• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Maji-to bys mi neudělala, víš, že to nepomůže. :slight_smile:
Pajcul-vybranej máme, ale objednávat se bude až asi v ten pátek, možná i později, až ty klučíky uvidím na vlastní oči. :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:40  •  4 děti  • Odpověz
Jakel taky jsem zvědavá, jestli bude mít Toník vlasy. Já měla hlavu jak koleno, když jsem se narodila,tak v tomhle by nemusel být po mně :fearful:
22. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz
Zabko, to je jedno, já taky byla plešatec podle fotek a pak mi tam něco řídkého a nekvalitního narostlo. :grinning: :grinning:
Kluci měli vlasy všichni.
22. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Já měla kluky plešaty a to skoro až do roku. :grinning: No a já jsem byla taky plešatá a jestli budu takhle blbnout s barvama na vlasy, tak budu zae plešatá. :grinning:
22. únor 2010 ve 13:47  •  4 děti  • Odpověz
autor
zabi, to je ten koreneny napoj k vyvolani, svaris malej zazvor se skorici a 10 hrebickama a polivkovou lzici sporyse lekarskeho v litru vody a popijis :slight_smile: akorat v tom nemam ten sporys, zapomnela jsem ho koupit..uz ho do sebe liju treti den :grinning:
22. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Maji tak bumbej a v pátek nástup, ale až po 8hod, jasny :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:48  •  4 děti  • Odpověz
autor
zuzi :grinning: vsak uvidime jestli to k necemu bude :grinning:

jej, holky, ja nechcu plesaty mimco :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale kdyz jsme byli vsichni chlupati, tak snad to nehrozi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
Maji ahá, jéžiš a ten sporýš je co? To zní jako nějaký zvíře :grinning: . Tak ať to zabere :wink:
Já si můžu udělat max svařák, na to bych tu ingredience měla.
22. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
autor
zuzi, to neee, pekne zitra dopoledne rodim, v patek nema sluzbu moje doktorka :grinning:

zabi, to netusim, nejaka bylina nejspis, ja jsem do toho misto neho nasypala tunu maliniku :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
Maji-ahy ty máš ty úterky :grinning: a co ten další-vydržíš ještě? :grinning:
22. únor 2010 ve 13:53  •  4 děti  • Odpověz
autor
zuzi, nevydrzim, to uz nejsou prazdniny :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
jo vidite, ja si musim na nekoho napsat cislo, inteligentne jsem si prepsala zrovna tebe, Zuzi :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
ahoj holky tak jak se mate zatim jste cele?
22. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
autor
marti, zatim asi vsechny :grinning: a co ty?
22. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Marti, už jsem si říkala, že asi zase řádí dceruška a nestíháš sem zajít, nebo rodíš.
22. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
ja jsem se sem pres vikend nedostala kdyz je manza o vikendu doma no ja mam porad bolesti od toho ctvrtka i v noci tak cekam co s toho bude zkusim zjistit jestli nejsem aspon trosku otevrena jinka mi to leze na mozek chodim snad kazdou hodinu v noci na malou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
jeste jsem byla makat o vikendu jeste si udelam tenhle tyden a pak to nekomu prenecham tak na mesic :wink:
22. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
jakelin ona radi porad :grinning:
22. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
jake, napsala jsem si cisilko na tebe, ju? :slight_smile:
marti, taky ted litam curat co chvilku a vzdycky me naprudi ty dve kapky, kvuli kterym jsem vstavala :grinning:
22. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Maji určitě, mě to neva a piš, nebo volej v kteroukoliv hodinu a já hned písnu na koníka ať je nás nervozních víc.
22. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Já jsem z toho sezení u doktora nějaká utahaná a jdu se narovnat s knížkou. Dnes tam měl po týdnu dovolené strašné davy a já tam seděla 2,5 hodiny. Děs. :frowning2:
22. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
autor
hele, holky, co si myslite, kdy vyjet do porodnice? ja jsem byla presvedcena o tom, ze jak to prijde, tak budu chtit cekat az to bude tak po 5-7 minutach, ze furt jeste bude casu habadej a dneska mi na kurzu rikala, at jedem radsi uz po 10, ze u druhyho ditka to muze mit hodne nepredvidatelnej prubeh a nemuseli bysme dojet...mame to asi tak na 2 hodiny opatrne jizdy aj s vysazenim malyho u babicky... :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
Zuzko a Pajcul tak to je super,že už budete mít mimísky u sebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ale já mám zítra poslední termín,takže rodit chci jááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
maji jj to znam to me taky stve :angry:
ja jsem jen zvedava jak dlouho muzuou byt ty poslicci pred porodem snad dlouho trpet nebudu :frowning2:
maji jak to ze jsi jeste cela?
22. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Maji já musím co nejdřív bo mám toho streptokoka,tak aby se nasadili ty atb
22. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
kaci, tak supej vydrhnout podlahy rejzakem, taky se na to chystam :grinning: :grinning: :grinning:
marti a proc bych nebyla? :grinning: me milovane dite asi ceka na brezen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
maji ja jsem u druheho mela kontrakce hned jak mi praskla voda po dvou minutach nasvete byla od prasknuti vody cca za tri hodky no ja doufam ze dojedete vcas kdyz to mas tak daleko a co sanitka kdyz manza nebude doma?
22. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
ja myslela ze prvni termin mas mit ted nekdy nebo ne?
22. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
marti, jj, prvni mam dneska, druhej ale az za 9 dni :wink:
a u prvniho jsi to mela jak? me nepraskla voda, jeli jsme kdyz byly tak po 5 minutach a pak jsem zkysla v porodnici jeste nejakych 7 hodin, ktery bych radsi byla doma...no se vsim vsudy to bylo 12 hodin, tak ted aj kdyby to slo jednou tak rychle, tak 6 hodin je spousta casu, ne? :sweat_smile:
manza je doma behem pul hodiny, kterou stejne potrebuju na dobaleni, nachystani Tobika atd.,takze to je v pohode :slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
autor
jo ale mela bych asi nachystat nejakej nouzovej plan, po ceste jsou jeste nejaky tri porodnice, tak at kdyztak hned vime kam jet...no a v aute bude samozrejme prevarena voda, rucniky atd. pro stav nouze :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.