• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Já se jdu taky na chvíli natáhnout, když tu mám dnes takový klid. :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Zuzko, tak to je masakr :grinning: Kdyz si vezmu, ze tam prodam par "usmudlanejch" veci, na kterych kolikrat prodelam i na postovnem..... a vcera rikali i s prodejem aut!!! To by mohly prijit!!! Clovek tam da prodat auto, ktere pred lety koupil a ted prodava daleko pod tou cenou a jeste z neho platit nejaky dane!!! Bych je hnala. Doklad o koupi mame, tak by nam jeste mohli vratit na preplatku na dani!!!
23. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Maji - to si dělaj prdel, ne? :frowning2: Ale třeba se ještě otočí, co ty víš? :wink: :slight_smile: Kdyžtak zkus na netu pohledat ty cviky na otočení míminka...tím nic nezkazíš :slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
Doorka-no to jo, ta známá by to asi měla danit, ale co chcou kurnik po mě?
Vero-no jsu zvědavá hlavně mě zajímá ten rok 2007 a těch 50000,- ?????
Ani-teď jsem četla, že pokud prodáš jedno svoje auto, tak po tobě nic nechcou, ale pokud prodáš 4auta, tak jsi pro ně nedůvěryhodná a chcou to zdanit, sama tomu nerozumím a jsem zvědavá co mi ta na úřadě řekne. :angry:
23. únor 2010 ve 13:48  •  4 děti  • Odpověz
Maji hlavně jednej, moc času nemáš, alespoň jsi tam mohla zavolat a zeptat se, za to nic nedáš a kdyby to na tebe přišlo, tak víš kam jet. :wink:
23. únor 2010 ve 13:55  •  4 děti  • Odpověz
Maji,mě bylo divný,že necejtíš hlavičku,já ji cejtim pohmatem už strašně dlouho.Třeba se ještě otočí. :wink: a když tak na únorkách taky rofila jedna KP přirozeně a zvládli to,tak nezoufej.Zkus nasadit Tobíka,abys ho dostala zas do příčný a pak se třeba už otočí správně :wink:
Zuzi,zrovna před pár dny jsem o tom četla jak po tom strašně jdou.Seberou nám peníze kde můžou a pak ještě takhle znepříjemnujou život. :unamused:
23. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
Filda neumí L(non-slon,jev-lev,Fijúpek),pak neřiká S ale to je jen pohodlnost protože když chce tak povídá S všude bez problémů.R asi nebude problém,na to už má teď krásnej náznak.nějak neumí dát jazyk za zuby na to L.
23. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
maji, to se ti ještě otočilo?? Mně tvrdí, že už se určitě neotočí, jenže my prý máme přes čtyři kila :wink:
23. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Market, pridano :slight_smile:
23. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ahojík taky se hlásím po KO, CS 1 , neotvírám se vůbec, pan doktor neviděl placentu dole , hurá - takže povylezla úplně krásně, ale zas na monitoru zůžené pásmo, takže ve čtvrtek nebo v pátek jedu na kontrolní monitor do nemocnice. :angry: :angry:
23. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
aleni, já mám CS 0 :angry:
23. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
Zuzka72,ale ta známá to dělala na černo. Bez živnosťáku.Jen tak.
Maja asi hledá informace.
To,že když je to holka KP,zkouší to normálně je možná jen u nás. Vím,že třeba kousek od nás ve druhé porodce jde KP automaticky na císaře.
Maji a ty ale chceš rodit v Prostějově,ne? Pokud jsem to dobře pochopila.
A Zuzka a Kačka v Šterberku nebo jak to je? Jsem z toho jelen.
Aronku,na kontrolu se myslím těšíš,co? Doufám,že bude lepší než u toho tvého mudra.
23. únor 2010 ve 14:43  •  1 dítě  • Odpověz
Aronku, to je v prč - nějak se těm miminkům nechce ven, co holky.
No uvidíme jak ten ouplněk :grinning: :astonished:

No Maji, to je taky dobrý, máš tam teda pěkného akrobata
23. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
http://rakovnicky.denik.cz/miminka/-unora-vitame-nove-obcanky20100219.html
Eliška-Máme sice náskok,ale aby jsme neusnuly na vavřínech :wink:
23. únor 2010 ve 14:45  •  1 dítě  • Odpověz
Maji a kdy jdeš do poradny?
23. únor 2010 ve 14:47  •  1 dítě  • Odpověz
je tam hlas :wink:
23. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
ja hlasuju kazdou hodku :grinning:
23. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
doorko, těším hrozně mooocccc :grinning:
23. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
tak jsem sem zase na chvili nakoukla, ja jsem dneska uplne vycucla nevim co se to semnou deje ale jen bych spala :unamused:

maji tak to je nemile ze se mimis pretocil, to ti nedaji na vyber cisare kdyz je hlavickou nahoru? byt tebou tak bych mozna prohodila porodku a nebo se poradila s doktorama, prece jen je to riskantni
23. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
Zuzzie, ty cítíš hlavičku pohmatem? :confused: Já se teda orientuju furt podle škytání a pak cítím furt na stejných místech, kde se mi to boulí, takže tam by dle mýho mělo mít mimi zadeček a nožky.

Aleni, to je dobrá zpráva s placentou. A to zúžený pásmo - to znamená co? Jako srdeční činnosti miminka? :confused:

Aronku, objednávala ses normálně v porodce? Po telefonu? Mně tenkrát PA říkala, že monitory točí bez objednávání, že se ani nemusím objednávat. Ale přijde mi to takový divný, když se mnou zrovna nepočítají.
23. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
Já jsem se teď krásně vyspinkala - zalehla jsem o půl druhý a vzbudila se až před třetí. :sweat_smile: A hned se cítím mnohem líp.

Aleni, Aronku, nebojte. Ono to otvírání není až tak průkazný. Co jsem četla v diskuzích, tak ženský byly třeba taky furt zavřený a začly se otvírat těsně před porodem a šlo jim to pak dost rychle.
23. únor 2010 v 15:15  • Odpověz
Dorka-já a Pajcul Šternberk
23. únor 2010 v 15:22  •  4 děti  • Odpověz
no myslim si že cejtim a teď už i přes ten čípek ji nahmatám v poho...
Filda má teplotu,tak jsem zvědavá co se z toho vyvrbí,ale nic ho nebaví,tak je to celkem vopruz. :unamused:
23. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
autor
byla jsem si schrupnout...uz je mi trochu lip...
ze se otaci jsem necitila, ikdyz polohou jsem si jista nebyla, protoze se hodne divne boulilo :rolling_eyes: poradnu mam az za tyden, den pred druhym terminem-proc spechat, ze :confounded:
23. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
Maji, nestresuj a i kdyby se neotočilo, je to pořád tvůj druhý poklad a to mimčo asi ví, proč to dělá. Buďme rády, že nerodíme ve středověku a porod dopadne dobře. :grinning: Určitě všem!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Maji,tak budem držet palečky nebo co? Zkusíš to jetě nějak pořešit?
Jdu ostříhat bráchu a pak na cvíčo i když se mi dnes moc nechce,ale kdyžtak se tam budu jen povalovat. :wink:
23. únor 2010 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, nechceš uskutečnit nějaký sraz. My bychom ti pohlídali miminko a ty by jsi nás všechny ostříhala a obarvila podle potřeby. Já musím ještě zajít na dobarvení odrostů, ať to mám pěkné na porod :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
Jakel,není problém. Když si za mnou přijedete,hodím vás do parády :wink:
23. únor 2010 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz
Tak holky já mám ty monitory :slight_smile: , to jsou pidi monitorky-jsou super , mám k nim návody, krabičky a krásny zeleny pytlíčky, taky původní fakturu na 5400,- platnou ještě 1rok. Zkoušela jsem a fungují, dala jsem si je za kalhotky :grinning: a čekala a nic, no taky aby něco, když déchám, tak jsem to sundala a dala na stůl, najednou světla a vrnění a pak pískání. Takže fungují. Teď jsem ráda, že je mám, já fakt nevěděla, že jsou tak malinké. :slight_smile:

No a ta paní z finančáku říkala, že jim přišla sjetina o všech a tím, že jsem v té době podnikala jsem podezřelá :grinning: , ale, že si z toho nemám nic dělat. A na dotaz, jak tam může mít napsano 50000,- a rok 2007 říkala, že je to záhada, že to taky nechápe, ale že o ni na těch sjetinách mají jen mé jméno, adresu, tak jedině, že by se někdo přihlásil na mě, ale to pochybuji. Každopádně píšu na aukro a chci po nich vysvětlení-tohle přece je vrchol, co se děje. :angry:
23. únor 2010 v 16:17  •  4 děti  • Odpověz
vero, já se taky ptala a doktor řekl jít buď v PO, ST nebo PÁ kdykoliv, ale že po čtvrté raději ne :wink: Tak půjdu hned v pondělí dopoledne, hrozně se těším :grinning:
23. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.