• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
kackap, máš ho tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
market, pěkné mimčo, vypadá o dost starší.
22. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
Marketko, Tomík vlasatec - paráda....
taky odhlasováno
Jo a taky se hlásím celá, příznaky žádné :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Tak já mám vyžehleno. A už dvakrát jsem dneska byla na velký. Nevím, jestli mě prohání to železo. :unamused:

Teď jsem se zas naštvala na místní úřady. Na sociálce prý budou moji mateřskou počítat až nejdřív ve čtvrtek, v pátek. A to už je konec měsíce. A prý si můžu rodičák pozastavit bez jakýkoholiv formuláře. Hlavně, že mi na pracáku na sociálních dávkách nechtěli ten papír na pozastavení vzít, že mi tam chybí částka nový mateřský. Fakt šílený bordel. :angry: Jsem zvědavá, kdy to jako mám vyřizovat, když do konce února mám na pracáku vyřídit to pozastavení. Fakt už mě to štve. :angry: :angry: :angry: Člověk jen lítá po úřadech a stejně není nic vyřízeno.
22. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Vero, jj od certa k dablu. Taky vyrizuju materskou. Pac jak jsem byla s malym na matersky chvili, pak nastoupila do jedno zamestnani a pak do druheho, tak mi chybi fond doby a musim dokazovat, ze to mam odpracovano, takze litam a volam od certa k dablu a to to mam do konce mesice poslat na OSSZ .... Jeste, ze bude tatka doma, pripadne vyridi, co vyridit muze na maleho.....

Market, Tomasek je krasnej.... za chvili ho budes mit doma.... Holky jak ja vam v dobrem zavidim, ze uz to mate za sebou a se stastnym konecem.....
22. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Markét Tomášek je krásnej :slight_smile:
22. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Ani, Market už má Tomáška doma, pokud se nepletu. :confused:
22. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Ani, neboj, tentokrát to dopadne dobře. :wink:
22. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
ahoj všem, Tomášek je moooc krásnej, je to chlapák podle mýho gusta, já nerada sušinky :dizzy_face:
22. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Juj, tak to jsem nejak prehlidla... To je krasa... Ja chci taky mit toho prcka doma!!!
22. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj, holky, jsem zpátky doma....

Tomík je fakt fajný a podle mě je už doma, vždyť se na jedné fotce kyblíkuje....

Teda vy máte sny, arabský teroristi, ha, já z vás padnu :grinning:

Na UZV mi řekli, že je dilatace zase trošku větší, ale je to prý normální, protože i mimčo roste, jsem zvědavá po porodu. Odhad váhy necelé 2,5 kila, tak jsem ráda, vypadá to, že snad nebudu mít 4kilového obříka, jako byla Noemi, ale normální miminko jako Aninka (3,3 kg).

Jinak u fakultky děs parkování a když jsem vylezla z auta a zamkla, tak jsem nejdříve jen uklouzla na ledu, to jsem ještě ustála a vzápětí se složila. Sice jen na nohu, ale bolí mě tedy dost, celá holenní kost, asi tam budu mít modráka jak sviňa...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a mám pocit, že jak vyleze slunko, tak začínají jezdit idioti či co, cesta byla fakt úžasná...

Hokej jsem včera sledovala, škoda, že kluci nezačali tlačit trochu dřív, mohla to být remíza. Ale i tak to není špatné, jsme sice druzí ve skupině, nepostupujeme přímo, ale doufejme, že další západ vyhrajeme a postoupíme...

Holky, a co říkáte na Martinu Sáblíkovou? Ta holka je bomba, jede si jen tak doplňkovou disciplínu a má z ní bronz. Teď dopo jsem koukala na opakování rychlobruslení, akorát jsem nějak nepochopila komentátora, je nějaký zmatený, říkal, že máme čtvrtou medaili a z toho 2 vybojovala Marťa. Já vím jen o 3 medailích, uteklo mi v noci ještě něco?
22. únor 2010 v 11:35  •  3 děti  • Odpověz
Jo a taky jsme odhlasovala, ale zase mi to děkuje za hlas, ale nevšimla jsem si, že by mi to ten hlas připočetlo :confounded: tak nevím.

Holky , mimochodem, nevím, jestli si tím někdo přilepšujete, ale jestli jo, tak bacha na to:

http://www.novinky.cz/ekonomika/finance/192798-financni-urady-jdou-po-maminkach-ktere-si-vydelavaji-na-internetu.html
22. únor 2010 v 11:38  •  3 děti  • Odpověz
Ahojte kuřátka. Vrátila jsem se z Brna a jdu vás dočíst.
22. únor 2010 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz
Holky je to DOMA-super, mám to !!!!! :slight_smile: Ve čtvrtek v 8hod nástup do Šternberka a v pátek 26.2. 8.00 jdu jako první na sál. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jupí, vyšlo to, jsem šťastná, jako blecha. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
S Pajculou jsme se viděli v čekárně-tak hned, jak dojedeš Pajcul, tak podej info. Třeba tam budem ležet spolu na pokoji. :grinning:
22. únor 2010 v 11:55  •  4 děti  • Odpověz
zuzuko, moc gratuluji, že to vyšlo :grinning: Musela jsi moc ukecávat?
22. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Zuzko, no vidíš, paráda, takže v pátek další přírůstky a hned dva. Ať je všechno OK!!!
22. únor 2010 ve 12:02  •  3 děti  • Odpověz
Zuzi, tak to je super, moc ti to přejíííííííííííííí
22. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
je za chvíli je už budeš držrt v náručí, to je krásnéééééééé :slight_smile:
22. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
Zuzko,super. Tak konečně ti to potvrdily. A musel nějak zasahovat ten mudr,co jsi o něm včera psala nebo si je prostě ukecala? :grinning: Mám z toho radost,je to paráda.
Takže v pátek budem mít další kuřátka. Zatím samí kluci. Kdo porodí nějakou nevěstu?
22. únor 2010 ve 12:11  •  1 dítě  • Odpověz
Hlavně nic nedělej,ať tě to nechytne dřív.
Stejně vysmýčíš celý barák,co??? :wink: :wink:

VBrně jsem koupila jen 2 botičky,v Tescu měli nějaké slevy,kojopodprdu na spaní a deku.
22. únor 2010 ve 12:14  •  1 dítě  • Odpověz
Markét Tomík je bourák, moc mu to sluší :dizzy_face:
Zuzko to je paráda, že to vyšlo. Jsem ráda :wink:
Lucis prý budeme hrát osmifinále znova s Lotyšema, snad je porazíme i podruhé.
Dneska je krásně, co? Najím se a půjdu s hafem na prochajdu.
22. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
Doorka-budu se šetřit, ať do pátku vydržím.
Toho mudra jsem nakonec nepotřebovala, ale alespoň jsem mu napsala děkovnej dopis. Podařilo se mi to ukecat, tan primář měl fakt dobrou náladu a ta sestra tomu taky pomohla. A po tom asi jak viděl tu hrůzu v mých očích, tak mi to schválil. :grinning:
22. únor 2010 ve 12:34  •  4 děti  • Odpověz
autor
:grinning:
22. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Pomerančová Zozanko, tak to je super :dizzy_face: moc přeju hladký průběh :astonished:
22. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Žabi a jak si na to přišla, že bychom měli hrát znovu s Lotyšema, to je nějaká blbost ne? Teda já ten systém stále nemám zgomlý, ale Lotyši, jako čtvrtí ve skupině snad jedou domů ne? :confused:
22. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Rinti-už nejsem pomeranč, včera jesm koupila barvu a mám to šedy, docela dobry i Pajcul to pochválila. :slight_smile:
22. únor 2010 ve 12:44  •  4 děti  • Odpověz
Tak oprava tedy Zozanka Grey :wink:
22. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
zuzko, supr, že jsi ukecala, někteří nemají rádi, když jim do jejich kompetence zasahuje někdo jiný :wink:
22. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Jdu pohledat info o tom hokeji, bo to mi fakt hlava nebere :confused:
22. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
No ono naštěstí to mimčo B mělo nějakou děsnou polohu-hlava pod-mezi prsama , hrudník nějak prostrčenej mezi A a nohy kdovíkde, takže asi tam ty mimča zajímavě leží, tak to k tomu rozhodnutí hodně přispělo. Přede mnou šli 2paní s 1mimčem a taky jim schválil císaře-takže asi měl fakt dobrej den. :slight_smile:
22. únor 2010 ve 12:48  •  4 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.