• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
zuzi, vypadaji pekne :dizzy_face: ze by jsme si s Tobinkem udelali v pondeli vylet do Globusu? :grinning:
16. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
Lucisa-teď mi v jiné diskusi kočka psala, že je maj aji v Opavě, barvu nevím, u nás měli jen ty khaki. Uničov je kósek.teda autem. :slight_smile:
Maji to si udělejte, třeba budou mít i jiny věcičky, mají tam hodně slevy všeho a je tam i DM.
16. led 2010 ve 14:25  •  4 děti  • Odpověz
o slevách vím, koupila jsem tam holkám punčošky po 30 kč, mimčovi zateplené za 60, nějaké bodýnka. hlavně těch nejmenších je tam hafo.
16. led 2010 ve 14:28  •  3 děti  • Odpověz
autor
zuzi, manzel bude urcite slintat blahem, ze potrebuju dalsi kombinezu, no ale za ty prachy...:grinning:
nam tu nedavno otevirali novej Globus, ale bez DMka, ale odtamad uz stejnak vsechno mam, uz potrebuju jen balik plin do porodnice a lih na pupik...jinak mam z normalnich obchodu vse... :grinning:
pristi tyden mi ma prijit jeste jeden balik pro mimouse (prebalovaci podlozky, cepicka, rukavicky a podobny nezbytnosti :grinning: ) a musim zajit tady do jednoho obchudku s latkovyma plinkama a pak uz fakt nebudu mit co nakupovat :sweat_smile:
16. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Zuzko vypadají fakt dobře, jaké mají velikosti? Přemýšlím o tom , ač mám Globus z ruky. :wink:
16. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Tak to my do autosedačky pořídili už rovnou letní verzi fusaku - ale je to takový ten flauš, takže v tom bude určitě teplo i tak. Když tak přehodím ještě deku.
Jinak včerejší oprava pračky se zdařila, naštěstí to byla JEN mechanická závada - ucpaný přítok vody na napouštění aviváže. Ale zabralo to teda fest času! Nešlo to profouknout, ani se k tomu dostat, pak už přítel najel na drátky, savo a spol..... no a je to :slight_smile: Rovnou jsme pračku pročistili savem, sodou a octem, tak se nám i zacpal výtok :grinning: Ale to už byla prkotina.
16. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Zuzko u nás v Chomutově je mají taky,ale za 190 kč,teda aspoň posledně to tak bylo když jsem na ně koukala.A mají jen ty khaki. :wink: Jenže já mám 3 kombinézky,tak by mi to asi neprošlo a i fusak mám a zavinky jé já toho mám :grinning:
16. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Fakt závidím obchoďáky a slevy, u nás nic takového není :cry: Ale mamka byla v Praze v Tesku, tak jsem nakupovala po telefonu :grinning:
16. led 2010 v 15:22  • Odpověz
holky, řeže mě vpravo dole v podbříšku, nevíte, co to může být? Občas je to celkem hodně nepříjemné
16. led 2010 v 15:59  • Odpověz
Brouci,to zase přejde. Prďolka se ti tam možná šprajcla. I já to občas mám. Teda snad je to ono.Měla jsem pocit,jako by mě tam řízli.

Psíka mám ostříhaného,příští týden musím koupit do práce bojler cca za 15tis. Já ty peníze budu muset začít tisknout. :unamused: A to ještě nemáme kočár.
zuzko,ty fusaky jsou bomba. Až pojede muž do Olmiku,myslím,že ho tam pošlu. Jestli ještě budou. My tu Globus nikde nemáme :frowning2:
16. led 2010 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzi tak jsi dobře nakoupila :slight_smile: To budou kluci krásní.
Já mám takový podobný modrý s žlutou podšívkou, tak nepotřebuju, mám Globus kousek, 15 minut pěšky od domu. :slight_smile: V létě jezdím hodně na kole, šup na kolo, proběhnu Globus a za 35 minut jsem doma.

Lucis, vše nej k narozenínám. Já chystám dnes pro Matyáše dort a zákusek a zítra přijde babi, tak udělám jenom obložené mísy. Nechce se mi moc vařit. Sedím od oběda u počítače a pracuju, tak jsem už úplně polámaná. :unamused:
16. led 2010 v 16:28  • Odpověz
Pouštíte mimčům nějakou tu relaxační muziku?
16. led 2010 v 17:14  • Odpověz
Michel já ne, ale zpívám si dost často. :slight_smile:
16. led 2010 v 17:19  • Odpověz
nepouštím, nezpívám, ale na mateřské začnu :wink: V práci si pouštím Kabáty, ale to není relaxační :grinning:
16. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Aronku, tak to bude malý pařič. :slight_smile:
16. led 2010 v 17:28  • Odpověz
ahojky,
já taky blbě spim,včera(nebo spiš dneska) jsem usla ve 2 ráno.Ale jakmile si zapomenu vzít železo(mám nějakou lehkou chudokrevnost) tak jsem jak Růženka :slight_smile: v noci mě chytli bolesti jakoby dole pod stydkou kostí a vždycky se to "rozlilo" po celym spodku a třeba i až do nohy ale nijak extra mi přitom břicho netvrdlo,to jsou taky poslíčci?Nebo poslíčci jsou jen tvrdnutí břicha...
16. led 2010 v 17:30  • Odpověz
broučku,já bych tipla že se ti rozvolnujou ty vazy,a ta zavinka od Lodgera je úžo!!! :wink:
16. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Zuzie, já to mám taky, to se natahujou vazy. Poslíčci jsou nepravidelné stahy.
16. led 2010 v 17:39  • Odpověz
kříž a kost mě bolí pořád(hlavně poránu) a občas mi to projede do intenzivnější bolesti do kyčlí,ale tohle byla právě uplně jiná bolest v klidu v posteli,tak nevim
16. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Ahojda v podvečer, Aronku já si také pouštím Kabáty, tak to naši prcci budou mít stejný hudební základ :grinning:
Broučku jak je? Asi se ti roztahujou ty vazy nebo máš namožené bříško z toho luxování. Přece jen je k tomu potřeba trochu síly a mohla sis to namoct.
16. led 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
tak jsme byli v tom Globusu :slight_smile: kombinezku jsme nekoupili, ale aspon jsme vzali nejaky puncosky a Tobikovi ponozky a tak...a plinky do porodnice a stavili se v lekarne pro lih na pupik...saaaakrys ja uz skoro nemam co vybirat a to mam jeste vic nez mesic do porodu :sweat_smile:
16. led 2010 v 18:46  • Odpověz
Holky, tak jsem tady........ Byli jsme u manzelovo rodicu, tak jsem si alespon poradne pokecala s tchyni a odpocinula jsem si :slight_smile:
16. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Maji -jako, že už máš všechno? To bud ráda, ne? :grinning: Já zas dnes psala seznámek a další věci kupuju zas příští měsíc a pak už snad to bude vše. Není už to nic velkého -spíš vše v lékárně kolem kojení atak a pak pár věcí ještě v ikei a je to.

Holky, odkdy pít ten maliník a jíst lněné semínko? Mám už to vše doma, ale zdá se mi, že je ještě brzo, tak se ptám, zdá se mi, že někdo už užíváte, tak chci vědět odkdy..díky :wink: :slight_smile:
16. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Mně dneska tak strašně chytly kyčle a bolely mě bedra, že jsem se večer belhala jak stará babka. Ale teď je to už lepší. Konečně v klidu sedím a nemusím furt lítat kolem malý. Takhle mě ale záda ještě v těhu nebolela. :unamused: A taky mě dneska hodně tvrdlo břicho. Tak jestli to takhle bude pokračovat, řeknu to v úterý v poradně, jestli mi na to něco dají.

Michelle, hudbu nepouštím. Nějak na to není čas a vlastně si ani nevzpomenu. Ale s Kačenkou zpíváme skoro furt. Ona poslední dobou miluje písničky, takže máme teď zpěvný období. :sunglasses:

Zuzule, maliník se doporučuje pít cca od 34. - 35. tt. Tuším, že se říká začít jedním šálkem denně a postupně navyšovat až na tři šálky. Já už mám maliník taky doma a začnu s ním asi příští týden.

Já se chystám na nákup kosmetiky a zdravotních potřeb k porodu asi příští týden. Abych to už měla z krku a nemusela na to myslet.
16. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Vero - díky, já si to myslela, že je ještě čas, ale už ne moc.. :grinning: každopádně, doma už to mám, takže pak jen začnu. Pila jsem už už u Kubíka, ale už si to nepamatuju, jsou to už tři roky :sweat_smile:
16. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
to mě bolely bedra šíleně včera, ale namazala jsem se vzorečkem ElastiQ na bolavé a oteklé nohy (píšou, že je vhodný i na záda), krásně mi to zchladil a bylo dobře. Taky už jsem to ale viděla na svou poslední hodinku :grinning:
Na maliník se chystám příští týden, jedna maminka se na kurzu ptala, co na to PA říká a ta řekla, že bylinky nemůžou nikdy uškodit :slight_smile: A že si máme vzít do porodnice i čaj pro kojící, že sestřičky nám ho budou ochotně zalívat, kdykoliv si řeknem....no to jsem fakt zvědavá! Doufám, že aspoň na tom nadstandartu budou mít konvici, nebo bych si klidně vzala i svoji.
16. led 2010 ve 22:14  • Odpověz
ahojík, tak my hudbu nepouštíme, neboť maminka neustále řve po starších dcerách, takže my nejspíše nebudeme mít pařmena, ale neurotika. Já nechápu, jak ta děcka dokážou vždycky spolehlivě rodiče vytočit, na to je snad v dětství nějaký patent, který se pak v dospělosti zapomene, či co :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
stydká kost mě bolí téměř furt, asi tak od 20 tt, ale já už prý mám povolené děložní úpony, tak tu dělohu tak dobře nedrží a ona jakoby padá dolů na stydkou kost a zároveň to rve záda. mám na to magnezko a částečně to pomáhá.
ale v tomhle stádiu těhu to bude čím dál častěji u většiny, i když nemají nic povolené, prostě se jen povolují vazy a roztahuje pánev, jak se připravuje na porod.
16. led 2010 ve 22:42  •  3 děti  • Odpověz
ale kromě té stydké kosti mě občas chytne taková bolest do podbřišku, že se neumím pohnout. většinou když si dovolím na chvilku lehnout na záda u telky a pak se chci zvednout nebo otočit na bok, tak to tak zabolí, že to prodýchávám jako u porodu, nebo když si chci kýchnout a nestihnu se stočit do klubíčka na bok. to je taky paráda.
ale to připisuju povoleným břišním svalům, během těhu jsem je prakticky neposilovala, nejdřív jsem nemohla kvůli zdravotním omezením a pak jsem byla tak unavená, že jsem se na to vyprdla, tak teď "sklízím ovoce".
momentálně se mi prďolka v břichu tak protahuje, že mám boule na všechny strany a pěkně bolestivé.
jak u nás odpo byla rodina, tak se mi hýbalo břicho a moji 3,5 letí synovci - dvojčata řekli, že teta má v bříšku bubáka a normálně se báli si sáhnout. :grinning:
16. led 2010 ve 22:47  •  3 děti  • Odpověz
holky, už spinkáte? asi jo....
já ještě zkusím vydržet do půlnoci, má přijet manža, snad bude mít odvoz, ale kdyby ne, tak pro něj budu muset fičet a nechci spát, bo se pak neproberu a budu úplně auva....
tak čauky ráno
16. led 2010 ve 23:04  •  3 děti  • Odpověz
zuzzie jsem ráda, že se líbí lodger, manžel je z něj taky naprosto nadšenej, myslím, že jej využijeme.
zabka mo bříško sice ještě bolí, ale výrazně méně. Nevím, co to bylo, možná namožené, možná už potřebovalo natáhnout.
maja buď ráda, že už máš vše. Třeba já nemám vůbec nic nachystáno, budu ale už muset začít.
17. led 2010 v 01:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.