• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
No moje miminko je pěkně neposlušný,protože dneska mám poslední termín :frowning2:
23. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
:pensive: Tak já prozměnu dnes nespala vůbec a byla to snad nejdelší noc, jakou jsem zažila, strašně se to táhlo. :pensive:
23. únor 2010 v 09:05  •  4 děti  • Odpověz
kackap, však je ráno má dost času do večera :wink:
23. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Aronku jenže ono vůbec nic nenasvědčue tomu,že by to přišlo :frowning2:
23. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
kackap, však to nemusí být moc dopředu ty poslíčci, ne? Kamarádka neměla žádné příznaky, pak jí rupla voda a za hodinu byla malá venku :wink:
23. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Já už jsem z toho hotová :frowning2:
23. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Kacko, v klidu, nozky nahoru a odpocivej... Az se mu bude chtit tak pujde. Koukej na Maju, ta chodi schody jako blazen a nic.... pripomina mi me v porodnici, kdyz jsem nastoupila na vyvolavacku.......pak jsem mela akorat nohy jak balvan. Takze ted budu v klidku, budu brat jen homeopatika a odpocivat. :slight_smile:
23. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
zuzzie, asi se taky přenášejí, ale já nemám tolik zimních čepic a denně prát v pračce kvůli jedné čepici se mi fakt nechce :angry: a navíc, jak je potom hezky a peče sluníčko, tak to veškám prý nedělá dobře, nejlíp se jim daří od podzimku do jara... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maji, já tě pozlobím, dnes ráno mi volala tchýně, že neteř (její vnučka) dnes o půl sedmé ráno porodila Vojtíška. Měli jsme termín +- spolu, tak mě to překvapilo, ale měla snad nějaké problémy, tak jí to vyvolávali. Malý má 46 cm a 2,6 kg, takže takový mrňousek.
23. únor 2010 v 09:25  •  3 děti  • Odpověz
Kacko, a jakej máš nález?Já vim,že si psala že ti to CS dost rychle stoupalo...
23. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Zuzzie já vůbec nevím,protože poslední 3 poradny mě vaginálně nevyšetřovala,vždycky jen koukla UTZ jak je na tom hlavička a ta prý naléhá,ale na porod to nevypadalo,zítra tam jdu zase :frowning2:
23. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky!

Zuzko, gratuluju k císaři. Tak se v pátek těšíme na dvojčátka. :sweat_smile:

Hlásím se po šílený noci. Včera mi bylo docela šoufl celý den a v noci jsem to završila zvracením. A dneska ráno pro jistotu ještě jednou. Asi jsem chytla nějakou střevní chřipajznu. :unamused: Malá blinkala v pátek v noci, to jsem myslela, že jí nesedlo nějaký jídlo, protože v sobotu už byla OK a při chuti. Ale asi to byl nějaký bacil. Já to teda snáším mnohem hůř. V noci jsem se potila jak vrata od chlíva a k tomu mě šíleně pálila žáha (i když na to nikdy netrpím). Pak jsem se vyzvracela a žáha polevila. Ale dnes jsem jak lemra. :unamused: Doufám, že zítra už budu OK. A to jsem si ještě před pár dny lebedila, jak se nám letošní zimu ty nemoci vyhýbají (až na občasnou rýmu).

Luci, tak skoro takovýhle míry měla naše malá, když se narodila v termínu. Měla jen o 100 g víc. :sunglasses:

Aronku, já mám postýlku taky složenou, jen ji budu nejspíš povlíkat až po návratu z porodnice. Kačenka objevila novou zábavu - přelízat z gauče (kde budu spát) do postýlky. Tak mám obavy, že by to vypadalo dost děsně, než by se miminko narodilo. A o nebesích už radši ani nemluvím. Vypraný to mám, akorát to povlíct. A vyžehlit nebesa.
23. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
kacko, ty poslední dny jsou nejhorší, že? táhnou se jak žvýkačka ve vlasech.......
23. únor 2010 v 09:42  •  3 děti  • Odpověz
Já jsem taky už tři týdny nebyla na kontrole u doktora. Monitor vypadal pokaždý dobře, takže mě sestřička ani za doktorem už neposílala, pokud necítím žádný potíže. Ale příští pondělí mám poslední poradnu a monitor u mýho doktora, tak prý mě bude ještě kontrolovat. A pak už pošupajdím na kontroly do porodnice.
23. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
dobre ranko, jdu vas docist
23. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
vero, tak to jste chytli střevního bacila, jako byl u nás před 14 dny, je to humus zvracet s takovým balonem na břichu, že?
i když mě říkali, že zvracením a průjmem se projevuje i předčasný porod. i když u tebe by to už předčasné nebylo, ale možná, že se tak projevuje i normální, tak uvidíš..... :wink:

já jsem zvyklá na větší děti, tak mě přijde 2,6 kg strašně malililinkaté..... zvlášť když vím, že skoro 2,5 kg prcka mi včera odhadli na UZV...
23. únor 2010 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz
hajduš, ahoj, jaké máte na ostrovech počasí? manža míří do Londýna.... tak aby nezapadl třeba ve sněhu :sweat_smile:
23. únor 2010 v 09:46  •  3 děti  • Odpověz
Lucis to jo no,jsem myslela,že to bude jak u Kubíka-ten se narodil o týden dřív a teď budu nakonec přenášet :frowning2: :frowning2:
23. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Maji pak dej vědět, jak jsi pochodila-to je pech. :cry: Ale třeba se tam alespoň sejdem. Představ si pokoj, tam já, Pajcul a ty-tož to by bylo ródeo. To máš z toho lítání po schodech :grinning: .
23. únor 2010 v 09:47  •  4 děti  • Odpověz
vero, já mám taky v pondělí monitor :grinning: první :wink:
23. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Tak já si jdu lehnout,kdybych se neozývala,tak určitě nerodím :wink:
23. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
Aronku, to máš u svýho doktora, nebo jedeš do HB do porodky?

Lucis, jo, asi ta viroza dorazila až k nám. Pochybuju, že by se takhle u mne projevoval porod. Má to úplně stejný průběh jak loni, kdy jsem měli tuhle chřipajznu snad třikrát během dvou měsíců. :unamused:
23. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
vero, tak nic no, já tě chtěla potěšit, že UŽ!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky, pa, já jedu pro Aňu do školky a fičíme na logopedii, ozvu se po obídku nebo odpo, doufám, že tady zase nesplašíte oře :wink:
23. únor 2010 v 10:04  •  3 děti  • Odpověz
Kačko, říká se, že holky se víc přenášejí. :frowning2:
23. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
lucis to si moc dobrou dobu nevybral tady ted snezi v londyne by to ale melo byt ok, my jsme prece jen o hodne vys

dneska mi neni 2x nejlepe, jsem strasne unavena, jdu si lehnout k telce a pustit si nejake dvd :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Mě už svítí 37 týden, hurá.
Zuzko co tě trápilo, že jsi nespala. Máš strach z porodu???
23. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Luci, v tomhle stavu bych si ani rodit nepřála. :grinning: Myslím, že bych neměla pořádně sílu ani tlačit. Navíc já bych ráda ještě pár dní vydržela.
23. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Vero, to mě když je špatně nemám sílu ani dýchat, natož rodit. Hlavně aby ti už bylo dobře a nepřidal se k tomu průjem. Dobrá je na tady to Smecta a nějaké probiotika.
23. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
ahoj všem, tak včera jsem byla plná energie a dnes mám spavou. Holky, co se nemůžete dočkat porodu, v neděli je úplněk, hauuuuuuúúúúú :wink: :grinning:
23. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Jaky-já jsem v pohodě, ale spát se jaksi nedalo, nevím, čím to. :slight_smile:
23. únor 2010 v 10:30  •  4 děti  • Odpověz
vero, doktor má dovolenou, takže mně poslal do porodky, že mi rovnou udělají i kontrolu :wink: Moc se těším, on na to dost prdí, tak doufám, že se tady budu moct víc vyptat :wink:
23. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.