• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
jdu spát, mějte se
17. led 2010 v 01:21  • Odpověz
Dobré ránko

Malá se taky protahuje tak,že to pěkně zabolí až si musím jakoby lehnout. :wink:
17. led 2010 v 09:00  • Odpověz
autor
dobre ranko, ja su posledni dny nejaka utahana, vcera jsme byli na prochazce a ja jsem byla z jednoho blbyho kopce tak hotova, ze jsem vecer sla spat s Tobikem :sweat_smile: nemam rada kdyz nezvladam tak, jak bych chtela :angry:
17. led 2010 v 09:53  • Odpověz
dobré ránko, majatob, já to mám podobné. zjistila jsem, že už se dost zadýchávám do schodů, bydlíme ve 2. patře a někdy dojdu nahoru úplně hotová a nejdříve se musím vydýchat a pak teprve vyzout, odemknout a jít domů :grinning: taky za chůze, když jsem šla s manžou a bavili jsme se, co a jak ještě zařídit, tak jsem po pár desítkách metrů nestačila s dechem, můžu buď jít nebo mluvit, obojí už nedám....což je pro mě šok, byla jsem pyšná, že tohle zvládám v pohodě, narozdíl od chlapů :grinning:
17. led 2010 v 09:59  •  3 děti  • Odpověz
autor
luci :grinning: s dechem nastesti zatim problem nemam, ikdyz minule jsem se tahla peso do naseho 6.patra abych nemusela cekat na vytah a to jsem se zadychala taky :grinning: ale me to vzdycky zmuze uplne totalne fyzicky, su vecer tak utahana, ze uz to na me aj manzel pozna a to si pred nim rada hraju na hrdinku :grinning:
17. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahojky, přeji hezkou neděli :grinning:
Já se tedy zadýchávám dost. Kancelář mám v druhém patře a vedení v jiné budově v pátém patře, takže když zavolá šéf, že k němu mám skočit, tak už funím dopředu :frowning2:
17. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Dobre ranko kuratka!
Holky, to mate dobre, kdyz se zafunite do schodu, ja se vcera u tchyne zafunela pri obycejnem jidle!! To byla groteska. Jsem jak masina :frowning2:
17. led 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
co budete dneska varit? sbiram inspiraci na tyden, nejak mi dochazi napady :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nas dnes kvetakovy placicky... pokud kluci sezenou kvetak :grinning:
17. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Já jsem si večer udělala na dnešek vepřový gulášek :slight_smile:
17. led 2010 v 10:33  • Odpověz
tak já bych byla nejraději šla někam na slavnostní oběd, manža dorazil v noci, ale vzhledem k píchanému oušku Aninky a ATB to nechci riskovat, tak se holt budu muset postarat.... :unamused:
včera jsem se holkám patlala s mrkvičkou na husto a nakonec jsem jí jedla skoro sama, ony si na poslední chvíli řekly, že chtějí jenom holé bramborky s máslíčkem. tak to dneska vidím na nějakou rychlovku, asi zase vytáhnu tu naši spešl pánev a udělám pizzu, to je celkem rychlovka, akorát to chvíli kyne, tak jdu zadělat těsto, pak nahážu náplň a za dalších 10 minut dlabeme..... :astonished:
17. led 2010 v 10:35  •  3 děti  • Odpověz
autor
luci, mrkvicku bych si taky dala, mam ju strasne rada... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak udelam aspon mrkvovej salatek dneska :slight_smile:
17. led 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahojky holky,
tady se vaří :slight_smile:. Já dneska boloňský špagety, vytáhla jsem kousíček mletýho z mrazáku.
V Praze zase pěkně nasněžilo.
17. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Já mám ze včerejška upečený bůček, jinak nevařím. Přítel si dá bůček a já si něco vylovím v lednici :wink:
17. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Dobré dopo. Peču kuře,k tomu rýži Basmati a už se na to moc těším. Mám to moc ráda.

Včera jsme se na véči pěkně přejedli.

Lucinko,tak hodně štěstí,zdraví,happy birthday to you,či jak se to píše :grinning: Přeju ti moc pohody,lásky,zdravíčka a další krásné,hodné,zdravé miminko.
17. led 2010 v 11:30  •  1 dítě  • Odpověz
U nás tentokrát nesněží. Ale třeba ještě začne.
17. led 2010 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz
Dneska delam novy recept Pangase :slight_smile:
17. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Luci, i ja se pripojuji ke gratulacim!!! Hlavne hodne zdravi, to kdyz bude, tak pak je vse :slight_smile:
17. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Holky, vy teda ponocujete. Koukám, že tu jsou příspěvky i po jedné hodině ranní. :confused:

Luci, vše nejlepší k narozeninám. :slight_smile:

Já dnes vařím panenku. Našla jsem nějaký recept s cibulí a nakládanou paprikou, tak zkouším. Snad to bude chutnat.

Já teda taky pořádně funím. Nějak mě tohle těhu zmáhá víc než první. Asi je to tím, že si člověk nemá čas pořádně během dne odpočinout a skoro furt je na nohou. A nejhorší je pro mne asi to věčný shýbání se k malé.
17. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Teda holky,já jsem ráda,že se postarám sama o sebe,o muže,o firmu a o domácnost. Ještě kdybych k tomu měla mít málého prďu............ Hluboce vás obdivuji. Opravdu.Klobouk dolů.
17. led 2010 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz
autor
luci, vse nejlepsi k narozkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. led 2010 v 11:56  • Odpověz
Luci hezký narozeninový den :slight_smile:, všechno nej.
17. led 2010 v 11:59  • Odpověz
děkuju všem za gratulace, i když ten můj věk, to už je spíš pro smích :grinning:
17. led 2010 ve 13:59  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky, tak my dnes budeme asi dojídat celý den zbytky. Zítra vezmu manžela na veřeři, protože má narozeniny, jen ještě musím vymyslet, co mu koupím.
Lucisa všechno nejlepší
17. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
ahoj při neděli :wink:
u nás od noci slušně sněží, takže jsem měla co dělat, abych vyjela vůbec autem z naší neprohnuté ulice :confounded: Já tu zimu letos táák nemusím, už chci jaro :frowning2:

Manžu nemáme od pátku doma, tak jsem vaření moc neřešila, včera jsme byli u našich a večer jsem si uvařila hovězinu, tak jsme měli k obědu polívečku a navečer udělám asi rajskou pro Čendu a na zítřek koprovku, hodím do toho to vařené masíko, k tomu brambory a bude :wink:

Luci: taky se přidávám ke gratulantům, přeju hlavně zdravíčko a hodné dětičky :wink:

Manža má narozky ve čtvrtek, bude mít 35. Chce si koupit helmu na lyže a nové lyžařské kalhoty, jenže jsme zvědavá, kdy se dostaneme do obchodu, takže budu přát asi s prázdnýma rukama. Oslava bude v sobotu ve velkém, slaví ještě se dvěma nej kamarádama, odhaduju, tak 50 lidí.

Jinak funím taky jak lokomotiva, jako jít a při tom mluvit, to je fakt sranda mě po chvilce pozorovat, jak lapám po dechu. Poslední noci taky nic moc, utahaná jak kotě a nemůžu usnout, když už zaberu, tak se vzbudí Čenda (dneska snad 4x). A jak psala Vero, nejvíc mě asi zmáhá to ohýbání a zvedání malého a že si člověk neodpočine, když potřebuje. Ale si říkám, když měli dřív ženský děti třeba rok po sobě, to musel být teprv záhul, tak si vlastně nemám moc co ztěžovat, když je Čendovi za chvíli 2.5 roku a v plno věcech už je docela samostatnej :wink:

Včera jsem byla v Tescu a nakoupila plno věcí Čendovi i prťousivi, mají tam teď taky hodně akcí na dětské věci :wink:

Za chvilku mi přijede kamarádka na kafčo,tak nakouknu ještě večer.
17. led 2010 v 15:01  • Odpověz
Luci všechno nej k narozkám :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2010 v 15:53  • Odpověz
Luci, vše nej k narozeninám, užij si oslavy :wink:
17. led 2010 v 16:10  • Odpověz
Já jsem se dostala k počítači teprve teď. Matyáš dnes slaví deváté narozeniny. Před devíti lety jsem ho už měla na pokoji na kojení a byla jsem plná dojmů z porodu.
Dostal do svého pokoje počítač, protože to byly věčné boje. Jakub má noťas, David pevný a já u svého věčně sedím a dělám, tak chudák chodil a čekal, kdy ho na chvilku někdo pustí.
Byl úplně hotový. Popřáli jsme mu a pak jsem mu zavázala oči a vodili jsme ho po bytě, že má někde schované překvapení a mezitím počítač manžel nastavěl na stůl v jeho pokoji. Potom jak jsme mu sundali šátek z očí, tak vytřeštil oči a vytryskly mu slzy. No jsem naměko ještě teď.
Internet bude mít až zítra, protože se musí protáhnout kabel přes sádroš k němu do pokoje. Tak tam zatím může jenom nainstalovat nějakou hru.
Luci a co ty, jak jsi oslavila narozeniny????
17. led 2010 v 17:19  • Odpověz
jakel,to muselo být moc dojemné.
Jsem dnes nějaká naměko a pořád bych jen plakala. Achjo.To se mi nestává,tak moc nevím co s tím.
Máte to taky někdy?
Jdu si napustit vanu.
17. led 2010 v 18:26  •  1 dítě  • Odpověz
autor
kuk, nedocitam :grinning: doufam, ze se oslavy povedly :dizzy_face:
ja su dneska zas nejaka utahana...rano jsem si prispala, po obede jsem spala s Tobikem taky a uz bych zase nejradsi zalezla do pelechu :sweat_smile:
17. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Dorka, já to mám i když nejsem těhotná, ale teď bulím nad vším. Letošní vánoce jsem probulila, nějak mě to všechno víc bralo.
17. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.