• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
I ja mam odhlasovano :slight_smile:
21. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
Taky jsem si řikala,že tady už nehlásej sněžení.Vylezli jsme ven na vycházku a během 5-ti minut začlo foukat a snežit :wink: a sněží už 2hodky,co jsme byli venku,ale jen tak lehounce...a já jsem uplně grogy,pánové mi dali do těla...
21. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
Teda Zuzzie,tady je pořád hezky. Snad už to sněžení nepříjde k nám. Pošli to na druhou stranu :slight_smile:
21. únor 2010 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky. Dnes mě nějak píchá v podbřišku, úplně dole, máte to taky některá? Mám takový dojem, že malej už asi je hodně dole...nějak do neumím sama posoudit podle břicha, protože já ho mám dole tak nějak pořád...
21. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Eliška určitě vyhraje! Taky jsem poslala :wink:
21. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
Ahoj, jsem tu, dočtu a hodím info :wink:
21. únor 2010 v 18:09  •  3 děti  • Odpověz
Ahojda, taky mám odhlasováno. Dneska bylo krááásně, udělali jsme 2 hodinovou prochajdu se psem, klidně bych ještě chodila, ale to čůrání :grinning: :grinning: . Pak mám někam jít, když nevydržím bez záchodu.
Zuzul, asi se ti cpe prcek dolů, dělá si cestičku a roztahuje se ti to tam.
21. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
Tak me dneska taky pobela stydka spona.... Vzdycky mi pomuze, kdyz si alespon na hodinku lehnu na levy nebo pravy bok, malej se tam tak nejak srovna a je lepe.... Ted uz nas bude tuhle pichat a tuhle bolet.... Prckove se tlaci dolu :slight_smile:
21. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
Tak jsem odhlasovala, všimly jste si, jak se některé děti srandovně jmenují (myslím příjmení)?

Jakel, jirco, já jsem pro si někam hačnout, ale musí být blízko wecko, ať nelítám někam po schodech do suterénu nebo do patra ( :grinning: ) a pohodlné sezení. Jsem teď úplně zdechlá, a jak s emi blbě sedí, tak mě pak bolí všechno. Jirco, já si taky až teď všimla, že už máš tak velké chlapy.... :confused:

Dnes jsem tady nebyla, protože jsem dopoledne vyvařovala, ale holky, v sedě!!! Bylo mi tak divně, asi zase ten tlak či co, že jsem nedokázala u vaření stát, takže to, co šlo, jsem si sedla a jakmile bylo jídlé v troubě, tak jsem sebou bachla do postele a ležela....

Po obídku jsme si s Aňulkou hodily šlofíka, vstávaly jsme až ve 3 a šli se s holkama projít na labutě. Zpáteční cesta tedy stála za to, furt jedna přes druhou mrčela, že má hlad a žízeňa že je bolí nohy a blablabla. A to si ještě vymyslely, že si berou kočárky s panenkami, takže zpáteční cestu jsme je s manžou táhli my. Ještě mi říkal, za měsíc jdeme ještě se třetím kočárem a to to asi potáhnu na zádech, jinak nevím....

Sluníčko bomba, jen ty chodníky, zpola ledová krusta, zpola voda, děs běs... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 v 18:18  •  3 děti  • Odpověz
Tak to ja v sede uz varim skoro mesic :grinning: Zidle na koleckach to jisti, nevydrzela bych se zady a kyclema a ty moje stydke spony :grinning:
21. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
Ahojík, zdravím
tak my byli dneska u tchánovců na obýdku, všichni uř kdy nám ta holčička vyleze, tak říkám že si jí tam asi taky budu syslit až do dubna.
žádné příznaky, žáádní poslíčky, žadné bříško dole, prostě nic a vlastně doktor nám taky řekl že se netvírám nic, čípek na bodu 0, tak jsem zvědavá kdy to přijde
Taky odhlasováno
21. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
Ani, bolest bych nějak dala, ale mě se strašně motala hlava a šly na mě mdloby, nestačila jsem s dechem. Já se normálně ohnula do skříňky pro cibuli a pak nad koš, abych ji oloupala a musela jsem si sednout, páč jsem neuměla popadnout dech. Jako bych právě doběhla maraton, či co...
21. únor 2010 v 18:30  •  3 děti  • Odpověz
autor
jejej, me to nejak zmohlo...padla jsem "na chvilicku" do postele a vstala az ted... :grinning: jeste nam prijde za pul hodky navsteva, ale snad se nezdrzi dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kacka, taky jsem poslala hlas :dizzy_face:
21. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Luci,taky mám pocit,že běhám maraton. Přesně jak popisuješ,když se skloním....musím to rozdýchávat,jako bych měla nějaké astma.
Opět jsem hlasovala. Asi si napustím vanu.
aleni,já mám CS 1,ale někdo má 4 a stejně se nic neděje.
21. únor 2010 v 18:42  •  1 dítě  • Odpověz
To by bylo, aby to nebylo-opět odhlasováno? :slight_smile:
21. únor 2010 v 18:44  •  4 děti  • Odpověz
já mám CS pořád 0 a minule mi říkal, že se přiměřeně otvírám. :angry:
21. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
No jsem na nás ženečky zvědavá, pak to tu pojede, co den to jedno miminko :wink:
21. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
Třeba 3 miminka. :slight_smile: To pak nebudeme stíhat. To bude adrenalin. Já jsem ho měla,když se narodil Sluni Štěpánek.
21. únor 2010 v 18:53  •  1 dítě  • Odpověz
Já mám minule z KO CS 5 a otevřená na 1apůl prstu a prd z toho...
Máji,kde jste byli na výletě?My byli v Ostravě na dovče 2008,tak jsme vám zhlídli ZOO,miniatury,aquaparky,doly a tak...
21. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
Doorka,tak fajn,čim víc penízek dostaneš za toto,tim líp se pak bude vybírat jiný nebo už máš vybrato?Já si bez auta nedokážu představit,i když teď už jsem ve vesnici u vlaku a za 45min bych byla v Praze(autem během 10-15min :wink: ),ale stejně jsem na autě závislá.Předtim jsem bydlela ve vesnici,kde jezdili autobusy po dvou hodinách :wink:
21. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Hajduš,ještě zvídavá otázka.Jak budete mluvit doma na prcka?česky a na veřejnosti anglicky?nebo mluvíte doma normálně v angličtině(manža je taky Čech,pokud se nepletu,ne)
21. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
Zuzzie. Penízky už nám dal. No,dobrých 20tis.S tím autem to zvažujeme. Určo nějaké potřebuju,manža má služební. Váháme,jestli koupit za pár peněz něco jen tak a nebo za dost už nějaké lepší a novější.
21. únor 2010 v 19:17  •  1 dítě  • Odpověz
Hajduš, já jsem poslíčky neměla. Ale den po termínu jsem šla na kontrolu, kde mě doktorka trochu prohrabala a říkala, že to trochu přispíší. No a v noci mi začly slabý bolesti, který sílily. Pět hodin jsme čekali doma, ale pak už do porodky jeli, protože se intervaly mezi kontrakcemi zkracovaly a bolesti sílily. Prostě se to nedalo přehlídnout, že už je to porod. :grinning:

Lucis, my naštěstí máme na případný procházky v záloze jen jeden kočárek pro panenky. Takže když půjdu s kočárem já, tak Kačenka bude mít povolený kočárek jedině, když s námi půjde ještě někdo jiný. Protože to je naprostá klasika - kousek ho veze ona a pak ho většinu cesty táhnem my. Přinejhorším jí povolím golfky pro panenky - ty se dají nějak zaháknout na rukojeť kočáru. Ale hluboký kočárek pro panenky tam určitě nepověsím. :unamused: Ty to máš se dvěma cácorkama mnohem horší.
21. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
My bychom taky rádi nějaké trochu novější (nové určitě ne) autí. Ale ještě minimálně rok musíme vydržet. Jestli pojedem příští rok k moři (jakože fakt si nejsem jistá, jestli to klapne), tak budem potřebovat nějaké lepší auto s klimačkou. Teď máme sice dvě auta, ale žádná sláva to není. Ani v jednom není klimačka a furt něco musíme spravovat. :unamused: Každopádně si to u nás bez dvou aut nedokážu představit. Kor s malým dítětem.

A dnes mě zas naštvala mamka. Opět se mě ptala, jestli fakt nevím, co čekáme. Jako bych jí to neříkala už milionkrát. :angry: :angry: :angry:
21. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
Doorka, jakou mas predstavu auta??? My jedno prodavame, protoze potrebujeme vetsi, kvuli kocaru.... Prodavame Punto II 1.2 komplet i s letnimi gumamy, najeto 96 tis. Pokud chces vice info, pisni do IP :slight_smile:
21. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Vero, taky jezdime na dovoleny k mori a prave proto take potrebujeme vetsi kufr a klimosku, v Puntu klimo neni a od kocaru se tam vejde jen podvozek.....
21. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
My jsme vybírali hlavně spolehlivý a bytelný a taky myslim,že při dětech je dobrá klimatizace(to záleží kolik chcete investovat samozřejmě).Muj tehdejší šéf dokonce řikal,že od tý doby,co koupili auto s klimatizací přestalo být jeho dceři v autě špatně.A pro mě byla taky důležitá velikost kufru :slight_smile: manža má teda u svýho taky celkem obstojnej kufr,takže kočár narvu do obou a že je dost neskladnej,ale zase nepraktickej pro mě 3-dveřák.
Vero,u nás se tahá koloběžka nebo kolo a teď sáně nebo boby,to jsem taky vždycky hrozně nadšená.
21. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
Ani, my právě před narozením Kačenky koupili ojetinu z Německa. Kufr má opravdu obrovský, na to si nestěžuju. Narvu tam šíleně moc věcí - kočár, nákup, spoustu dalších tašek apod. A menší auto bych už asi nechtěla. Sice je to lepší zas na spotřebu a na parkování, ale ten malý kufr bych nedokázala asi zkousnout.
21. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Ani,máme známého,co opravuje auta a má tam právě Punto za pár kaček,ale tam nedám kočár a nebo Fokus kombi TDI za víc,ale v perfektním stavu. Já bych brala toho Fokuse,ale moc mi nejde pod nos ten nafťák.Zkusíme ho projet a uvidíme.

verko a nedělala ti Hamiltonův hmat?
21. únor 2010 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz
U nás se takhle neustále ptali na jména :angry: a my se vážně nebyli schopný domluvit...
21. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.