• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
ahoj holky tak jak je?Zuzi ja chodim uklizet baraky ted jdu jeste naposledy tenhle tyden mozna jeste pristi a pak to necham na mesic kamaradce delala jsem to pri matersky s malou delam to uz treti rok a nechci se toho vzdat mam tam slusne korunky :sweat_smile:
maji takja ten stetoskop doma mam a obcas posloucham srdicko :grinning: jinak ja taky vim kde co mam cipek a tak ale ted si na nej nedosahnu zkousela jsem to vcera a le zitra jdu na kontrolu tak uz to vydrzim a pockam co rekne doktor ja doufam ze jen dobre zpravy :grinning:
jinak je fakt ze uz to asi brzy prijde koukam ze v tom nejsem sama v te unave a tak
23. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
zuzi to bude spis tim ze vis ze v patek te to ceka tak jsi nervozni uvar si medunkovy cajik a odpocivej ty posledni dny
23. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Zuzko, tak tak to doženeš dnes. Já jsem nikdy nespala ani první noc po porodu. Byla jsem unavená jak hrom, ale ty dojmy a euforie mi nějak nedaly usnout.
23. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
Vero,tak snad tě to pustí tak rychle jako Kačenku,ať už je líp.U nás se zas točej v rodině dokola nějaký slabý chřipky/virozy,tak doufám,že to nechytnu zpátky,protože s tim ucpanym nosem by se taky rodilo "parádně"
já mám vždycky stavy,kdy už rezignuju a je mi to fuk a pak chytnu depku,jaktože ještě nerodim :slight_smile: teď dopo jsem uklízela,včera nakoupila chlapum zásoby,ale předpokládám,že do víkendu opět nebude co jíst :wink: a teď bych šla spát :wink:
Luci,od kdy chodíte na logopedii?Filda na nás pořád mluví tou jeho čínštinou.Pořád zvažuju,jestli bych tam neměla taky zajít.Pediatr tvrdí,že je času dost a že se vypiluje ve školce.Teď v květnu mu budou 4(to to letí,hrůza :confused: ).
23. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
Zuzii, někdy je lepší začít dřív, pokud mu dělá problém víc písmenek. Jestli jenom jedno, tak to stačí fakt až rok před školou. Ale všude ti řeknou něco jiného. Záleží i na zoubkách a jestli měl třeba dlouho dudlík atd. Já jsem tam chodila s Matym až v 5 letech kvůli ř a ptala se mě pomalu na to kolikrát za den chodí kadit.
23. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
já neuměla K, nikam jsem nechodila a naučili mně to o prázdninách těsně před školou :wink:
23. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
Aronku a co jsi místo K říkala???
23. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
jakelin T, to snad nikdo jiný neměl :grinning:
23. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
To jsem taky neslyšela. :slight_smile: Ale je to roztomilé. Některé slova musela být super.To nezasvěcený ani nepoznal, že mluvíš sprostě. :grinning:
23. únor 2010 v 11:32  • Odpověz
Jakelin, mně hlavně vadilo, že nebyly takové kartičky s básničkami na K :cry: Tak jsem dostávala na R a Ř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Tak jsem byla v Penny pro pečivo, potkala jsem tam maminku mého kamaráda, která na mě přes celý krám hulákala, takže celé Penny ví, že příští týden mám termín porodu. Pokladní mi pak přála zdravé mimi. No ostuda :grinning: :grinning: :grinning:
Co dnes vaříte?
Vero ať je ti brzy dobře, teď to řádí tyhle virózy. Hlavně u dětí.
23. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Žabko u nás v Penny to ještě neví, ale můžu tam zajet a nahlásit to tam taky :grinning: :grinning:
Já dělám bramborový guláš z mletého masa, bez uzeniny.
23. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Jakel já dělala bramborový guláš včera, s buřtíkama :slight_smile: .
23. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
vero u me to bylo to same mala zvracela dvakrat a to vecer a rano ji nic nebylo a ja to odnesla bylo mi zle dva dny deti se s tim poperou mnohem lip nez mi ale zitra uz bude dobre uvidis dva tri dny a budes v poradku
zabko to je dobry me dnes prijel sef dat penize porad po me jede chtel jit na kaficko a tak a ja mu dnes rekla ze jsem tehotna a on se me ptal jestli si to necham nebo ne :grinning: a ja mu rekla ze necham a ze mam pred porodem :grinning: a to sem jezdi dvakrat do mesice za mnou tak neveril musela jsem mu ukazat bricho :grinning: :grinning:
jinak dnes budou rozlitani ptacci a knedlik ale udelam to az odpoledne ted jedu nakoupit jeste plinky na mimi :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Marti to je dobrý s tím šéfem :slight_smile:, to je šprýmař.
Já nakonec dělám těstovinový salát a možná ještě pak palačinky. Minulý týden jste mě tady s nima navnadili, já na nich ujížděla hrozně v 1.trimestru, to jsem je dělala fakt ob den a od té doby jsem je neměla.
23. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Holky tak s tím aukrem je to fakt masakr, musela jsem sepsat čestny prohlášení, že jsem prodávala jen věci po dětech a zbytečnosti z domácnosti. Jsem tam vedená od 5/08 a ona mi říkala, že jsem tam od 2007 a v tom roce jsem si vydělala 50000,.- :astonished: a já ve 2007 ještě nevěděla, že nějaké aukro je. No holky to su zvědavá, jak tohle dopadne. Mají v tom nějaký hokej.
23. únor 2010 ve 12:21  •  4 děti  • Odpověz
Holky, díky za podporu. Teď už je to trochu lepší, i když do sebe asi moc jídla dneska nedostanu. Hlavně, když to poleví. Naši si malou právě odvezli, že u nich bude spinkat. Tak aspoň mám doma klid a v noci k ní taky nebudu muset vstávat (i když dneska spinkala naštěstí celou noc).

Já ještě v první třídě neuměla říkat R a Ř. A když už se ve slabikáři tyhle písmenka blížila, tak jsem radši s našima začla chodit na logopedii. A tam jsme začli probírat všechna písmenka od začátku. A jak jsem se naučila pořádně vyslovovat všechna písmenka, tak to R a Ř najednou šlo taky hladce. :slight_smile: A kartičky jsem dostávala ke každému písmenku.

Zabko, :grinning: :grinning: :grinning: Pořád lepší, když ti přejí zdravé mimi, než aby na tebe byli nějaký sprostý. :wink: :sunglasses:

Marti, si děláš srandu s tím šéfem, ne? To je teda pěkný slepoň. :grinning:
23. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
marti, o mně si celý barák ještě do minulého týdne myslel, že jsem přibrala, teď se divili, jakto že jsem doma, vůbec nechápou :grinning:
23. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
Zuzko, my četli něco na teletextu, že finančák si může zjistit, kolik toho prodáš třeba na Aukru a na MMB a MMA. Že po tom teď docela jdou. Fakt síla. Neřeknu, když prodávají ženský třeba na ŽL, ale když prodáváš vyloženě jen oblečení po dětech, tak je to celkem sprostý jednání. :angry:
23. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
Vero, ale já prodávala jen po děckách a to jim nevadí a navíc utržila v roce 2008 tak s bídou do 3000,-, já spíš nakupovala, mě není jasné kde vzali rok 2007 a 50000,- tak tam dnes za ní půjdu snad mi to řekne a dám jí hned to prohlášení.
23. únor 2010 ve 12:29  •  4 děti  • Odpověz
No ono se to týká spíš toho, když si někdo tím přivydělává, že jako uplete 100čepiček a pak je prodává-to ale není můj případ-fakt jsou to idioti. Asi nemají co dělat. :angry:
23. únor 2010 ve 12:36  •  4 děti  • Odpověz
Teda myslela jsem ty úředníky, že namají co na práci. :confused:
23. únor 2010 ve 12:36  •  4 děti  • Odpověz
autor
to je zlej sen, mimco je KP a chcou abych to rodila normalne :pensive:
23. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Maji a volala jsi tam? Co ti řekli?
23. únor 2010 ve 12:49  •  4 děti  • Odpověz
Maji, to není možné aby se zase otočilo. Já jsem včera v poradně seděla s holkou ve 37 týdnu a pak jak vylezla z ordinace, tak brečela a říkala, že se jí mimčo teď otočilo hlavou nahoru a příští týden jde na plánovaného císaře. Jedině, že by se stal zázrak a nakonec se otočilo. Byla z toho hotová, protože celou dobu bylo hlavou dolů a první porod měla normální a bez problémů. Bylo mi jí líto.
Tak doufej, že se ještě překulí. :wink:
23. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ahojte kuřátka.
Maji,zase se přetočilo? Musíš mu posvítit. Nám v porodce říkali,že pokud je KP kluk,jdou automaticky na císaře a pokud holka,zkouší to normálně.
Co jsi byla včera nazlobená na toho tvého muže?
Zuzko,mám známou,co jezdila nakupovat do UK a pak to prodávala na MMB a docela se jí to vyplatilo,tak asi po takových jdou.
Kontrola u nás v poho. Pomalu se začínám otvírat,CS 3,Příští týden jdu do poradny do porodnice,bo má mudr dovču. Dostala jsem tabletky-Aktiferrin-mám křečáky a prý mi možná u porodu nějaký praskne,tak ať má z čeho krvácet.
Musím jít zalehnout,šla jsem pěšky a mám toho plné brýle.
23. únor 2010 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz
autor
zuzi, nevolala, rikala jsem si, ze prvni zkusim pohledat nejaky info, kdyz me to neuklidni zavolam svoji doktorce a teprve pak kdyztak budu hledat jinou moznost... :confounded:
jake, no prej je to jeste mozny, ale moc sanci mu teda nedaval.. :sweat_smile:

jinak vse ok, mame kolem 3 kil, chtel mi rict pohlavi, tak jsem to odmitla...
23. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Maji, tak to bude asi holčička, když kluky berou automaticky na císaře. :slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Majo tvoje mimčo je fakt akční, já myslela, že už se teď přetočit nemůžou.
23. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
Maji, to mě mrzí. Ty jsi cítila, že se ti otáčí? :confused:

Zuzko, tak aspoň že ti nechcou dělat problémy s těma vydělanými 3000. :wink:
23. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.