• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Michelle, do toho se dostaneš rychle. Hlavně teď co nejvíc odpočívej. V rámci možností. :wink:
24. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
michelle1 moc gratuluji k miminku a zavidim ze uz to mas za sebou
tak holky ted jsme na rade my :grinning: fakt to uz vypuklo tak hodte bacila i na nas aby jsme to meli brzy za sebou :grinning:
24. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
michelle1- http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=127009&vOffset=0&vGotoLast=1#end
Velká gratulace k Lauře-je úžasná, já nerodím, ale v pátek v 8hod mám císaře-ale furt mě tady někdo předbíhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pajcul-odpovídám na tvůj inzerát, chci být tvá kamarádka. :grinning:
24. únor 2010 v 19:25  •  4 děti  • Odpověz
zuzko to je vlastne pravda vzdyt jste s pajcul vlastne ted obe z olomouce :grinning:
24. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
Pajcul a sluni určitě taky. :slight_smile:
24. únor 2010 v 19:29  •  4 děti  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Jéééé,další březňátko :slight_smile: .Michelle obrovská gratulace,Laurinka je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky mám dotaz,mám trvalé bydliště stále u rodičů,ale už tčtyři roky bydlím s manželem u něj na baráčku.
Jakouz adresu bude mít malý,až se narodí?Mám někde hlásit,že chci aby měl adresu našeho nynějšího bydliště?(jako tu manželovou) ?
24. únor 2010 v 19:33  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
katy bude mit adresu takovou jako mas v op
24. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
Katy, já jsem měla při prvním porodu adresu ještě u našich, manžel u svých rodičů. Kačenku jsem měla taky nahlášenou k našim. Dle mýho to vyřizuješ na úřadě. Tohle obíhal manžel, když jsem byla ještě v porodce, tak nevím přesně, jak to je. My jsme se za necelý rok stěhovali do novýho baráčku, tak pak jsme si všichni tři změnili bydliště najednou.
24. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Jojky, já jen nakukuju a taková hezká zprávička tu na mě kouká. Michelle Laurinka je krásná, moc gratuluju :dizzy_face:
24. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
michell, Laurinka je nádherná :grinning:
nějak se nám rozrodilo, asi zítra zabalím tu tašku do porodky :wink:
24. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Jdu vás dočíst a jsem pěkně napjatá
24. únor 2010 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz
Katy, mimčo bude mít automaticky trvalé bydliště podle matky, mám to tak i já.
24. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
ahoj, tak nejdříve bych chtěla poblahopřát Michelle, ale jsem velice rozrušena, abych dočítala, tak nejdřív písnu, co se mi právě, respektive před hodinou stalo
24. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
uklízela jsem kocourovi písek a žehrala nad tím, jak se k tomu musím sklánět a jak si mačkám břicho a že je to pěkná průda
24. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
pak jsem šla na toaletu a ještě než jsem stihla stáhnout teplátky, tak cítím, jak po lehkém zatlačení se mi kalhotky plní teplou tekutinou. Tak jsem asi 5 vteřin zůstala stát, pak teda zjistila, že mám kalhotky úplně mokré a ztuhla jsem jak puk.
24. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
dala jsem si čas na vzpamatování a pak volala PA, se kterou jsme domluvení na doprovod k porodu, že si nejsem jistá, ale že mi možná praskla voda, tak se ptala, kolik toho je, jak to vypadá, jestli jednorázové atd. že to nejspíš plodovka nebude, možná zátka nebo, že jsem si učurla po námaze jak jsem uklízela písek
24. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
mám počkat hodinku a volat do porodnice PA, která má službu, kdyby něco. Tak jsem si dala vložku a začala v klidu dobalovat tašku, bo manžel je stejně na joze a asi má vyplý mobil. Pomalu jsem se začala stotožňovat s tím, že jsem si učurla, ale teď jsem opět před chvilkou zatlačila trochu a opět větší množství čehosi, že jsem musela vyměnit vložku. Dala jsem jí do sáčku, bo prý když se čímsi postříká, tak se dá zjistit, jestli je to plodovka :confused: a asi jak manžel přijede, tak možná přeci jen pojedeme
24. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
rintin, že by jsi taky předbíhala Zuzku :grinning: Kolik toho bylo??
24. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
jako na potvoru tady nikdo není, tak Vás jdu aspoň dočíst :fearful:
24. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
kolik, kolik? jak to mám ježiši marja popsat? No promočený celý kalhotky, rozhodně víc než třeba při ovulaci ten nejhojnější výtok. Nebo jak když máš silnou MS a vstaneš po delší chvilce a vyvalí se to z Tebe
24. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz
Michelle,obrovská gratulace k nádherné holčičce. Přeju moc zdravíčka a hodně sil.
Rinti,ty brďo. Já si teda myslím,že to plodovka být mohla. Protože,když čůráš nebo bys jakože chtěla,tak se snažíš to aspoň trošku zadržovat.
24. únor 2010 ve 20:11  •  1 dítě  • Odpověz
rintintyna to si snad delas srandu ze uz ty taky?to na ucurnuti nevypada to ti asi postupne odteka plodovka a kontrakce zatim zadne?tak sup pobal tasku a pockej co s toho bude a davej info nez vyjedete do porodky ze by zmena tlaku nebo ze by ten uplneka jak rikal dnes muj dr fakt zafungoval?ale ten ma prijit az v nedeli :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Rinti,jí bych jela. Přece bys cítila,že si cvrkneš.
24. únor 2010 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jéje,to tu teď bude adrenalin jako prase :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz
rintin, jestli to nejde zastavit, tak to učůrnutí není určitě :grinning:
24. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
rin, já už tu jsem, musela jsem dát holky do postele.
tak to fakt vypadá spíš na vodu - sichr... čurání, i když máš teď slabší močák, dokážeš jakoby zastavit, svěrače pořád fungují....
zuzku šlak trefí, že ji zase někdo předbíhá :grinning:
24. únor 2010 ve 20:14  •  3 děti  • Odpověz
že bych šla tu tašku zabalit teď????
24. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
rin, ale ještě to vydrž do 22 hoďky, to pojede martina pětitisícovku, ty jsi přece fanda olympošky :grinning:
ale jinak, dnes je taky pěkné datum, synovec má jmeniny, i když to by asi tak rychle ještě do půlnoci nebylo..... spíš zítra, a to je vítězný únor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 20:17  •  3 děti  • Odpověz
aronku a mazej :grinning:
24. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Áááá tak krásná zprávička, Michell gratulace ke krásné a zdravé holčičce, opatrujte se a užívejte se :wink:
24. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.