• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Vero, ja bych to i zkousla, ale kdyz my se nekam vydame, tak to je ja, manzel, moje mamka, pes a ted malej, do toho kocar a veci, nevim, kam bychom se slozili.... Kdyby to bylo jen o nas trech, tak asi jeste chvili pockame....
21. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Zuzzie, tak třídvéřák ani omylem. To bych fakt nechtěla.
U nás se tahá skoro pokaždý něco. A pak akorát nadávám, protože to táhnu po pár krocích já. Ale domů to vrátit nemůžem, to by bylo křiku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :grinning: U nás je to jak kdy - kočárek, tříkolka, motorka a teď hlavně boby. Sáňky sama netahám, protože na mne jsou dost těžký. Vzala jsem je asi jednou dvakrát a funěla jsem jak blázen.
21. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Doorka, tak to jo :slight_smile: Tak vyberte poradne :slight_smile:
21. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
21. únor 2010 v 19:40  •  1 dítě  • Odpověz
Doorko, nejspíš to byl Hamiltonův hmat. Ona tenkrát říkala, že mě trochu pozlobí a urychlí to. Ale dle popisu, co jsem našla na netu, to bylo ono.

Ani, jasný. Když nepotřebuješ pravidelně velký kufr, tak s malým autí naprostá pohoda. Ale dokud člověk tahá kočár a spoustu věcí pro děti a k tomu třeba ještě nákup, tak kombík bez diskuzí vede. :slight_smile:
21. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
vero, a to jsem si myslela, že Nelku už moc kočárek s panenkou nebere, asi byla zima dlouhá...

a mě se taky pořád příbuzní ptají, jestli to fakt nevíme, myslím, že nám to nevěří. už nevím, jak o prckovi mluvit. ve středním rodě mi to moc nejde a když mluvím v ženském nebo mužském rodě, hned mě chytají za slovo, jakože jsem se prořekla :confounded:
21. únor 2010 v 19:41  •  3 děti  • Odpověz
Ani,no právě. Potřebuju tam dát kočár,protože budu jezdit k našim a to Punto je malé. Ale hezké. :wink:
21. únor 2010 v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz
Luci, u nás se tahá kočárek hlavně, když vidí sousedky (mají dvě malý holky a ty jsou dost přes panenky). Takže když Kačenka vidí, že jdou na prochajdu a vezou si kočárky, tak máme výběr jasný. :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Luci,u nás je to taky tak. Když řeknu piškot,tak všichni,že to bude kluk,když řeknu třeba bambulka....
Ve středním rodě mi to taky nejde :slight_smile:
21. únor 2010 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz
Doorko, nám na veletrhu, když jsme vybírali před třemi lety kočár, radili, že můžem do malýho kufru z kočáru sundat kolečka a pak se tam vejde. Ale nedokážu si představit, jak furt sundávám a nandávám kolečka. To bych z toho asi brzy zcvokla.

Luci, tyhle dotazy a nedůvěřivost mě fakt dost štvou. Proč nedokážou pochopit, že si to prostě opravdu někdo přeje nechat jako překvápko? :angry:
21. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
Doorka, pokud budes jezdit sama, tak neni problem :slight_smile: Veci hodis do kufru pred to spodek od kocaru, dite s autosedackou ke spolujezci nebo dozadu a korbu dozadu, ale nesmi jezdit cela rodina :slight_smile: bohuzel jako u nas :confounded:
21. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
Já jak sednu do malýho auta,tak jsem celá nesvá :slight_smile: a co to že nechceš nafťáka?Já jsem spokojená a mnohem menší spotřeba.Já taky pěkně nadávám,když mi tu občas nechá to svoje :slight_smile: že tam musim lézt dozadu jak opice a kor teď ještě s vajičkem si to nedokážu představit.
21. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Ani,ty máš ty návleky na kolečka,vid.Kupovaný?Zajímalo by mě jestli jsou nepromokavý...Jako když přijedu z venku a bude pršet,jestli se ti promáchaj nebo se to drží vevnitř
21. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Zuzzie, ja mam sice navleky na kolecka, ale my je usily s mamkou :grinning: A uz jsem je odzkousela na kocaru kamosky, kdyz prijela s malou a jsou v pohode.... vubec to nic nepustilo :slight_smile:
21. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
Vero,no sundávat kolečka,to by mě jeblo. :angry:
Na nafťáka nejsem zvyklá,manža ho má a možná se mi to zdá,ale pomalu táhne. Ta Fabka byla zlatá. Jezdila jak střela,svižně... No,určitě je to na zvyku. Stejně do něj asi půjdem.
21. únor 2010 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz
21. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Ani, my máme zrovna kočár, který se nedá rozložit na podvozek a korbu. Skládá se celý, takže malý kufr by mi byl opravdu na houby. Maximálně bych to mohla vozit na střeše. :grinning: A taky musím říct, že my máme velký kufr a je super, že tam není takový ten vyvýšený rantl. Takže když kočár váží víc jak 15 kilo, tak to nemusím zvedat až tak vysoko, abych ho hodila do kufru. Takhle ho jen nadzvednu, položím třeba ke kraji kufru a posunu dál. Když jsem ho měla strkat do kufru s rantlem, tak už to byla docela makačka. A my třeba nemáme vypínací airbagy, takže dítě musí sedět vzadu. Navíc na "sedadlo smrti" bych mimčo asi ani nedala. :unamused:

Zuzzie, já bych taky nafťák nechtěla. Taky záleží, na jaký vzdálenosti jezdíš. Když na kratší, tak je zas výhodnější benzín.
21. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Ani,jsi šikula. Mohla bys to dělat na kšeft. Já bych si je koupila :wink:
21. únor 2010 v 19:55  •  1 dítě  • Odpověz
Týjo, koukám, že už je osm hodin. Já se jdu vykoupat. Navíc mám slíbeno od manžela, že mě zas oholí, abych na zítřejší kontrolu byla krásná. :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
Hlavně třídveřák je dost nepraktický pro všechny. kdo vozí vzadu dítě. Může se stát cokoliv (ťukám, aby to nikoho nepotkalo), al enáhod aje blbec, někdo do tebe bouchne a ty pak v panice taháš dítě se sedačkou nebo ze sedačky přes další sedadla... A ještě k tomu panika....
21. únor 2010 v 19:56  •  3 děti  • Odpověz
Vero, tak ja chci i v novem aute vypinaci predni airbag, pac tam pak muzu sedet i jako tehotne. Jinak souhlasim, dite budu davat do zadu, uz kvuli tomu, aby me nerozptyloval pri rizeni a kdyz bude brecet, tak musim zastavit.... Jinak my mame jasno, chceme octavii :grinning: Kocar dame do kufru a jeste nam tam zbyde prostor jako v Puntu na ostatni veci :slight_smile: Ale rikam, ze s Puntem jsme byli spokojeni a navic ja pocitam, ze pristi rok uz tahame jen golfky :slight_smile:
21. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdu konečně do té vany. Dobrou noc a zítra....
21. únor 2010 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz
Lucisa, tak tridverak bych nechtela vubec :slight_smile:

Doorka, tak usetrila jsem cca 300 Kc (jeden kus stoji 75 Kc) a barevne mi to ladi i ke kocaru :grinning:
21. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Vzhledem k tomu že si psala TDI,tak by to mělo mít turbo.Rozdíl od benzínu v tom,že to chvilku trvá než se sepne turbo a pak to letí :slight_smile:
já na ty návleky musim juknout,myslela jsem si,že bych kdyžtak mohla zajet až do baráku a hlavně nevim kde ho budu parkovat,protože se nám v garáži hrozně práší(ještě ji nemáme uplně hotovou)
21. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Tak to ja budu parkovat v chodbe u nas v byte. Do kocarkarny bych ho nedala ani nahodou!!!! Do sklepa se nevejde a jen tak na chodbe, to nejsem blazen, za 5 min by tu nebyl. Takze navleky urcite potrebuju.... Jsem zvedava, kdo s nimi vyjede jako prvni ven :grinning:
21. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Vero,já si teda nemyslim.My když jedem na delší trasy,dostaneme se s klimatizací na 4,9l na 100km a když tu jen popojíždím po okolí,tak něco kol 5,2l.(když jsme byli v Itálii dokonce 4,5l)A u novejch octávek (i 4x4) jsou max spotřeby kol 4,5l na 100.Manža má benzín a má kol 7l a naši s benzínem taky a to maj "jen" 1.3.
21. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ani si mi připoměla jak jsme chodili ze školní jídelny po městě v návlecích,protože jsme si je vždycky zapoměli sundat a lidi na nás čuměli jak na blby :grinning:
21. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
Zuzzie, vy mate octavii?
21. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
http://www.skoda-auto.cz/CZE/model/newoctavia/facts/Pages/techdata_D5.aspx

Tady jsou technicka data te nove octavie 1,2 TSI/77 kW:

Provozní vlastnosti
Maximální rychlost 192 km/h
Zrychlení 0-100 km/h 10,8 s
Objem palivové nádrže 55 l
Spotřeba - město 7,1 l/100 km
Spotřeba - mimo město 4,9 l/100 km
Spotřeba - kombinovaná 5,7 l/100 km
21. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
Holky, pa, já se dnes loučím, fičím do vany, taky musím oholit podvozek, zítra fičím do Ovy na UZV, odpo pak podám info.
Že by tady už byl nějaký přírůstek, nebo se bude čekat do příští neděle ne úplněk?
21. únor 2010 ve 20:27  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.