• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
vero, ja mam +18kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
holky, moc nechápu, proč mi dnes doktorka říkala, že zatím to na porod nevypadá, když u CS jsem se teď dívala, že mám napsáno 5. Od začátku jsem tam však měla napsáno 2,5, až těď 2x tam mám 5
23. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Maji,já měla teď taky minimálně 0.5kg za tejden,tak jsem zvědavá co mi tam naskáče za hrůzu ve čtvrtek,mám 13,5 zatim,tak snad už to celkově nebude tak hrozný.
Monitor taky nemám,měla jsem v plánu jen kdybych rodila dřív nebo kdyby byli nějaký problémy.
23. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
já přibírám ted taky půl kila za týden, a blížím se k + 12 kg
23. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
Já přibrala :frowning2: skoro 14 kilo.
23. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
někde jsem četla,že čípek od 5 se považuje za zralej...
23. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
Holky,tak už by to tu moh někdo rozjet teda :grinning: co kackap,tu jsem tu celej den neviděla :wink:
23. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
autor
ted u nas probehla dobra debata...
"Tobi máš červenýho piňďu, není au au?"
"piňdou au au? čččččččččččččč?"
"ano, nebolí tě při čůrání?"
...zavrteni hlavou...chvile usilovnyho premysleni...
"piňdou ččččččččččč tatů?"
"správně, ty a táta čůráte piňďou"
...opet usilovny premysleni...
"mamů čččččččččč piňdou???"
to uz jsem odpadla :grinning:

ja se z neho picnu piňďu pochyti hned a "konik" furt neumi :grinning:
23. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
ja mela minuly tyden ve stredu 19,1 kg, ale moje telo desne drzi vodu :angry: tak jsem zvedava kolik to bude zitra.....

Holky moc toho nenakecejte, ja jdu do sprchy, pak do postele a ve 4 hod vstavam na hokej a v 8 mame byt na kontrole :slight_smile:
23. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Já mám nahoře asi 11 kilo.
23. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
je tu někdo mimo mně kdo má CS 0???
23. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
autor
taky dnes asi odpadnu brzo...ikdyz manza koupil vinko, tak si dame sklenicku a treba pak oziju... :grinning:
23. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
maji, máte doma bezva debaty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dotaz: Na monitoru ověřují i velikost miminka?? Mám monitor spojený s kontrolou v nemocnici.
23. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Holky leží, dalo mi fušku je odervat od kompíku, ale jsem tu. Měli jsme ještě veškové intermezzo. Aňa už odpoledne, Nelka teď večer, naštěstí už jsem po včerejšku nic nevyčesala, jen jsem našla pár hnid, ty jsem vytáhla a jestli jsem něco přehlídla, tak to doufám zlikvidoval ten šampon. Jinak mě už fakt picne... Furt hledat, vyčesávat, umývat, prát blééé...

Podložku taky nemám, u holek jsem nepotřebovala, ale kdyby byl nějaký problém u nebo po porodu, tak hned objednám, mají dodací lhůty do 24 hodin, takže poho....

Maji, ale to je škoda, že nemáš nikoho v Plzni, tenhle výlet ti po cestě do porodky bude určitě chybět :wink: Já tam mám tchýni, dva švagry, tři švagrové, vyvdala jsem hafo neteří a synovců, přičemž ta jedna mě zrovna dnes ráno udělala už potřetí pratetou :grinning: To je šílené, být v 33 pra.....

Průkazku ještě naskenovanou nemám, chystám se na to po čtvrteční kontrole. Od holek mám taky obě schované, ale u obou mi chybí poslední kontrola.. nějak jsem nestíhala..

Jo a já mám nahoře už 15 kilo, sice mi rodina tvrdí, že se jim to nezdá, že oproti holkám mám jen břicho, ale já to cítím na oblečení....
23. únor 2010 ve 20:01  •  3 děti  • Odpověz
Maji, dost dobrá debata. :grinning: :grinning: :grinning:

Aronku, na monitoru se kontroluje srdeční činnost miminka, pohyby a děložní stahy. Velikost miminka ti musí odhadnout UTZ.
23. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Maji, jak to uděláš s Tobíkem, když tě to chytne v noci? To ho budeš budit?
23. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Na monitoru ti mimi nezměří. To musí utz. Aronku,uvidíš,že v nemocnici ta kontrola bude lepší. Do pondělí asi ani nedospíš,co? :slight_smile:
Maji,zajímavá debata. :grinning:
Nahoře mám 17!!!kilo. Cítím se jak slonice a začínám natékat.CS mám ode dneška 3.
Loučím se s vámi. Jdu se psem ven,pak do sprchy a na ordinačku.
23. únor 2010 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz
aronek mně dnes dělali UTZ, takže vím velikost jen díky tomu, jinak už i neříkají.
Teď jsem za týden přibrala 0,2 kg a celkem 7,8 kg
23. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Já mám v průkazce asi třetí týden psaný CS 4, ale nevím, kde to nabrali, protože mě doktor kontroloval asi před měsícem.
23. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
vero,to fakt? Jako,že napíše CS 4 a neprohlíží tě? Ani utz?
23. únor 2010 ve 20:06  •  1 dítě  • Odpověz
vero no uvidíme, necháme se překvapit, taky mám občas pocit, že tam píší cokoli
23. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
vero, jo vzbudim,oblecu, prenesu do auta a jedem...a budu doufat, ze zase rychle usne :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Tak teď jsem se radši šla mrknout do průkazky. Od 24. tt mám CS psaný 1 a od 36. tt (kdy mě doktor kontroloval na koze a dělal rovnou výtěr na streptokoka) mi napsal 4 (to jsem byla otevřená na 1 prst). Ale měla jsem za to, že se CS určuje vždycky UTZ. Tak nevím, jak to je.
23. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ofi-já mám monitory za plínku, takže s nima můžu všude, jsou super, mám je v albíčku a koupila jsem je 2ks za 2000,- a rok je tam ještě záruka.
Pajcul-taky čuju, že mě někdo předběhne. :sunglasses:
Já mám nahoře 12kg.
23. únor 2010 ve 20:13  •  4 děti  • Odpověz
já myslela, že když mám monitor spojený s kontrolou, tak by mohl být i UTZ :fearful: Fakt pondělí nedočkám :grinning:
23. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
jestli se CS určuje UTZ, tak nevím podle čeho ho mám já, protože mi ho nedělá :angry:
23. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Aronku, v porodnici většinou při první kontrole UTZ dělají. Akorát to bývá kolem termínu. Ty jdeš o něco dřív, tak nevím, jak to bude. Já počítám, že jestli tam půjdu za 14 dní, tak mi UTZ budou dělat.

Zuzko, jenom 12? A to čekáš dvojčátka? Nevodíš nás náhodou za nos? Tak málo přibrat a ještě vydržet až skoro do termínu. :grinning: :grinning: :grinning:

Já jdu na Ordinaci.
23. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky,nerodím,ale začalo mi téct mlíko :wink:

Maji to je dabata :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Aronku, já fakt nevím, jestli se CS určuje jen UTZ. Já jsem si to akorát myslela. Ale možná to tak není.

Tak zatím pa. Jdu k TV.
23. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Holky, nemá už michelle odrozené, už tady dlouho nebyla??????
23. únor 2010 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.