• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Doorka, to jsou hormony. I ja jsem citliva. Kdyz jsem se koukala na ty videa, kde tatinek prestrihnul pupecni snuru a nesli ho na vazeni a mereni, tak jsem bulela jak zelva........
17. led 2010 v 19:01  • Odpověz
a pri jakeliny prispevku jsem slzu tlacila v koutku......... Uplne si predstavuji ty "detske" oci, jakou maji radost!!!
17. led 2010 v 19:02  • Odpověz
No právě. Když jakelin psala,že malý měl slzy v očích,tak se mi taky zalily.
Já jsem to měla vždy před ms. No,klasická pms. Dnes je to trošku víc pláče a podrážděná nejsem vůbec. Jen bych se tulila. Tak snad už bude zítra líp :slight_smile:
Jsem ráda,že v tom nejsem sama :slight_smile:
17. led 2010 v 19:20  •  1 dítě  • Odpověz
Dorka, Ani :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2010 v 19:27  • Odpověz
Dobrou noc. Jdu se tulit. :pensive:
17. led 2010 v 19:27  •  1 dítě  • Odpověz
Jakel to muselo být hezké překvápko, to jste hodní rodičové :dizzy_face:
Já jsem bulela ráno, že jsem furt sama doma. (manža dělá rodičům tu rekonstrukci. Teď akorát volal, že jede ještě na Mělník, tak přijde zase bůh ví kdy). Tak koukám, že je ten splín dneska nějakej nakažlivej, já to normálně nemívám, ale dneska jsem taky taková rozlítostněná.
17. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Zabko, tak si pusť nějaký hezký film, nebo vem pěknou knížku. Jestli jsi doma úplně sama, tak to se ani nedívím. Na mě to taky hned padá, stačí o jedno dítko doma míň a už mi připadá, že je tu jak po vymření. Jsem zvyklá na pořád plný dům. Mytyáš jede příští týden na lyžák a to mi bude teprve smutno, on přibíhá ze školy a hned se tulí a vyptává. První otázka je:" Co jsi dnes dělala a je ti dobře?"
Asi má chudáček strach, abych náhodou neporodila, když je se mnou doma sám.
17. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Jakel ještě příští týden musím vydržet, snad to manža stihne dodělat a pak si ho už užiju. Já nejsem zvyklá být takhle moc doma, dřív jsem chodila do práce, hned po práci na tréninky 4x týdně, pak i dost často s kámošema posedět. Tak je to teď pro mě docela změna,někdy je mi smutno, někdy je to v pohodě, ale musim si zvyknout. Ale s mimčem to pak bude jiné.
:wink:
Matyáš vypadá na správnýho klučinu, to se ti nedivím, že ti bude po něm smutno, až bude pryč :slight_smile:
17. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
holky, ještě jednou díky moc za všechny gratulace.......

jakel, že posílám Matesovi spešl přání, když jsme narozeni v tak krásný den :wink: hlavně zdravíčko!!!!! dovedu si představit, jakou měl radost z kompu, starším už to nepřijde, mají to pořád, ale pro něj to muselo být super překvápko.
naše Noemi si letos na vánoce přála Barbie mušketýrku, tak taky jednu růžovou dostala. a přestože se mi do ní moc nechtělo, má takových lalin hafo, tak jsem ji nakonec koupila v albertu, když měli 50% slevu na hračky. ale pořád jsem se jí na to nenápadně vyptávala, jakou by tedy chtěla (jsou 4 druhy). no a když ji pod stromkem rozbalila, tak začala skákat jak kozlík a pořád ji vyhazovala do výšky a u toho křičela do stropu: díky, Ježíšku, já myslela, že ani nepochopíš, co vlastně chcu a jak mušketýrka vypadá, a tys to přesně pochopil, děkuju, děkuju....
Byli jsme s manžou mrtví smíchy.....

jinak oslava se vydařila, resp. dopadla jako obvykle, my dospělí jsme pokecali o blbostech, ale vzhledem k tomu, že jsme všichni v jednom baráku, tak se mlelo o kravinách a děcka se - taky jako obvykle - porvala. nejdřív si hráli, Noemi je fotila, pak se někdo šprajcl, že se nechce fotit, první hádka, pak se honili po bytě a bylo slyšet ty jsi debil a ty blb, blbko blbá, debile jeden pitomý a podobné lahůdky :grinning: načež chodili jeden po druhém žalovat, ten na toho, ta na toho, ten na tu a tak podobně, občas jsem mezi ně nekdo vletěl, řekl, že jestli se budou mydlit, že jim přidáme, na chvilku to pomohlo a pak to zase začalo znovu. klasika :grinning:
hlavně, že se mají všichni rádi. jsou pořád zvyklí na sebe, tak když se nevidí, už se po sobě ptají a pořád by se navštěvovali, hkavně naše Aňa je v tom expert, vydá se za babičkou, skončí u tety a já ji pak hledám po celém baráku, u koho večeří :sweat_smile: a když ještě žila prababička, tak vzala poctivě všechny a to jsem jí fakt neviděla třeba půldne, jen jsme si na chodbě sdělovali, ke komu právě jde a tak.....
17. led 2010 ve 20:35  •  3 děti  • Odpověz
Holky, jak to vypadá u vás se sněhem, resp. se sněžením?
nejdří hlásili, že to k nám zase jde od jihovýchodu, přes den, že snad od západu a že je celá republika pod sněhem a u nás nic. ve zprávách všechno, co šlo živě, tak reportéři ve sněhu a větru a na čt24, jak jedou dole ty titulky, tak tam, že na pardubicku už uzavřeno 8 cest, v javorníku nějaká trať a pak taky tady mezi karvařemi a chuchelnou, což nechápu, protože to je za humny, ale u nás ani vločka, tak doufám, že ta řacha přijde v nocii.....
17. led 2010 ve 20:39  •  3 děti  • Odpověz
lucis, u nás sněží skoro celý den, třeba jsme si to vybrali i za vás :wink: Jinak koukám, že oslava byla veselá :grinning:
17. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
luci,nejprv taky přeju všechno nej,nej,nej a moc mě pobavil průběh vaší oslavy :grinning:
u nás padal sníh už v noci,ráno byli silnice už zase pod vrstvou sněhu(předtim už byli čístý) a skoro celej den padá,manža řikal,že napadlo kol 18cm a pořád padá a padá...
já jsem taky děsná cíťa,teď se narodila kamarádce holčička a když jsem viděla fotky,tak jsem taky dojetím zaslzela :pensive: ale hlavně už bych brala 8.březen :wink:
17. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
zuzzie, já se taky těším na březen :grinning:
17. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
i když, to tady asi všechny :grinning:
17. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
autor
jo jen tak mimochodem, damy, pres vikend jsem vam dala pokoj, ale zitra ocekavam v albu 10 pupku ve 34tt (zelvinku a marfinku jsem tu dlouho nevidela, tak nepredpokladam, ze poslou foto...?)...5 jich tam uz je, tak sup sup :grinning:
17. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
Jo i ja uz se tesim, az to bude za nami a ja vyrazim s kocarem.... Uz at je po breznu a vsichni to mame stastne, STASTNE, za sebou.....
17. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Lucis, tak to u nás byla oslava o hodně klidnější. :slight_smile:
Ty vánoce, to je úžasné, když jsou děti malé a já se zase těším jak malé děcko, jak to budeme prožívat a chystat pro malého. Ono už to není úplně ono, když děti nevěří na Ježíška a s těma nejmenšíma je to jiné.
Taky se celkem bojím sněhu. Už toho mám celkem dost, sedím věčně doma a když už někam jdu, tak si hned vyslechnu, že mám být opatrná atd.....
Kdyby nebyl všude ten led, tak je mi to jedno, ale jak zapadá sněhem, tak to je fakt na zabití.
17. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Lucis, na Vysočině teda dneska hrozný. Od rána fučel vichr a do toho furt chumelilo, takže jsme ani nešli ven. V tomhle počasí je to akorát o zdraví. Teď už snad vítr trochu polevil. Buď ráda, že u vás to bylo klidnější. :wink:

Abych pravdu řekla, tak já se března trochu děsím. Teda ne porodu, ale reakce Kačenky na mimíska. Poslední dva měsíce má dost blbý období. Hodně se vzteká a stal se z ní šílený mamánek. Jestli to takhle bude pokračovat i od března dál, tak se z toho asi po návratu domů z porodnice zblázním. :unamused: Ale samo na mimíska se těším, ale pořád musím myslet na to, jak to zvládnem s Kačenkou.
17. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
Vero, Kacenka si zvykne uvidis :slight_smile:
17. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
Ani, doufám, že to proběhne hladčeji, než si představuju. Ale poslední dva měsíce jsou fakt dost náročný. :unamused:

Jdu do hajan. Dobrou noc a sladký sny. :wink:
17. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
autor
my jsme si dnes s Tobikem vysvetlovali, ze budeme mit miminko a pak aj kojeni a vypadal z toho hrozne nadsene, tak su zvedava :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
Moji kluci to zvládali dobře. David byl citlivka, ten když se jeho malý brácha rozeřval tak mu tekly slzy jako hrachy a brečel s ním. Nechápal, že miminka někdy brečí. Když se pak narodil Mytyáš, tak mu bylo skoro deset let a byl se mnou, když malému píchali uši. Když jsem vylezla z ordinace, tak tam seděl a řval jak želva. Slyšel ten kravál zevnitř a bylo mu ho tak líto. Já myslím, že se to poddá a děti budou sourozence mít rádi - uvidíte.
17. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
Tak ja dokoukam tornado a taky zmiznu do pelisku.

Taky si pripadate jako, kdyz snite aktivii v reklame? Tak vam tancuje bricho :grinning:
17. led 2010 ve 22:54  • Odpověz
autor
ani, jo :grinning: zvlast kdyz si mrnous lehne napric a zacne kolem sebe mlatit, to mi bricho fakt lita slusne :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 ve 23:09  • Odpověz
maja, :grinning:
18. led 2010 v 07:46  • Odpověz
Dobré ránko, zdravím ze zasněžené Opavy. Ach jo, ani by už nemuselo sněžit.
18. led 2010 v 07:51  • Odpověz
autor
hlasim, ze v Ostrave snezi taky...tak uz to sem dorazilo, jupiiii, budeme vyhrnovat chodniky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 v 08:11  • Odpověz
No u nas celou noc prselo se snehem, takze ta vznikla brecka pekne klouze. Nez jsem dosla pro rohliky, tak jsem si malem 3krat sedla a to jsem si rikala, jak to tuhle zimu ustavam....
18. led 2010 v 08:13  • Odpověz
Maji, my máme rohový dům a tak to je fakt kus chodníku a u nás pořád spoléhají na to, že si to odklízíme sami. Já si ale myslím, že to roztaje, protože je nad nulou, tak to zatím neřeším.
18. led 2010 v 08:15  • Odpověz
autor
jake, tak my mame jen dva kratky a jeden dlouhej chodnik :slight_smile: ale ono to moc nezvladaji projizdet ani kolem, tak jsme to brali taky rucne
18. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.