• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Holky děkuji za reakce na ty monitory budu podívám se po nich a určitě je asi koupíme vyjde to asi levněji :slight_smile:

Jééé tady vidím, že je předbíhačka :slight_smile: držím pěsti ať to dobře dopadne :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:11  • Odpověz
zuzko, neprovokuj s tou váhou :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Zuzi,nebo to tam můžeš tou oranžovou barvou klukum taky vyšvihnout,aby všichni tři ladili :grinning:
řiká se,že se může shodit těsně před porodem,tak by tě to třeba v nejbližších dnech taky čekalo...já teda i u Fildy do poslední chvíle přibírala.Dneska mi zase střílej kyčle,ale šíleně.Nedokážu si představit,že tim budu trpět třeba ještě 3 tejdny.Chjoo! :unamused:
24. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Naštěstí jsem mu tam dala tu červenou smývatelnou, oni totiž byly i nad ušima čísla ato na té fotce nejde vidět-no jak idiotek.... Zuzze, já měla plešaty děti a tyhle nejspíš taky budou. :grinning:
24. únor 2010 v 10:20  •  4 děti  • Odpověz
Týjo, Zuzko, tak to fakt necháš všechna kila v porodce.

Já jsem shodila u Kačenky taky poslední měsíc jedno kilo. Ale teď se zatím držím už třetí týden na stejné váze.
24. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Zuzko, já to nechápu, jak můžeš ještě zhubnout?
To se mě stát nemůže......
Ale ta hlava je tedy sado maso :grinning:
24. únor 2010 v 10:23  •  3 děti  • Odpověz
čau zdravím všechny, Hajdušce držím mooooc palce a těšíme se na nové miminko. Jinak já si k ránu přelehla asi prso a pak když jsem se probudila na košili kolem bradavky jsem měla trochu mleziva, ale s příměsí krve :confused: tak jsem se samo pídila na interneru, kde píšou, že se to může stát, no zítra jdu do áčka na setkání s dulou, tak se na to zeptám. Jo a manželovi v noci umřel doma pejsek, ale je to tak dobře, bo už měl ochrnuté dlouho zadní nožky a už mi ho bylo dost líto. Byl to pes hlídací, takže musejí co nejdřív obstarat nového, tak zase bude veselo.
24. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahojík, pěkné ranko, mě se tááááák nechtělo vstávati a jejda co jsem to dočetla - Hajduška nám rodí, tak paráda, hlavně ať je to rychle venku kluk jeden.
Hajdi držím pěstičky a palečky a vše co se dá - takže 3 mimčo na cečstě, možná 4 - podle toho jak ta Michel
24. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Zuzi, pěkné bříško a fakt bych neřekla že se tam schovávají 2 miminka.
:wink:
24. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
holky, me je blbe :frowning2: byla jsem se trochu vyspat, nastesti me Tobik nechal a kuchal krabici s plinama...
co novyho, hajdus jeste nic co?
24. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
čau Ali, no já myslím, že u Michelle už to opravdu vypadá, že to mají možná za sebou. Sice nechodila každý den, ale už tu nebyla fakt dlouho, ještě tu kdosi psal, že měla nějaké špatné hodnoty nečeho, ale to vůbec nevím o co šlo :confused:
24. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
maji, že by?

holky, právě mi dorazila zásilka z internetového obchodu, objednala jsem si síťku a pláštěnku na kočárek, digitální infračervený teploměr a soupravu polstrování emitex do autosedačky nebo kočárku. a představte si, že to polstrování mi poslali blbou barvu, já chtěla antracit a přišla mě béžová. jsem z toho smutná, obchod má kamennou prodejnu v praze, nemá cenu to posílat tam a zpátky a zase platit za poštovné. myslíte, že kdybych zašla do nějakého baby obchodu, kde emitex vedou, že by to vyměnili kus za kus, když je to nerozbalené, originál zabalené?
24. únor 2010 v 10:42  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, zkusit to můžeš, ale pochybuju, že ti to vymění, když jsi to nekupovala u nich. Ale třeba zrovna narazíš na vstříčný prodavače. :wink: A ta béžová se ti nehodí?
24. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Luci, tak to nevím, trochu se obávám že to by asi neklaplo. Každopádně, podkud udělal dodavatel chybu, tak by poštovné rozhodně měl vzít na sebe :confused:
24. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Rintin má pravdu. Nám se taky stalo, že nám poslali jednou výrobek jiné barvy, než jsme objednávali. A poštovné nám uhradili. Ale záleží na jejich všeobecných podmínkách. Některý obchod od toho dává ruce pryč a poštovné ti neuhradí.
24. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
no je pravda, že když ebutik mi to posílal přes PPL, tak uváděl, že si zboží musím zkontrolovat hned při převzetí, ale byla to ohromná krabice, takže také jsem jí nerozdělávala hned na ulici, abych ověřila, zda je vše v pořádku, naštěstí bylo
24. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Já myslím, že to při příjmu od přepravce kontroluje málokdo. Nehledě na to, že přepravce většinou chvátá, takže nebude čekat, než to člověk rozbalí a zkontroluje.
24. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
very, to je jasné, ale že by tím dodavatel mohl argumentovat, že se to mělo zkontrolovat, když to má v podmínkách, ale to záleží, jak to měla Lucisa a přes koho
24. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Holky a co Ani?
Maji-mě je taky blbě-ale snad jen z nervů.
24. únor 2010 v 10:52  •  4 děti  • Odpověz
Já myslím, že Ani vyspává. Koukala určitě na hokej, tak se pak nejspíš šla ještě natáhnout. :slight_smile:

Rintin, tak s tím určitě může argumentovat.
24. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Vlastně ne, Ani měla jít ráno na kontrolu, ne? :confused:
24. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
Michell měla nějak špatný jaterní testy a byla přeci přes víkend v nemocnici a ještě se jí tam hrozně divili,že ji nic nesvědí a nic ji není.tak možná že tam skončila znova a vyvolávali ji...
mě se zase stalo,že v podmínkách maj napsáno zkontrolovat při přebrání a přepravce řek,že by s tim stejně nic neudělal,kdyby s tim něco bylo a že na to nemá nějaký pravomoce nebo co...
letim vařit...
24. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
Zuzzie, je v tom pěkný bordel. Hlavně že se ty prodejní společnosti mají čím ohánět.
24. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
Týjo, teď jsem koukla na teploměr a je tam 9 nad nulou. :confused: Takový teplo jsem dneska ani nečekala. :sweat_smile:
24. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
já ani pořádně nevím, co je v podmínkách, protože mě se stala taková zvláštní věc.

objednávala jsem na serveru, který údajně už od listopadu nezpracovával objednávky, protože majitelé už to nějak nechtěli dělat, ale na stránkách o tom ani zmínka, normálně mi přišel potvrzovací mail objednávky. asi za týden telefon z jiného serveru, že oni po nich převzali obchod a obvolávají všechny objednávky, jestli ještě mají zájem. já měla štěstí, že jsem objednala krátce předtím, takže mě ani nenapadlo, že čekám dlouho. oni sice říkali, že to není jejich povinnost, ale že se snaží to vyřešit. místo teploměru, který už v nabídce nebyl mi nabídli jiný, se stejnými fcemi, a dokonce levnější.
všechno sedělo, až na to polstrování, blbé je, žeprodejna je vpraze, přitom výrobce emitex je v ostravě, voalla jsem tam, ale oni nemají přímá prodej, jen přes velkoodběratele.
zkusím se zeptat ještě kámošek, jestli nemají nějakou známou vněkterém babyshopu, uvidím....

béžová se mi nehodí, mám autosedačku tmavěmodrou s oranžovou a kočárek oranžovo-černý, tak jsem chtěla tu tmavou, hodila by se do obou. no co, když to nepůjde, tak bude béžová, nebo to zkusím obarvit :wink:
24. únor 2010 v 11:04  •  3 děti  • Odpověz
vero, dnes má být nejteplejší den v týdnu, místy při vyjasnění až +15, taky jsem koukala, že už je u nás 8, a to máme teploměr ve stínu, na sluníčku bude určo víc....
24. únor 2010 v 11:05  •  3 děti  • Odpověz
no já když včera odpo vyjížděla z domu, tak bylo něco přes 12, tak jsem taky čučela, jinak jsem dala péct perních a čučím na krasobruslařky. jj on by to dopravce asi nijak neřešil, ale do předávacího protokolu se mají uvést zjištěné nedostatky, popřípadě, kdyby bylo zboží hodně poškozené, tak ho nemusíte převzít vůbec asi, nebo nevím teda. Aha jaterní testy, nooo to není nic moc. Mě teď došly výsledky toho krevního obrazu po 3 týdnech užívání železa a jsem pořád na 100 hemoglobin :unamused: tak mám prý brát už 3 tobolky denně
24. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
rinti, taky koukám na krasobruslení, teď zrovna jede 17letá Američanka nebo Kanaďanka, to mi uteklo, ale proti ostatním vyzáblinám mi tahle připadá taková kulaťoučká :sweat_smile:
24. únor 2010 v 11:36  •  3 děti  • Odpověz
Holky, tak jsem doma....

Malej je v poradku, vazi 3459 g a ja 600 g oproti minule zhubla, takze uz mam nahore 18,5 kg :grinning: No prej se uvidime pristi stredu a kdyby to na me prislo, tak se nemam bat a ihned volat :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
luci, přesně moje slova, právě jsem to chtěla psát, že nic nemám proti silnějším dámám, ale toto mi přišlo, jako prasátko na ledu, zvláště v té růžové
24. únor 2010 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.