• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
bolesti zadny, ale je mi nejak hooooodne divne, tak cekam co prijde... :confused:
21. únor 2010 ve 23:23  • Odpověz
Ja mam taky dneska tlaky na spodek, ale jeste nerodim :slight_smile: Jdu na wecko a zaspat to....

Maja, dej si horkou sprchu :slight_smile:
21. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz
autor
ani, ja jsem si prave davala horkou koupel a pak to zaclo... :wink:
21. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz
autor
ach jo...druhorodicka a nakonec tu urcite plasim naprosto zbytecne :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz
majo pry to pozna kazda zenska :wink: ja take nevim jak to poznat :confused:
21. únor 2010 ve 23:37  • Odpověz
maji, že by březňátko???
21. únor 2010 ve 23:41  • Odpověz
autor
hajdus, jj, taky si rikam, ze kdyz jsem poznala poprve, poznam to aj podruhe :grinning: ale dneska su nejaka nervozni...ani nevim proc :sweat_smile:
no nic, asi silim zbytecne, je mi blbe, ale jinak se nic nedeje, muze to byt klidne jen z nejakyho jidla :wink:
Maji, držím palce! :slight_smile: :wink:
autor
jeee, vas se tu najednou vyrojilo :grinning: skoncil hokej nebo co? jak to dopadlo?
maji, nám říkali, že porod právě rádoby nevolností začít může, takže uvidíš
21. únor 2010 ve 23:54  • Odpověz
autor
jdu spat, asi z toho nic nebude, uz je mi podstatne lip :slight_smile: tak dobrou kuratka, rano jsu na cviceni, tak tu budu az kolem poledne :wink:
21. únor 2010 ve 23:56  • Odpověz
březňátko se nekoná, tak jdu do hajan
22. únor 2010 v 00:09  • Odpověz
Odhlasováno :slight_smile: :slight_smile: . Nebyl včera nějaký nízký tlak? Já jsem pomalu ani nemohla chodit, jak se mi točila hlava, poprvé jsem vařila v sedě a víceméně celý den strávila vleže :unamused: .
Jaki, to by bylo prima se sejít ve třech, ale v Opavě to (kromě Tesca)moc neznám, tak výběr nekuřácké příjemné putyky bude na Tobě (na Lucis).
Jedu s mužíkem k doktorovi, budu tu až odpol.
22. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
ahoj, přeji dobré ráno :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Ahojky,
já už se sem včera nemohla dostat,asi mi nějak blbnul noťas.Já se v noci málem nedokulila na záchod jak mě všechno bolelo po tý procházce :slight_smile:
já měla zase sny,zdálo se mi,že mě zastřelili arabský teroristi :grinning:
Maji,my byli dole v dole i s Fildou a jak tam ležej ty figuríny horníků,tak Filda řval,že se bojí,že to jsou čerti :slight_smile: taky jsme nechápali jak se do tý klece může narvat asi 40lidí :wink:
22. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
jirca včera hlak opravdu blbnul hodně, taky mi z toho bylo zle a motala se mi pěkně hlava. To mi ani kafe moc nezabralo a to jej již skoro nepiji
22. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
Dobre ranko,
taky jsem mela sny - vykradli nam byt a pak jsem se svou tridou skoncila uplne na jinem miste nez jsem mela :grinning: a zase jsem v noci vyucovala :grinning:
22. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
autor
dobre ranko :slight_smile:

tak nic... :grinning:
22. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
maji a já ti tak věřila :grinning:
22. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Jirčo a Lucis, tak můžeme dát spicha u Tesca a zajílt na něco do kavárničky. Tak jako jsme byly s Jirčou minule.
Nadhoďte termíny, já jdu k doktorovi, tak se loučím.
22. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
Dobré ranko holky,
tak jsme to včera prosr... :frowning2: (myslím hokej).
22. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
aronek :grinning: :grinning: :grinning:
dnes mam oficialne prvni termin...tak treba... :grinning: :grinning: :grinning: jdu na cviceni, budu tu az po obede, tak vsem preju prijemne dopoledne a hodne kontrakciiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :grinning:
22. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
dobre rano, hlasim ze jsem take jeste cela :wink:
22. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=129052 vložila jsem pár fotek Tomáška :wink: . Za chvíli pojjedu po úřadech tak snad to bude vyřízené rychle :wink: , manžel by to vyřídil ale samozřejmě musim osobně :confounded:
22. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Dobré ráno!

Já jsem včera odpoledne byla taky taková divná. Měla jsem pocit, že mněi začne bolet hlava. A dneska ráno mi bylo trochu šouflo. Ale teď je to už lepší. I když jsem pořád jak praštěná palicí. V noci se mi nějak divně spalo. Dost jsem se budila. A přemáhala jsem se, abych nešla podruhý na záchod. Naštěstí jsem to zaspala a vydržela až do rána. :sweat_smile:

Mne dnes odpolko čeká zas poradna a monitor.

Zuzzie, ty máš teda sny. :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem před chvílí vyprala a pověsila pár plyšáků. Teda přemýšlela jsem, jestli tam můžu lupnout i plyšáky, co mají v sobě zašitý rolničky. Ale nakonec jsem to riskla a už to visí všechno na šňůře. Hlavně jsem potřebovala vyprat Kačence růžovýho zajíčka. Ten už byl tak šíleně špinavý a ušmudlaný, že jsem se na to nemohla dívat. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: Tak jsem k tomu rovnou strčila i pár plyšáků pro mimíska, i když ty byly snad celkem čistý.
22. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Market, hezký fotečky. Tomík je opravdu velikej. Vůbec bych neřekla, že je to malý novorozeňátko. :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Já jdu zase chvíli žehlit.
22. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahojky,tak u mě taky nic a to mám po prvním oficiálním termínu,jsme se byli i včera podívat u nás na hokej a nic :angry:

Dneska mi přišel mail z rodinky,že se mimčo narodí asi zítra :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem na to zvědavá :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
22. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Vero no vše v 56 mu je tak akorát, počítam že za týden max 14 dní mu to bude malý :wink: , on vypadá že je menší než Viki ale je nějakej dlouhej :grinning: . Mě přijde že je malinkej ale když jsem viděla ty případy na JIP tak byl obr :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.