• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
nemáme,my máme seat toledo(ne ten nejnovější model),ale prej je to na stejny brdo s octavkama a ještě vw.
já jsem chodila na brigádu jezdit s autama a je to pěkný svezeníčko v těch novejch octavkách :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
Zuzzie, muj bracha nic jineho nekupuje nez skodovku. Zacinal na 120, pak mel Formana, potom jednickovou octavii, pak dvojkovou octavii, dceri a synovi koupil Fabii, tu pak prodal a ted si koupil Yetiho.... Nestezuje si. Manzel se svezl loni na dovcu ve dvojkove octavii v plne vybave a ted uz nic jinaho nechce :grinning:
21. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Tak ja se jdu pomalu presunout na gauc k hokeji :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Ahojky,Doorka děkuji za připomínání hlasování :slight_smile: :slight_smile:

http://rakovnicky.denik.cz/miminka/-unora-vitame-nove-obcanky20100219.html

Eliška Pátková

My jsme byli s manželem se podívat na hokeji,tak Chomutov vyhrál 10:1 nad Znojmem,byl to pěknej hokej :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
ahoj holky, taky hlásím bolesti v podbříšku, ale ještě slabé a hlavně jsem se možná trochu namohla pří tom balení krabic. moc jsme toho nesbalily, pořád to neubývá. V úterý mám kontrolu v poodnici, už se celkem těším.
Navíc mi manžel dnes koupil odpadkový koš na plínky, tak uvidíme, jak funguje.

K těm autům. V práci jsme měli Octávii II loňský model v 1.9 tdi a nedám na ni dopustit. Celkové mám ráda diesly, ale klidně jezdím i benzínama.
21. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
odhlasováno :slight_smile:
21. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
ahoj hoky uz jsem tuuuuu :slight_smile: za chvilku zacina hokej a tak jsem uloupila notas pro sebe :grinning:

zuzzie manza je take cech, doma na maleho budeme mluvit cesky ale obcas asi i anglicky spis na verejnosti, jelikoz pujde od 10 mesicu do jeslicek tak se anglicky nauci tam, nedavno jsem cetla clanek o tom ze kdyz se dite uci od mala dva jazyky tak mu oba jazyky prilnou k srdci jako materske :slight_smile: jeste nevim ale jak budeme resit skolu, zatim je casu dost, ale budu muset zjistit jak to je asi budeme muset jezdit na nejake zkouzky ani nemas nahodou nejake iblizsi informace kdyz delas ve skolstvi?

ozvala se nikomu michelle?
21. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
doorka: jj, bydlíme s ní v jednom domě. Máme sice svoje patro, ale... :unamused:

Zrovna jsme se vrátili od kamarádů. Bylo to fajn odreagování. Prcek asi bude mít rád společenost, protože doma mi bylo divně a tam mezi lidma fajn :grinning: Ale jsem z toho celkem ztahaná - bude se mi dobře spát :slight_smile:
21. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
michelle se neozvala a číslo na ni asi nemáme.
Hajdi a plánujete tam zůstat na vždycky? Malý bude mít výhodu,že bude umět dvěma jazyky :wink:
21. únor 2010 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz
odhlasovano :slight_smile:

doorka: nevim jestli uplne na vzdy ale urcite na par let jo, ja jsem sem odjela pred ctyrma rokama na rok a nejak se to protahlo :slight_smile: a popravde receno me do cech mimo rodiny nic netahne.
Vyhoda ze bude umet dva jazyky urcite pro maleho bude, jen mam obavy o to jak to bude s cestinou ceska gramatika dela problem hodne lidem a to maji vychozenou zs v cr z toho mam trosku obavy :confused:
21. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
holky, docetla jsem jen kousicek a dal se nesnazim, kdyztak zitra... :slight_smile:
zuzzie, byli jsme na Landeku, prosli se po lese, M. pak byl v dolu a ja jsem se nahrivala na slunicku na lavicce...zasli jsme si na dobrej obidek a jeli domu... :wink:
21. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
holky kde jste??? to koukate vsechny na hokej :wink:
21. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ani, my máme stříbrnou Octávku a já mám Wolksvagena Golfa a obě auta s automatickou klimatizací. Můžu doporučit. Do octavie se vejdeme všichni i na týdenní dovolenou a na hory, lyže vozíme v tubusu na hagusech na střeše. Já teda raději jezdím s Golfem, je kratší a nevím jak to tam bude s kočárem, ale myslím, že se vejde taky v pohodě.
21. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
Hajduš, já si jdu číst. Mě stačí vidět posledních 10 minut.
21. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
jakel to jsi na tom stejne jako ja :wink: me to moc nebere :wink: ja ted prolejzam internet a shanim hraci podlozku pro mimise :slight_smile:
21. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
Hajduš, tak ať něco hezkého najdeš. :slight_smile:
21. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
Já kupovala loni novou Octavii, sice I., ale v naftě 1,9 a fakt si nestěžuji :grinning: Vejde se tam všechno včetně dvou ovčáků :wink:
21. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Hajdus, ted je diky RVPckam vice moznosti.... muze mit individualni plan a dochazet do skoly jen na zkousky, pokud je nekdo z vas VS vzdelani - min Bc.- tak neni problem domaci vzdelavani, pokud ne, jde to zaridit jinak :slight_smile: Ale urcita moznost tu je.....
21. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
odhlasováno :slight_smile:
HOKEJ :sunglasses:
21. únor 2010 ve 21:47  •  4 děti  • Odpověz
Taky sleduji hokej :slight_smile: No my jsme rozhodnuti, octavie to jisti :slight_smile: Ted jete prodat toho naseho Fiatka.... ale on se nekdo najde, pojistka je zaplaceno do cervna, tak casu dost :slight_smile:
21. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz
Taky koukám na hokej :slight_smile:
21. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
ani ani jeden z nas nema vs titul ja mam maturitu a manza je automechanik takze pripada v uvahu asi to dojizdeni na zkouzky, nemas nejake www stranky kde bych o tom mohla najit neco vic?
21. únor 2010 ve 21:55  • Odpověz
Holky, přeju vám krásný sny. Já si ještě něco přečtu a půjdu chrupkat. Malou jsme udali na noc rodičům, tak máme před sebou snad klidnou noc. :sweat_smile: Tak se hezky vyspinkejte. :wink:
21. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
vero dobrou noc a hezke sny,....

tak jsem nasla podlozku :slight_smile: http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3486937/Trail/searchtext%3EPLAY+MAT.htm ale nevim jestli ji stihnu jeste koupit nez se mimco narodi :unamused:
21. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
21. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
diky moc ani :slight_smile:
21. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz
autor
nejste tu nekdo? :confused:
21. únor 2010 ve 23:15  • Odpověz
autor
jak poznam, ze rodim? :confused: :confused: :confused:
21. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz
Maji - rodíš nebo co? :confused:
21. únor 2010 ve 23:21  • Odpověz
autor
zuzu, zatim mam jen hodne divnej pocit, ze by to mohlo prijit... :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.