• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
vero, panev mam snad normalni, proc? :sweat_smile: s tema kontrakcema mi to rikala PA, divala se mi do zaznamu jak probihal prvni porod..
23. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
Vero, ja doufam, ze to bude kluk....... proste se na toho klucinu vic tesim, ale i holku bych brala....

Maji, v nasi porodnici se koncem panevnim rodi normalne.... ja bych do toho nesla....
23. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
autor
ja jsem dneska na monitoru lezela skoro hodinu nez se nam podarilo neco kloudnyho natocit...taky prdous chrapal... :rolling_eyes:
jo a mame jen kolem 3 kil, neni to malo? furt jsem cekala nejakyho obrika :sweat_smile:
23. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
Maja, bud rada, ze nemas obrika a jeste toho obrika rodit KP..... me by bohate 3 kg dite stacilo!!!!!
23. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
Maji, kdybys měla užší pánev, tak bych asi šla radši do císaře. Ale pokud máš míry pánve v pohodě, tak přirozeně by se to taky mělo zvládnout. :wink: A kde prosímtě vzali tyhle záznamy z porodu? To mají teda trochu zkreslený, ne? :confused:
Maji, 3 kila je naprosto v pohodě. :wink:
23. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Vero, by nestačily nakupovat nové přístroje :grinning: :grinning: " Jen doufám, že mě Neli nepřipravuje na dobu, kdy bude nejvíce řádit po porodu. Jinak si říkám, že ty šílený kruhy, co mám pod očima - jak nespím a pořád se budím, mám píchání v podbřišku a pod., neotočím se bez toho, abych si sedla,.. mě připravilo na přerušovaný spánek cca 6 hodin celkem. A po porodu to nebude takový šok po dobách, kdy jsem díky nedostatku železa, nachrupkala cca okolo 11-12 hodn celkem! :sweat_smile:
23. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Maji, já počítám, že to naše nebude mít stejně jak Kačenka ani tři kila. Je to přece jen pohodovější, pokud bys měla jít na přirozený porod KP. :wink:
23. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
My máme 2900 g.., příští týden to už moc neskočí.. Už ať je pondělí a já se dozvím, kdy začneme vyvolávat :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
Vero-nestraš, že se mi to mimčo může otočit a toho císaře mi neudělají. :astonished:
23. únor 2010 v 17:34  •  4 děti  • Odpověz
Pajcul, to víš, že se tělo už připravuje na noční buzení. Pak ti to ani nepřijde. Já ještě před prvním těhu spávala krásně v tahu, ale teď, co člověk občas musí vstát i k tomu většímu dítku, se budím celkem pravidelně každou noc. I když třeba malá spí zrovna u prarodičů. Je to fakt otázka zvyku.
23. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Zuzi, klííd, už tam nemá místečko :wink: a máš vážně na dvě dítka malé bříško :sweat_smile: Zítra si ještě užij poslední den doma a pak :wink: Já Ti závidím, nebýt toho dokrora, mohla jsem být tento týden taky mamina :grinning:
23. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Zuzko, neboj - u dvojčátek to otáčení asi není tak snadný jako u jednoho mimča. A když už to máš odklepnutý, tak snad by ti toho císaře neodepřeli, ne? :wink:
23. únor 2010 v 17:37  • Odpověz
Vero: aneb never more - nikdy více :grinning: :grinning: uvidíme, jaký spáček bude tatínek :grinning: :wink:
23. únor 2010 v 17:38  • Odpověz
autor
ani, obrici se Kp nerodi, nad 3,5 kila jdes automaticky na sekci :wink:
no nic devcatka, jdu epinovat dokud jsou kluci pryc, ted bude pruzna hraz dulezitejsi nez predtim... :sweat_smile:
23. únor 2010 v 17:39  • Odpověz
majo, pak mi, prosím, napiš odpověď na tu zvídavou otázku :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
No me dr. rekl, ze jako druhorodicka by malej musel mit nad 4 kg a pak nezalezi na poloze a jde se na cisare rovnou.....
23. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
Já se natáhnu u knížky, taky mě začal bolet kyčel, co to zase je :sweat_smile: prostě na rozsypání :confused: :sweat_smile:
23. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
Pajcul, tak to ja uz jsem teda mesic :grinning: .........zada, kycle, stydke spony....... :grinning: uz to ani neresim.....
23. únor 2010 v 17:42  • Odpověz
Tak to nechápu, že já měla oba 4,5kg a nikdo mi o císaři nic neřekl. :unamused:
23. únor 2010 v 17:43  •  4 děti  • Odpověz
autor
pajcu, na kterou? :confused:
23. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
Zuzko, tak to ja nevim :slight_smile:
23. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
Ani, mně to začalo až poslední dva týdny, pokud nepočítám záda. Třeba se toho 40. týdne nedočkáš :wink: já mám stejně takové předtuchy, že Zuzku někdo ještě do pítku předěhne..
23. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
Maji a na PV jsem slyšela celkem taky chválu je to mé srdcové město, pocházím z té strany (vesnice 10 km od Prostějova), V Prostějově jsem narodila se tam a později i bydlela Nedávno jsem tam jezdila ještě na gyndu vlakem z Olomouce, ale rodit mě táne do Šternberka Celkem koukám, že se potáhneš takovou dálku - co Tě k tomu vedlo??
23. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
Maji, jsem baba zvědavá :grinning:
23. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
http://www.forumzdravi.cz/clanek-233-cisarsky-rez-indikace

tak jeste k tomu musi byt zuzena panev, tak ji asi mam ....
23. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
Ani, úzkou dělohu (tuším) měla sestřenice a šla na císaře :wink: přitom to je kus ženské..
23. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
No tak jako ja mela problem vytlacit maleho a v papirech je ze vazil 3500 g (je to odhadovana hmotnost, vazili ho az po exitusu a to mel 3300 g), takze zrejme mam uzsi panev, ikdyz mam hyzdovy sval jak dvere od stodoly :grinning:
23. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
autor
pajcu, to je jednoduchy... :slight_smile: chodim na gyndu do Olomouce a moje doktorka pracuje aj v nemocnici v PV, takze si me pred porodem pretahla tam, protoze jsem nechtela k nikomu cizimu :grinning: s pristupem u porodu aj na sestinedeli jsem byla spokojena, takze jsem rekla, ze druhy budu rodit taky tam a ona mi hodne vychazi vstric :slight_smile: proste jak na me ma hledet nekdo jinej, tak se osypavam...su na tyhle veci hrozne hakliva :sweat_smile: :grinning:
23. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
Teda, kočky, tady to začíná být pěkně nervozní, neblíží se náhodou březen? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 18:15  •  3 děti  • Odpověz
majatob, ty to nemůžeš mít jednoduché, že? bydlíš v Ostravě, na gyndu jezdíš do Olmíku a rodit budeš v Prostějově.....
a Tobíka nevezeš na hlídání k babičce třeba do Brna?!?!? nebo raději do Prahy?
23. únor 2010 v 18:17  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.