• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
jinak jsem si udělala radost, konečně jsem si koupila ty košilotrika do porodky, jedna má sice rozepínání, ale né moc dolů a druhá je na ramínka, tak ta ramínka přestřihnu a našiju knoflíky, ať s tím při kojení nebojuju. Jo a Prčíkovi jsem koupila 3 overalky, jeden za 60,- Kč :dizzy_face:
24. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
cori, František :wink:
24. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
je hajdus moooooooooooooooc gratuluji tak zase jedna slecna na holeni uz se to rozjizdi :grinning: :grinning:
jinak jsem to cs uz nasla na netu ale jinak dekuji a ma to nejaky vliv na porod pak to cs?
jinak ja pribiram tak 400g za mesic nebo za 14 dnu jak kdy ale nejvic jsem nabrala pres vanoce :zipper_mouth: mam 13kg nahore tak doufam ze uz moc nepriberu
24. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
Vero díky za vysvětlení tak to bude asi všechno v pořádku :slight_smile:teda snad

kolik máte kojících podprsenek???????

já mám jen jednu a obávám se že mi to nebude stačit, ale moc na tento typ bez vystužení nejsem zvyklá tak raději počkám až po porodu
24. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
Rin, jaký máte vlastně vybraný jména? V pase to nemáš zadaný.
24. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
vero, rin ma Frantiska a Klarku :slight_smile:
24. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
Ofi-já mám jen jednu a nebojím se toho, když tak dokoupím, dřív jsem měla taky obyčejn y a kojila jsem 7měsíců. :wink:
24. únor 2010 v 15:31  •  4 děti  • Odpověz
Vero nemám to tam, abych to nemusela brát jako závazné :wink: a nechala si prostor na případnou změnu :grinning: kojošprndy mám 2 nové, ale úplně obyč, laciné a jednu po švíci, ale ta mi moc nesedí, tak ta bude pouze jako krizová :sweat_smile:
24. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
tak snad mi to bude stačit kdyžtak budu muset dokoupit :slight_smile:

jdu upéci nějakou dobrotku abych ji potom zase mohla sníst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
Ani, dík za info. :slight_smile: Nějak jsem přehlídla předchozí příspěvky. :grinning:
24. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
Ofi, já mám teda 3 podprdy. Ale z toho jednu vyloženě obyč - spíš na doma, pak jednu trošinku lepší a jednu, co jsem nosila nejradši. Ale taky mám radši ty vyztužený, takže jak to pak jde, jdu zas do nekojící podprdy.
24. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
Cori, tak abys mě zas s tím sladkým nepřeceňovala, tak jsem si teď urafla kus skládanky. :grinning: :grinning: :grinning: Prostě jsem to nevydržela a musela jsem si trochu dát. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
Skládanka, to neznám, já tam mám ten upečený perník, tak že bych se nasvačila :confused: :sweat_smile:
24. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
Rintin, tak teda oplatka. :grinning:
24. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
ta oplatka se jmenuje skládanka, nebo skládanka je jiný název pro oplatka? Já si taky poslední dobu dělám zásobu všelijakých sušenek atd
24. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Nic končím, už su přetažená, tak vypínám, zítra navíc zase hokej :fearful:
24. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
Rin, my doma normálně říkáme oplatce skládanka. Je to v podstatě jen jiný název pro oplatku.
24. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
tak to jo, jsem zase moudřejší :wink:
24. únor 2010 v 16:16  • Odpověz
Holky, věřte Zuzce, já ji viděla 2x v porodce na kontrole a ona je vážně.. "hubená" :grinning: až jsem měla mindrák, že jse jako sloní máma :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
klariks: já dostala na plicním taky razítko bez prohlídky :wink:
24. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
a ja na plicnim vubec nebyla :slight_smile:
24. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Pajcul-já myslím, že ty máš taky maly pupendo. A já hubená :grinning: :grinning: , jsem špekounek. :wink:
24. únor 2010 v 16:26  •  4 děti  • Odpověz
Ani, po mně chtěla gynekoložka, abych si tam skočila pro razítko, bylo to ve stejné budově, tak jsem úkol snadno splnila :grinning: :wink: Dám si opět horkou sprchu. Buď je ten maliník vážně projímavý nebo se na něco ta má prďolka chystá :grinning: Jéžííš, Zuzi, kdybych Tě předběhla :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
Zuzi, vím, co jsem viděla :grinning: a před těhu jsem byla taková oplácaná, nikdy nebudu hubeňour. Takže jsem "ve předu i v zadu" :grinning: Leda, že by mě to mé dítko ukrutně prohánělo :grinning: , to by byyla figurka :grinning:
24. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
Teď jsem si dala inzerát na Seznamu, že hledám kamarádku :grinning: maminku. Já si na ten Olomouc nezvyknu..Snad se někdo ozve, zkoušela jsem něco podobného na začátku těhu a ozval se mi jen nějaký úchyl :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
Pajcul, pockej az vyjedes s kocarem, bude kolem maminek dost :slight_smile:
24. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
Ani, už aby to bylo :grinning: dyž si představím, že už jsem mohla tento týden rodii, kdyby jen ten doktor neděla cavyky :confounded:

a propo, když jsme u těch vycházek, kdy plánujete vyrazit s "čerstvým" miminkem poprvé ven?
24. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
Pajcul, podle počasí . Až bude mít malý tak 8-10 dní.
24. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
Jakelina: díky za info.
Ještě si lámu hlavu jak na hračky od Lamaze, prý se nesmí prát.. Tak nevím, zda to risknout na ruční praní..
24. únor 2010 v 17:12  • Odpověz
Ahojte děvčata, tak se přidávám mezi matky :slight_smile: Dcera Laura, 38 tt, narozena 20.2. v 19.35 hod, 3180 g a 50 cm.
V pátek jsem jela na první poradnu přímo do porodnice, vyšetřil mě primář a říká, to dnes porodíme. Já na něho baterky, no kdo by to čekal! Jo prej průtok pupečníkem je tak na hranici a on nebude čekat a že ať jsem ráda, že to bude aspoň menší dítě na porod :grinning: No vyšla jsem z tama úplně paf, to ještěže jsem si vzala sebou přítele a tašku do porodnice, preventivně. Tak mě hned ubytovali, dali prášek na vyvolání porodu....no nebudu pátek moc rozepisovat, bo jsme s tím pak v 10 večer sekli, že to nějak nešlo.
V sobotu ráno na mě primář zírá, jaktože jsem ještě neporodila, že říkal, že to má být hned :grinning: A že mi teda ten prášek zavede pořádně - taky že zavedl, to už se opravdu rozjely parádní bolesti! Asi po 4 hodinách už jsem nemohla ani chodit, ani sedět, ani ležet, no řekla jsem si okamžitě o epidurál! Teď jim to trvalo, než ho objednali, bo to píchají z ARA, já už nervní, furt jsem se ptala, kde je ten epidurál :grinning: No a po zavedení to byla krásná dvouhodinová slast :sunglasses: Najednou přišly kontrakce a šlo se na tlačení. No myslím, že mě to moc nebolelo, spíš jsem byla mimo.
Po porodu mi dali kyslík, měla jsem děsivý tlak, krevní anémii....takže ŕůzné kapačky a 2 transfuze krve! No ležela jsem na porodním sále ještě 5 hodin, furt mě brali krev a měřili tlak a mě se chtělo jen spáááááát. Pak jsem se chtěla osprchovat, no nemohla jsem si ani sednout, hned se mi točila hlava! Tak to pokračovalo i další den, takže malou mi hlídali sestřičky, na záchod jsem taky nemohla ani dojít.
No postupně se to lepšilo, ale žádný zázrak to není. Na normálním tlaku jsem až dnes a hranice té krve je tak na další transfuzi :unamused: Takže jsem vyfasovala železo a hlavně mám hodně jíst a pít.
Jinak bylo fajn :grinning:
Prosím o info, kdo a jak už rodil, nemůžu číst 150 stránek :grinning: Díky
24. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.