• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Holky, na chvíli se loučím, teď vyklízím pole Noemi, chce jít na Alíka, vrátím se večer, až půjdou spát.....
23. únor 2010 v 18:22  •  3 děti  • Odpověz
autor
luci :grinning: :grinning: :grinning: hele, ale pres Plzen to neberu, tam nikoho nemame :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
Maja, ja su kousek od Plzne :slight_smile: Od nas je to cca 75 km :grinning:
23. únor 2010 v 18:26  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
máte monitor dechu? a kupovaly jste ho a za kolik? a nebo třeba půjčovaly v porodnici?
23. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Maja, a ted si vzpominam! Ty jezdis vlakem na kontroly co? Ja jezdila u maleho taky a kdyz to zjistil dr. tak rekl, ze mam radeji jezdit jednu cestu a druhou, ze me vezme domu :grinning: takze me objednaval jako posledni, ale to bylo uz jen posledni kontrola. Ted me radeji vozi manzel autem :grinning:
23. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
ofina, ja ho kupovala a na maleho nepouzila, takze ted prodlouzim zaruku a budu mit na druheho prcka :slight_smile:

http://www.docsimon.cz/zbozi/baby-monitor-bm02-nanny-monitor-dechu-kojence
23. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
Mě dneska poprvé v životě vytuhlo dítě :confused: usnul sám u TV,to mu musí být fakt blbě :slight_smile:
já už se těšim taky na rozsypání.Záda nemluvě ale jak mi to vystřeluje do třísel až půlky stehen,děs...dneska mě to čaplo u našich a čučeli na mě co mi přeskočilo :grinning:
23. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Lucis napsala jsem ti do IP a viděla bych to na pátek. Nechcete se k nám někdo přidat???Kdo to máte míň než 100 km, tak přijeďte na pokec do Opavy. :grinning: Maja by to ještě mohla stihnout.
23. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Ofi, já koupila nanny podložku po jednom dítku za 900 Kč
23. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
ani a co je spatnyho na jezdeni vlakem? :sweat_smile: jezdila jsem aj s Tobikem a bez problemu, nikdo mi nic nerikal, akorat si ze me delaji srandu :grinning:
23. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
Jak, já mám v pátek kadeřnici, takže se mnou nepočítejte. :grinning: :grinning: :grinning:

Ofi, já jsem monitor dechu nepoužívala ani u Kačenky a tentokrát to snad taky zvládnem bez něj. V JI ho měli ve všech postýlkách v porodnici a bylo to spíš za trest, protože každá mamča občas zapomněla při vyndání dítěte z postýlky vypnout monitor, takže tam bylo furt slyšet nějaký houkání. A hlasitý je to ažaž. Kor v noci. :grinning: Kdybych měla ale dítě z rizikový skupiny, tak bych do něj investovala. Kámošce prý jednou zachránil holčičku. Ale ona sama jako miminko taky trpěla na zástavy dechu, tak to bylo asi dědičný.
23. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
Maja, prej to drncani muze vyvolat porod a muj dr. neni presvedcen, ze personal je vyskolen na pripadny porod :grinning: Taky jsem na tom nic spatneho nevidela....
23. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
ani, jo proto, no vsak ja mam po ceste porodnici v Hranicich a Olomouci kdyby nahodou, tak by volali rychlou do stanice :grinning:
23. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
Vero, u nas na to taky nikdo netrpel. Kdyz jsem si ho objednavala pred porodem, tak mamka mela protesty a kdyz se to pak stalo s malym, tak ted je rada, ze ho mam...... Ja radeji budu vypinat monitor dechu zbytecne, nez jednou prijit s krizkem po funusu... Jeste me laka ten Respisense, kdyz budeme cestovat k babi a dedovi a ze je i do kocarku....
23. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
Maja :grinning:
23. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
autor
vcera dostal manza skoleni jak v pripade nouze porodit v aute...tvaril se chudak pekne vydesene a po dnesku je z toho asi jeste vic na nervy nez ja :sweat_smile:
23. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
Ani, tak u tebe je to něco jiného. Předpokládám, že teď uděláš a nakoupíš pro zdraví miminka naprosto vše. :wink:

Já si právě oskenovala těhuprůkajdu, kdybych o ni náhodou v nejbližších dnech přišla. :slight_smile:
23. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Maji, :grinning: :grinning: :grinning: Kdo ho školil? Ty?
23. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
já mám monitor půjčený od kámošky :grinning:
23. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
Maja, ty jsi kolik :grinning:
Vero, ja uz ji mam taky oskenovanou a budu skenovat ted jen tu jednu dvojstranku :slight_smile: a mas pravdu, pro zdravi ditete udelam naprosto cokoliv!!!
23. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
Ani, já ji skenovala už minulý týden po kontrole. A teď jsem si taky skenovala akorát stránky, kde včera sestřička něco zapisovala. :sweat_smile:
23. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
vero, jj, nastudovala jsem to dukladne v chytrych knihach a pak mu to nazorne predvedla :grinning:
23. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
jo a jen tak mimochodem, od minulyho tydne mam zase 1,5 kila nahore :confounded: :confounded: :confounded:
23. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
Maja ta toho manžela tak vystresuje, že bude mít půst, ne 6 neděl po porodu, ale 6 měsíců. :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
Maji, tak to musel být chudák manžel opravdu paf. Já takhle vyrukovat se školením na mýho chlapa, tak nevím, nevím. :grinning: :grinning: :grinning: Ale ten tvůj byl už u porodu Tobíka, ne?

Já jsem za poslední tři týdny naštěstí nepřibrala nic.
23. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
Jak, třeba je to účel. :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
maji, já taky pořád přibírám :angry: koule hadr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
Maji, Aronku, kolik máte nahoře?
23. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Jdu vás dočíst. A mám co dělat :wink:
23. únor 2010 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz
vero 22 :angry: :cry:
23. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.