• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
jej, nevite do kolika maji otevreny v Albertovi? do 7? nemame doma ani kapku mlika a Tobik by to rano asi neprezil nedostat hrnicek "mlíňa" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
22. únor 2010 v 18:11  •  4 děti  • Odpověz
maja, měli by mít do 7 snad v každým Albertu, ale nevím. Jinak já si také měřívala BT a sledovala čípek, ale teď si na něj nějak nedošáhnu či co, ale přitom jsem zkoušela u masírování hráze jen tak ze zvědavosti hmátnout dál a zdálo se mi, že přes různé tkáně atd cítím hlavičku, myslíš, že je to možné, když i doktorka říkala, že je hlavičkou hodně dole? :confused:
22. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
autor
rin, to nevim, hlavicku necitim, ja jsem to zkousela po epinovani..to bylo prostoru pro vyzkum :grinning:
22. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
jo a taky jsem si s hrůzou uvědomila, že sice máme kočárek, do něho hygienickou vložku, ale vůbec žádnou výbavičku dál :confused: teda máme takový akorát jarní fusak a pak takový ten zateplený bundo fusak. Co budete do kočárku dávat Vy? Klasický polštářek a peřinku, nebo popřípadě můžu dát rychlozavinku? Já fakt nevím :confused: Hodně holek má jakéci plymo, co to je?
22. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
maja :grinning: se divím, že doma nemáš stetoskop, tím bys mohla zkoumat ty ozvy :wink:
22. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
autor
rin, ja mam jen vloznou tasku (mam dvojsportak bez korbicky) a do ni strcim mimouse ve fleecove kombineze a rychlozavince, max. zababusam do deky pokud bude velka zima a jedeeeem... :grinning:
22. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
autor
rin, ja jsem chtela takovyto poslouchatko na srdicko, byla tu na to reklama...ale pak mi bylo lito tech penez za to :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
maji,tys měla být doktorka ne muzikoložka :grinning:
22. únor 2010 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dori, ja nemam rada pohled na krev a bez toho by to asi neslo :grinning: ale babicka si to tak planovala, ze budu bud doktorka nebo pravnicka a budu mit penez jak slupek :grinning: :grinning: :grinning: tak ji to trochu nevyslo... :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
Maji Ty myslíš asi to Angle cosi, to má jedna kámoška. Aha takže, když prostě prcka řádne obleču dám do rychlozavinky a popřípadě přes to fleece deku, tak by to mohlo být v poho, hmmm
22. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahojík, tak já taky asi nemám nic do kočárku, ted počítám že jí tam budu dávat ve fusaku a při velké zimě navrstvím dekama
22. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Tak ja mam na dno kocaru jeste jednu vlozku na to jsem dala plenku, pak tohle: http://www.ebutik.cz/Image/Zbozi/KatID_14/prod009088.jpg a tohle: http://www.ebutik.cz/Image/Zbozi/KatID_6/prod006060.jpg a pokud bude velka zima, tak prcka dam do zimniho fusaku....
22. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
jo a jeste na hlavicku rychlozavinovacky jsem dala plenku, abych nemusela hned prat :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
Holky, je tu nekdo, komu jeste nestoji postylka na svem miste?
22. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
Mě stojí,ale není povlečená. Zatím se větrá :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:07  •  1 dítě  • Odpověz
Ani mě.
22. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
Já ji mám na půdě a v ložnici přichystané nebesa a mantinely.
22. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
postýlka stojí,ale zatim nepovlečená...
do kočárku mám vložnou tašku,která se dá použít i jako fusak a jinak jsem přikrývala jen dekou(něco jako ta španělka) mám i zimní fusaky případně,kdyby byla ještě velká zima.
22. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
autor
ja uz postylku mam aj povlecenou....ale za to jeste nemam poradne sbalenou tasku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
mně sice stojí postýlka, ale nevypraná :confounded:
22. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
aronek, ono to drevo se pere celkem spatne :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
maji, já myslela to do postýlky :grinning:
22. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
tak to jsem rada, ze nestoji jen me..... Chci to nechat na manzelovi az porodim :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím do pondělí, jak se dneska máte?
Ani tak postýlka nám taky ještě nestojí a my ze začátku budem asi používat pojízdný koš (ještě po mém taťkovi :sweat_smile: ), ale to se asi bude chystat, až budu v porodnici :slight_smile:
Ale já su jak maja - taky ještě nemá všechno sbaleno, ale už mám snad všechno nakoupeno :sweat_smile:
Zítra du na kontrolu, tak jsem zvědavá s jakou pochodím.
Máme tu po víkendu nějaké miminka?
Ale ony asi všechny čekají až na ten březen a pak to začne :grinning:
22. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
autor
cori, mimi zadny...a to bylo vcera aj dnes tak pekne :grinning:
22. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Ale v pátek budou nejmíň dvě :grinning:
22. únor 2010 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz
já ještě nemám tašku do porodky, je tu ještě někdo takový??? Ale už se na ní chystám :wink:
22. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
Aronkuu jááá :sweat_smile: , ale mě teho chybí povícero :grinning:
Jo kukla sem, zuzka půjde v pátek na plánovaného císaře, tak už se dočká :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahoj, kočky, jdu vás dočíst....
22. únor 2010 ve 20:18  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.