21. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
doorka poslicky mam porad, ale ne takove jako kdyz jsem masirovala bradavky, sice v noci jsem myslela ze uz pojedeme, holky pisete ze jste nektera nemela poslicky vubec :confused: jak jste poznali ze rodite?
ja uz jsem malem takhle jela 3x do nemocnice protoze jsem si myslela ze rodim, ale nakonec jsem ty bolesti zaspala, tak se obavam toho abych poznala prave kontrakce a neporodila doma :confused: tlak na spodek citim porad

dneska nam tady snezi :fearful: :fearful: takze se mate za 2-3 dny na co tesit :wink: vetsinou to pocasi co je tady je tak do dvou dnu u vas :slight_smile:
21. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
Hajduš nestraš, u nás je krásně jasno a teplo.
21. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
autor
ahojte :slight_smile: tak jsme zpet, bylo hezky, teploucko, byla jsem vetsinou jen ve svetru...parada... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hajdus, to je prave to, ja jsem posliky nemela a na termin kdyz me zaclo bolet bricho, tak mi bylo jasny, ze jedem :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
hajdi nestraš. Tady jed nes nádherně. Sluníčko svítí,normálně by se dalo opálit :wink:
Taky jsme byly na procházce.
Včera dal manža na internet inzerát,že prodáme to naše nabourané auto-je nepojízdné za 20tis. a hned večer se ozval nějaký pán z Prahy,že si pro něho ráno přijede. Přišlo mi to docela podezřelé. Tady na Moravě nám za něj opraváři dávali 10tis. Ráno pán přijel,podíval se na auto,sepsala se smlouva,zaplatil a že si pro něj přijede příští týden. Byl to nějaký ukrajinec,úplně jsem měla strach,aby nevytáhl bouchačku. No jak z amerického filmu.Vypadal hrozně. Snad to bude všechno ok.Ale dobrý pocit z toho nemám :confounded:
21. únor 2010 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz
Holky prosím hlasujte pro mou neteř Eliška Pátková,dá se hlasovat zase každou hodinu

http://rakovnicky.denik.cz/miminka/-unora-vitame-nove-obcanky20100219.html
21. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
kackap, máš ho tam :grinning:
21. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Tak Elišku prohrát nenecháme :wink:
21. únor 2010 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz
Odhlasováno
:slight_smile:
21. únor 2010 v 16:58  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.