• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
A co to tu ctu!!! Hajdus rodiiiiii!!! Jezis, to zas budou nerviky :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
anim, to jsou krásné výsledky :wink: jinak nevím, zda jsi stihla dočíst, že Hajdušce praskla voda a jeli do porodky :wink:
24. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
tak jsi byla rychlejší :sweat_smile:
24. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
jj, ted jsem to prelitla..... No at ma holka hlavne lehkej porod a rychlej!!! :wink: Ted uz muze byt jakakoliv z nas....

Holky, musim odpo znasilnit manzu, aby me zase vyfotil a nejak mam zahnizdovaci efekt, uz jsem koupila i olejicek, krem na opruzeniny a sypky pudr od Avirilu, tak uz chybi jen ten lih :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
Holky, tak poslanci právě schválili opětovné zvýšení mateřské na loňskou úroveň, jen nevím, od kdy to má platit. ne že by se mě to až tak týkalo, já ani nevím, o kolik jsem přišla (myslím, že o moc ne, když jsem měla zkrácený úvazek), ale možná se to některé z vás dotklo více, tak teď bude ráda, že ještě dostane nějaké prašulky navíc....
24. únor 2010 v 11:44  •  3 děti  • Odpověz
ani, to jekrásné, mimčo je tedy pěkný macík, moje má tak o kilčo míň, až jsem čučela....

rin :grinning: růžové prasátko, moc pěkné, ale ona byla i v obličeji taková oplácaná, takže to nebude jen zkreslením v telce. mě to právě překvapilo, já taky nemusím ty anorektické slečny, ale zrovna to krasobruslení si asi žádá štíhlejší holky, aby se uměly odrazit a dostat tělo do vzduchu.... :grinning:
24. únor 2010 v 11:47  •  3 děti  • Odpověz
Luci, tak to je příjemná zpráva. Já jsem přišla asi o 2,5 tisíce za měsíc. To už je v rodinném rozpočtu znát. Doufám, že to budou vyplácet i zpětně.

Ani, miminko má krásnou váhu. :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Ahojky

Hádejte co..............Nerodím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Na monitoru žádná kontrakce,dostala jsem žádanku na gynekologické oddělení,takže se tam zítra mám hlásit a tam mi řeknou víc.

A koukám,že Hajduška pěkně předbíhá,tak hlavně,aby to měla rychle za sebou a miminko u sebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
24. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Kacko, tak to tě doktor normálně posílá po termínu na kontroly do porodnice, ne? Nepředpokládám, že by ti porod hned vyvolávali.
24. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Vero doktorka mi k tomu moc neřekla,takže víc informací budu mít zítra
24. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
24. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Kacko, já jsem po termínu začla na kontroly taky chodit přímo do porodnice. Takhle to dělají asi běžně. Takže teď už budeš všechno řešit přímo s porodnicí. :wink:
24. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Jo, a mne teď čeká v pondělí poslední kontrola u mého doktora a pak už budu taky poslaná do porodky, protože už budu mít po termínu.
24. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Jen se holky neradujte!!! Oni sice schvalili lonskou vysku, tzn. 70 % ale ne ze zakladu 100% ale z 90%, takze z 10 tis. to dela 6300 Kc oproti lonskym 7000 Kc.....
24. únor 2010 v 11:58  • Odpověz
Ani tak dobré zprávy z kontroly :wink:
Taky jsem koukala na krasobruslení, v troubě mám svíčkovou a akorát jsem vám chtěla napsat o té mateřské, ale předběhly jste mě :grinning:
Kačko tak jsem zvědavá na zítra, ale asi tě posílá jen na kontrolu a tam ti povědí, co dál.
24. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
ani, tak to mě nebolí, protože jak částka 6300, tak 7000 je pořád pod úrovní rodičáku 7600, takže to budou dorovnávat a budu na tom stejně :wink:

kacko, to už musí být na palici, mít v pasu včera čekáme děvčátko :grinning:
24. únor 2010 ve 12:01  •  3 děti  • Odpověz
Tak to jsem z toho teda jelen, jak to teda bude, no frrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
24. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ani, gratuluju ke kontrole. Hned jsi klildnější, když je všechno vpořádku a na porod se těšíš. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Ani, i kdyby to bylo počítáno ze sníženýho základu, tak pořád je to lepší. Mně by to vycházelo aspoň o 1000 navíc.
24. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Lucis no jo :grinning: :grinning: to vypadá blbě :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
Vero, to je... Kazdopadne tech 10tis. byl priklad :slight_smile: Jinak na te desitce prakticky prijdes o 700 Kc na 20 tis. ti to dela uz 1400 Kc....atd. oproti lonsku..... Tak at alespon nevari vodu a nepisou, ze to vratili, ale upravili....

Jakelin, no tesim se a zaroven bojim.... jsou to takove smisene pocity, ted jsem prakticky na vaze, kterou jsem pred 15ti mesici tlacila o sto sest a to celkem 1 hodinu a 55 minut a nakonec nastoupili kleste, ale alespon vim, ze kleste, ikdyz rikaji, ze je to zastaraly nastroj, mi pomohly a prakticky malemu neublizili.....
24. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
Holky, právě jsem si diskusi modrý koník přečetla oznámení od admina boba, že zítra dopoledne nepůjdou asi tak 1-2 hodiny stránky koníka, protože budou dělat něco se serverem, tak s tím počítejte, ať se pak nedivíte, co se děje :wink:

já se teď jdu natáhnout, asi hodím šlofíka, v noci jsem špatně spala a ještě mě vzbudila Aňa, měla teplotu, ale ráno nic, nechápu....

jakel, ahoj!!!! nemáš nějakou známou, která pracuje v opavě a okolí v nějakém babyshopu a prodávají tam výrobky emitex?
24. únor 2010 ve 12:11  •  3 děti  • Odpověz
Vero, ale kdyby to vratili na puvodni tak by jsi mela navic mnohem vic :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
ani, mě taky Noemi tahali kleštěmi a je ok, ale nemysli na žádné komplikace, prostě bude všechno ok, pořád si to opakuj :wink:
24. únor 2010 ve 12:13  •  3 děti  • Odpověz
jééé no jo, no já si asi taky nějak špatně nastavila ten pregnanci ukazatel v albu, bo mi počítá o týden méně. Tak perník už mám hotový, jdu si ohřát pangasia a kaši ze včera :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ani, já se snažila teď najít návrh zákona o zvýšení mateřské, ale nedaří se mi to. Ty máš někde ten návrh stažený?
24. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
ani, gratuluju k dobrym zpravam :slight_smile: ja jsem rodila vexem a taky ok :wink:

a jdu spat taky, su uplne hotova a mam pocit, ze na me neco leze :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Lucis nemám, četla jsem to a kdybych měla, tak se ti nabídnu. Je to smůla. :frowning2: Ale béžová je taky pěkná a je neutrální.
24. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Maji, spíš něco poleze z tebe :grinning:
24. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.