• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
A nebude ještě zítra jedno miminečko, než přijde na řadu Zuzka? :grinning: Já si to předbíhání klíďo píďo odpustím. Já si počkám až na březňátko. :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Holky já jsem nervózní, jako by rodila moje dcera, nebo někdo z rodiny. :slight_smile:
24. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
neříkala hajdus, že u nich se jde po porodu hned domů? Pokud tedy není problém?
24. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
po 24hodinách psala,tak možná že už nás tu bude zítra informovat :slight_smile:
24. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Holky já jsem taky nervózní z té Hajduš, doufám, že jak budu ten týden ve špitále, že mezi tím všechny porodíte, ať pak příjdu a můžu jen číst. :slight_smile:
24. únor 2010 v 08:58  •  4 děti  • Odpověz
Taky si tu pomalu okusuju nehty :grinning:
24. únor 2010 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz
Já jdu radši převlíct postele. Pochybuju, že by Hajduška během hodiny napsala.
24. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Dobré ránko holky. Taky držím Hajdus palečky, jsem zvědavá kdy se ozve :slight_smile:

S tím CS, koukala jsem do průkaky a min. úterý, když jsem byla naposled v poradně tam mám napsané CS: 3 a v pondělí v motole mám ve zprávě napsané: ms polotuhé 1,5-2 cm hrdlo pro prst prost. v celém rozsahu...takže nevím, jestli to dobře chápu, ale mohlo by to znamenat že jsem otevřená na 1,5-2 cm? asi jo, ne? Ale doktorka to nijak nekomentovala, tak je to asi normální...a taky říkala, že je mimis zatím hodně vysoko, takže to vůbec ještě ničemu nenasvědčuje, takže jsem zatím klidná :slight_smile:
24. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Zuzu,podle mýho máš dlouhej čípek 1,5-2cm a otevřená na prst.
24. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Zuzzie - díky a co to znamená? :sweat_smile:
24. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Podle mě je to v cajku. :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 09:38  •  4 děti  • Odpověz
Já už chci taky rodit :grinning: Ale Zuzi,neboj - já Tě nepředběhnu :wink:

K té váze - mám 11 kg nahoře. Nejvíce přibírat jsem začala až teď.. :sweat_smile:

Zuzule: k tomu čípku, přípravuješ se tam dole na porod :grinning: Určitě se zeptej na bližší informace :wink:
24. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
A propo - Hajdušce gratuluji, já to věděla, že se něco začne dít ještě před pátkem :grinning:

Zuzi, jak se dnes cítíš? Poslední den doma.. :wink:
24. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
No teda, člověk tady jde ráno a hend takový šok.
Hajduš, drž se a mimčo nedrž a pusť vem!!!!!

Nedívala se hajduš na naše hokejisty a z těch nervů se jí to rozjelo? Ti si to tedy zkomplikovali, ale naštěstí to dotáhli do zdárného konce. A viděli jste Slováky, jak Bartečko na tom ledě krvácel, v životě jsem neviděla, aby z hlavy tekla krev čůrkem..... :astonished:
24. únor 2010 v 09:43  •  3 děti  • Odpověz
Zuzky doktorky :grinning: :grinning:
Pokud ti mudr nic neříkal,ta je to asi v poho :wink:
Mě včera taky říkal,že se začínám otvírat a mimi se tlačí dolů,ale jinak,že se nic neděje.
A já mám pocit,že se toho ve mě děje hrozně moc. :grinning:
Anička je na kontrole,že?

Přesadila jsem kvítka,zasadila bylinky a půjdu do města. Jsem domluvená s kamarádkou do jeskyně,pak na oběd a odpo k našim. Akorát nemám to auto,tak doufám,že někde nezkolabuju. To chození je čím dál horší a do města to mám daleko.
Ale když mi vypráví babička,že před porodem shrabala 12 kopek sena, otrhala 2 stromy švestek a navečer porodila mamku,tak se stydím. :frowning2:
24. únor 2010 v 09:45  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky,
to jsou zprávičky po ránu, Hajduš myslím na tebe :wink: .
Já koukala na hokej, pak jsem si šla ještě lehnout, teď vás dočítám.
Ke kilům, já mám 18 nahoře :frowning2: , fuj.
Teď to tady pofrčí, za chvilku 2 mimi od zuzky, další od Pajcul
24. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Holky máte v albíčku dnešní fotku pupenda. :grinning:
24. únor 2010 v 09:51  •  4 děti  • Odpověz
Luci-já se dívala na hokej is chlapcama i na další zápasy-fuj, krev-rozbitá hlava a nic se nerozjelo.
Zuzu-no vždyť říkám je to v cajku, já mám od prosince, čípek 2, hrdlo na prst- anic neprobíhá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pajcul-nespala jsem celou noc, ještě, že jsou ty hokeje a dnes, teda ráno zase, protože to určitě zase spát nebudu. Nemám bobky, jen nevím do čeho jdu, né, že bych se bála, to né, ale neznámé prostředí, jiný zákrok, jiní lidé.... Já na to nemyslím, ale ta moje hlava jo a nechce přemýšlet o něčem jiném. :grinning:
24. únor 2010 v 09:56  •  4 děti  • Odpověz
Jinak stále 12kg nahoře a už to tak asi do pátku zůstane. :wink: Žabi, já měla u Kuby 12kg a u Adama 17kg a vše jsem shodila i více, neboj to půjde samo dolů. Teď jsem čekala, že když jsou mimča dvě, placenty 2 a tak, tak, že budu, jak parniválec, ale ne a tomu se teda dost divím. :wink:
24. únor 2010 v 09:58  •  4 děti  • Odpověz
Zuzi,fakt nechápu,kde se ti tam vejdou ty dva chlapy a ještě když maj celkem normální váhy.To budeš mít po porodu o x kilo míň než před těhu :grinning: a ta MORA,to je teda jako fakt něco !!! :sweat_smile: :slight_smile: ty chlapy jsou fakt praštěný...
24. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Holky, Hajduška to měla včera v nose. Psala, že neví, co se to s ní děje a furt by jen spala. Tak asi příprava na porod. :sweat_smile:

Zuzko, bříško máš krásně dole. To už je asi poslední fotečka pupíku, co? :sunglasses:

Doorko, já si to bez auta taky nedokážu představit. Stačí mi, když mám běhat po městě. To toho mám vždycky plný kecky. Natož chodit všude pěcho. A kor v tomhle břečkovým marastu. :unamused: Ale je fakt, že dřív na tom byly ženský mnohem, mnohem hůř.
24. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Zuzko, ty čekáš dvojvaječný dvojčátka? Nebo jednovaječný?
24. únor 2010 v 10:03  • Odpověz
Vero-jj poslední :frowning2: , pak možná budu fotit pupendo, jak mizí, takže zase naopak. :grinning:
Zuzzie-to víš skalní fanoušek. :slight_smile: Co bych pro něj neudělala, ještě, že jsem stáhla tu barvu co jsem si vytvořila z té jeho na svojí hlavě. No, ale chápeš, Mora nápis už má smytej, ale takhle bude chodit za svými dětmi-chudáci se ho leknou i doktoři a co teprve na fotkách. No a to jsi ho naštěstí neviděla ze předu. :grinning:
24. únor 2010 v 10:05  •  4 děti  • Odpověz
Vero-dvojvaječný. Možná bude jedno běloch a jedno černy-kdoví, co nám tam zavedli-to se mi teda takhle zdálo ve snu. :grinning:
24. únor 2010 v 10:06  •  4 děti  • Odpověz
Zuzko, :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Zuzko hezký pupík. Myslím, že necháš s přehledem všechny kilča v porodnici :wink:
No jo, Hajduška se na ten porod včera pěkně vyhajala, určitě jí to půjde jak po másle.
24. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Tak já utíkám. Teda půjdu. :angry:
Zuzko,břucho bomba. A ty manžove vlasy taky. Jsi skoro profík.
Po mě chtěl jeden kluk kdysi dávno nabarvit na hlavu AC Sparta Praha. No samo se mu to tam nevlezlo,ale AC Sparta tam bylo a pak ho zabírali i v telce při nějakém zápasu. Ale to je tak 10-12 let zpátky.
24. únor 2010 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzko, to se u porodu personál pobaví. Můžeš mu tam napsat barevně jména kluků. :grinning: Petr a Lukáš
24. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Holky beru zpět-aktuální váha 10,5kg nahoře, jsem ještě 1,5zhubla od pondělka. Asi nervy. :frowning2:
24. únor 2010 v 10:10  •  4 děti  • Odpověz
Já myslela,že i ten nápis je tam tou odolnou barvou :slight_smile: tak to jo... za chvíli z toho bude mít melíry a pak už klasika,když má takhle kratounky vlasy...
24. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.