• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
no u prvni se ani neptej to mi taky praskla voda kontrakce jsemmela taky hned snad po peti minutach ale zacali mi i krizove bolesti takze jsem je mela vlastne bez prestavky porad asi dvanact hodin to uz do me cpali injekce a kapacky a ono porad nic vic jak po dvanacti hodinach jsem byla uplne sfetovana ubrecena a zacala jsem tlacit na 7centaku uz jsem nemohla tak jsem se bala druheho ale ten byl uzasny porod a ted se zase bojim toho meho tretiho posledniho :grinning: mela jsem nejhorsi prvni porod z cele rodiny :angry:
22. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz
Schrupla jsem si a dočetla vás.
Maji,ty jsi dnes romantička,na procházku za sluncem.... Jdu si uvařit tu zázvorovou věc :wink:
Zuzko,tak jsem zvědavá,jestli nakonec budeš ta třetí nebo tě Maja s Kačkou předběhnou. :grinning:
Marti,ty ještě děláš ty domy? Ty jo,dobrá si.
Marketko,malý je krásně vlasatý. :slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:26  •  1 dítě  • Odpověz
Maji,ty jsi machr. Jako,že by jste to přinejhorším zmákly v autě :grinning: Myslím,že bys měla vyrazit brzy.
22. únor 2010 ve 14:27  •  1 dítě  • Odpověz
doorka jo jo asi jsem blazen rikala jsem ze do konce unora a pak to necham kamaradce na mesic a pak zase zacnu :sweat_smile: ja bych sla taky chrnet ale za chvilku musim pro malou do skolky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz
maji myslis ze to manza prezije odrodit to v aute? :grinning:
22. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
marti :confounded: taky nemam na prvni porod moc hezky vzpominky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dori, neprezen to se zazvorem, ja si to udelala strasne silny a je to fakt humus :grinning: :grinning: :grinning: no a i s variantou, ze to prijde necekane nekde na dalnici se musi pocitat :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
marti, myslim, ze manza jo, ale jestli ja, to nevim :grinning:
22. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Majin manžel možná ne,ale Maja zvládne všechno. :slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz
autor
haha, vy si z toho delate prdel, ale ja se fakt trochu bojim aby jsme pak nerodili nekde u krajnice a mimous nemel v rodnym liste misto narozeni: D1 352.kilometr :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
Ahojky,
předně gratulace k dobrým výsledkům KO a přiklepnutým císařům.Konečně si začínám uvědomovat,jak jsme strašně blizoučko... :wink: přijde mi to nekonečný
Rin,zabi manža kouká na teletextu na nějakej přehled,kde je to i krásně rozepsaný jakej je v tom systém a kdo kdy s kym bude hrát,ale to se ho musim zeptat,protože nevim kde to je,tak pak písnu...
My byli dneska nakupovat a nemůžu se zase hnout,ale spíš z nezvyklýho přebytku pohybu než přípravy na porod :wink: odpol musim ještě na poštu a asi mě tam budou muset odvézt na invalidnim vozíku :grinning:
Maji,tak jedte dřív a podle toho jak se to bude rozjíždět můžeš zůstat nějakou dobu ještě u babičky,ty tak daleko od porodky nebudou,pokud si vybavuju cos tu psala...
Taky máte furt takový chutě?Já měla ted nějakou dobu žaludek na vodě a ted už mám zas žravou,hrůza!!!Sežeru na co přijdu a mám na všechno chuť...
22. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
muj manza je chlap jak hora a myslim ze kdyby doslo k nejhorsimu tak sebou sekne a je to vse na me :grinning:
22. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
autor
zuzzie, to je fakt, ze muzeme cekat v Olomouci, jenze uz vidim jak by byla babicka nervni a stejne nas vyhanela at uz jedem :grinning: :grinning: :grinning:
a chute mam uplne neskutecny, furt jenom zeru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
autor
marti :grinning: no jeste krisit u porodu chlapa :grinning:
22. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
Maji,zázvorový čaj mám ráda,takže množství už mám zmáknuté :wink: No,při nejhorším volejte záchranku. Mě říkaly zákaznice ze záchranky,že rodily několikrát v autě.
Chutě mám taky veliké. A skoro na všechno. A pořád!!!
22. únor 2010 ve 14:45  •  1 dítě  • Odpověz
ja tady hledam ty poslicky jestli se mam spolehat ze kdyz uz to mam tak rozjete jestli porodim driv nez v terminu ja nemlsam olky ja kdyz neco snim je mi zle od zaludku mam ho pak jak kdyz jsem jedla kameni a zvracim :angry: holky poznam ze mi kleslo bricho a poznam sama na sobe jestli jsem otevrena?
22. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
dori, tak to jooo, ja jsem ho pila jednou v zivote a to jsem si ho nevarila sama, tak jsem to nejak neodhadla :grinning:
marti, s poslikama neporadim :confused: no a poznat bys teoreticky mohla... :wink:
22. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
autor
kam jste vsechny zmizely? :confused:
dotlacim musli a jdu vzbudit krakena :sweat_smile:
22. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
tak jsem to už objevila,na ČT teletext 270 až 277...
22. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
Maji,hezká fotečka. Když to srovnáš se 4tt :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 15:11  •  1 dítě  • Odpověz
ja pro karakena teprve půjdu ale nejak se mi tam nechce :grinning: nekdy by tam mohla i prespat :grinning:
maji ty to poznas ze jsi otevrena na sobe?
22. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
Holky tak já co se týká jídla chutě vůbec nemám, mě do toho musí nutit. :grinning:
Doorka-zázvorovej čaj si vařívám na zahřátí, ale zatím nikjdy se mi nepodařilo to množství odhadnout-to jsi dobrá, že jsi na to přišla.
Jo a jinak roďte kdy chcete, já vás teda nechám i předbíhat. :grinning:
Maji a kam jedeš do porodky?
Marti a ty děláš v realitce? Nebo něco kolem domů?
22. únor 2010 v 15:47  •  4 děti  • Odpověz
autor
dori, dekuju :grinning: jen doufam, ze zase budu rychle na stavu z toho 4tt :grinning: :grinning:
marti, jo poznam, neni na tom nic slozityho kdyz vis kde a co hledat :grinning:
zuzi, do prostejova :slight_smile:
22. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
autor
holky, nejaky recept na paleni zahy? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
maji, na žáhu rennie, nebo mléko :grinning:
22. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
maji,to jsem zvědavá jak ti dopadne zejtra kontrola,jestli se ti to fakt tak pohlo za týden.Že by na těch babskejch radách vážně něco bylo?Já asi pujdu ulevit záda do vany,protože je to nesnesitelný...a na poštu jsem se ostuda nechala dovézt(máme to asi 0,5km) ale když mě to střílí do kyčlí jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera jsem už doťapala domu z posledního...
žáha mi teď zase přestala ale jinak taky zabírá mlíko.
22. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
Maji, ty jsi gynekolog amatér. :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Mě pomáhá na žáhu lehnout si na levý bok-babská rada. Ale jen když pálí trochu.
Poumývala jsem sporák-teda vydrhla :slight_smile: ,umyla okna v koupelně a na chodbě a ještě zajedu do Obi,koupit hlínu,abych si mohla zasadit ve středu bylinky. Možná koupím i muškáty,pak stejně nebude moc času. :wink:
Prý teda :grinning:
Maja ještě jedno dítě a může být PA. :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:15  •  1 dítě  • Odpověz
autor
ono nez jsem otehotnela tak jsme to pouzivali jako antikoncepci-mereni bt, sledovani cipku atd. :grinning: sice jen kratce, ale aspon vim kam sahnout, to se muze hodit :grinning:

mliko uz jsem zkusila, levej bok taky, rennie nemam a nechce se mi do lekarny, ale pali teda pekne potvora :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
Maji, já čekám čtvrté a pořád nevím kam šáhnout. :frowning2: :unamused:
22. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
autor
jake :grinning: tak treba u patyho :grinning:

ach jo, me se zitra tak nechce vstavat :stuck_out_tongue_closed_eyes: keeez by mi rekla, at zavolam manzela, ze rodim :grinning: nebo jeste lip aby me to chytlo dneska v noci..nemusela bych aspon vlakem :grinning: :grinning: :grinning:
asi jeste fakt vydrhnu tu podlahu a pujdu si vybehnout parkrat schody :sweat_smile:
22. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.