• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
hmm tak velká omluva žabákovi, opravdu hrajeme s Lotyšema :confused: což je samosebou fajn, akorát teda je to antisystém, a vůbec nechápu, kdo na takovou divočárnu mohl přijít. Vůbec mi nejde do hlavy, jak ze třech skupin vzešli 4 celky automaticky postupující do čtvrtfinále, teda chápu, že je to na základě získaných bodů, ale celý je to nějaký překombinovaný a neprůhledný :confused:
22. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
tak já jdu umýt země, když se se mnou nikdo neba :pensive: :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Tak mě teď volala paní z finančáku, jestli jsem v 2007 a 2008 prodávala zboží na Aukru. Takže po tom asi dost jdou. No já naštěstí až od 2009 a to jen nepotřebny věci. :wink:
22. únor 2010 ve 13:05  •  4 děti  • Odpověz
autor
tam je hezky...to by se jelo... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

zozanko, gratulace k cisarovi... :grinning:
22. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Aoj holky a Zuzi, příští týden rodím :grinning: :grinning: málem jsem ještě tento - budou mi vyvolávat porod, abych do toho 4. 3. porodila, prý kvůli té možné cukrovce. Jsem už na prst otevřená. Doktorka by mě nechala už teď, ale ještě mě omrkl jeden doktor a ten to nechal na příští týden - takže v po na kontrolu a tam mi už řeknou, kdy nastoupím - jééé
22. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
Rintin já bych se s tebou ba, ale byla jsem venku se Špuntem. Já ten systém taky moc nepochopila, moc se to nestává, že by byl takhle 2x po sobě stejný soupeř.
Zuzi si nedovedu představit, jak v tom bříšku ty dvě mimča vegetí, a co teprve tři a víc :fearful: . Ale aspoň se tam nenudí :grinning:
22. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
Jo a Zuzka má vlasy super :grinning:
22. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
Pajčul no supééér, bude další mimi. Nějak se nám to tady začíná rozjíždět.
22. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
Pajcul-dík za pochvalu-tož to se tam určo potkáme-budu ti držet fleka tak jako dnes na monitoru. :grinning:
22. únor 2010 ve 13:16  •  4 děti  • Odpověz
Zabka: jéžííš, já jsem nervózní :grinning: , škoda, že mi to ten doktor posunul.., ále co, dočkám se. Akorát jsem měla v noci děsné píchání, ani dýchat jsem nemohla, tak třeba to bude ještě dřív. Zuzku na pokoji bych brala všema deseti :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
Zuzi, snad ano, kdyby mi to ten doktor neoddálil, bylo by to už tento týden, protože ta Hvízdová by nečekala. Chlap no. Akorát teď hrozně špiním, jak tad tím dumali, kdy by to mělo vypuknout :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Jinak aktuání váha cca 2900 g, takže ji prý zřejmě nemám, ale zanedbat to nemůžou. :slight_smile: Nakonec jsem ráda.
22. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
Pajcul třeba to tenhle týden ještě bude :wink:
Holky jak víte váhy miminek? (u Zuzi a Pajcul je to jasné) Oni vám dělají utz? Já se na to v pá.ptala, a dr.říkala, že teď utz nedělá, až pak,kdybych přenášela. Tak já vlastně naposledy ve 30.týdnu vím, že Toňas vážil 2 kg.,teď nemám páru.
22. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
zabi, me uz utz taky nedela :slight_smile:
holky, citim pokrok...myslim, ze su na prst otevrena :wink: :wink: :wink: ja se tesim na zitrejsi kontrolu :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
Majo, abys nás nepředběhla :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Pajcul-no jo chlap. :frowning2: Ale neboj my se tam sejdem, já si tě najdu. :grinning: i kdyby jsi byla na jiném poschodí, atím, že tam budu nejmíň 7dní, tak se neminem. :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:27  •  4 děti  • Odpověz
Maji jak to poznáš? :sweat_smile:
Držím palce na kontrolu
22. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
Vrátila jsem se z poradny, všechno zavřené na 10 zámků, ozvy předpisové a doktor byl nadšený z toho, že chci darovat pupečníkovou krev. Tak mám skvělý den, sluníčko a samé dobré zprávy :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz
autor
zabi, sahnu a citim ne? :grinning:
22. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
Zuzi, snad nám to výjde :wink: už aby to bylo.. teď to pročítám na netu, někdo to měl po vyvolání rychlé, někdo ne. Tak uvidím. :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
Majatob, já ta snad ani nedosáhnu :grinning:
22. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
jeee, holky, venku je tak nadherne, su z toho uplne mimo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sla bych nekam ven do prirody a jen courala ve zbytcich snehu a taaaak...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
Maji tak to jo. :slight_smile: Hele na kontrolu nemusíš, koukám, že se pěkně vyšetřuješ sama. Stačí zavolat,nadiktovat jak jsi na tom a nemusíš ráno vstávat :grinning: :grinning: hihi
22. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Pajcul-mě vyvolávali Adama. V 10napíchli, ve 12šli na oběd-zastavili, v 13 pustili a Adam se narodil 14,20. To bude dobry, neboj. :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:34  •  4 děti  • Odpověz
Maji-to jo, je krásně a proto už chci vyjet s kočárkem. :grinning: Kterej teda ještě nemám. :cry:
A holky, žádny předbíhání. Do pátku zakazuji rodit. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 13:35  •  4 děti  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: Jste všechny moje zlatíčka, všem co mi držely pěstičky moc a moc děkuji, hodně jste mi pomohli. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:37  •  4 děti  • Odpověz
autor
zabi :grinning: :grinning: :grinning: zkusim to doktorce navrhnout :grinning: :grinning: :grinning: ale ozvy si doma nenatocim, tak asi stejne budu muset :grinning:

zuzi, no to vis, ze jo, tuuuudle, jdu si nalit ten zazvorovej humus :grinning:
22. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
Zuzi, nemáš kočárek? Jak to?? :confused: Ale vybraný určitě je, že?
22. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
Majo na co je zázvorovej humus? To jsem ještě nezkoušela...poděl se :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
Tak jak dočítám, tak gratuluji Markétce k malému vlasatečkovi. Má fak plnou hlavu a já chci taky, nechci plešaté miminko :frowning2:
Zuzce gratulace k porodu, ty jo, ještě čtyří dny a jsi čtyřnásobná maminka. :slight_smile:
Pajcul taky držím palce ať to proběhne rychle a bezbolestně.
22. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.