• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
holky jsem tak napjata co se tady dnes deje ze mi zase zacalo tvrdnout bricho :grinning:
24. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
Vložila jsem fotku pupíku do alba, když tu Hajduš není sama. Snad to nevadí.
Rintin, jestli začínáš rodit, tak držíme palečky.
24. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
tak jsem si teď zkusila stoupnout, jak jsem Vás dočetla a zase se to spustilo, takže jak manžel přijede tak jedeme. Kontrakce ani nic tomu podobný ani trochu, což je dost průda. Prča teď pěkně štiká, asi se chtěla nabumbat, dokud má ještě čehol. Jsem dojatá a nervní zároveň jsou to smíšené pocity, bo se snažím být klidná, na druhou stranu vím, že nemáme nachystanou postýlku, nemám ani Bepanten, ani nic na opruzeniny, ani ten blbej líh na pupíček :unamused:
24. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
Rinti,to neřeš a buď v klidu. Věci nakoupí manža.
24. únor 2010 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz
jakel, tak dnes došla jen nemocenská - přišla jsem kvůli porušení vycházek o 327 kaček - ale mateřská za ty 4 dny nedorazila, na ní se asi bude čekat podstatně dýl, jak jsem slyšela z telky....
24. únor 2010 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz
rintin na takove hlouposti nemysli to jsou malickosti tak to je fakt plodovka manza vse zaridi nez dorazis domu neboj hlavne zabal tasku at nic nezapomenes a drzim palecky hlavne klidek mamino
24. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
rinti, to jsou detaily...
mě u Aničky taky nejdřív odtekla voda, zajistila jsem hlídání pro Nelku, splašila odvoz, odvolala chlopka z Vyškova, kam právě před pár hodinama dorazil na cvíčo a kontrakce začaly až v porodce....
voda odtekla kolem 15 hoďky, kontrakce začaly až večer kolem 20 hoďky a Aňa se narodila až druhý den ve 12.30, takže pohodička.....

to stihneš i to rychlobruslení :wink:
24. únor 2010 ve 20:28  •  3 děti  • Odpověz
Rinti, tak držíme pěsti :wink: , šak oni na tebe kuknů a řeknů co dál a neboj MM dokoupí, sepíšeš mu při porodu seznámek, aspon ti to rychlejc uteče :sweat_smile: , to sou vtipy, co? A jakou barvu má ta voda?
24. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Rin, týjo, já jsem se ptala, kdo přijde na řadu zítra. Tak to asi nakonec budeš ty. A ty předbíháš teda pekelně. :grinning: :sweat_smile: Tak jestli se to chýlí k porodu, tak tfuj, tfuj, ať to máš rychle za sebou a bez problémů. :wink:
Rin, věci v lékárně může koupit manžel. Takže z toho si hlavu vůbec nedělej. :wink: A postýlku zvládne chlap taky určitě složit sám.

Marti, mně poslední dny tvrdne břicho každou chvilinku. Ale na monitoru nic. :grinning:
24. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Lucis, já mám mateřskou až od února, tak taky přišla almužna, něco přes 3 tisíce. :frowning2: :frowning2:
24. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
rintyn, ja taky nemam nic z kosmetiky a ani postylku.....to se vsechno dodela za tve nepritomnosti....

Jinak uplnek pusobi uz 3 dny pred a 3 dny po :slight_smile: Takze se to tu muze pekne rozjet.....ja mam kdyztak volat hned sveho dr. :grinning:
Luci, to je dobrý jak MM říkáš chlopek :wink: ty si někde ze Slezka?
Tady to fakt začíná být dost zajímavý. :grinning: :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
Holky zase předbíháte? :grinning:
24. únor 2010 ve 20:31  •  4 děti  • Odpověz
hmm, tak manžel už je doma, volala jsem do porodky a máme určitě přijet, mám číslo na Aronka, takže budu podávat info, teda aspoň doufám, že ho mám, mám teda i na žabku a na broučka
24. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Máte na Rintin číslo? Kdyby náhodou? :sunglasses:
Rin, jeste preji bezproblemovy porod.... tak kdo dalsi? :dizzy_face:
Rin, tak jsi mě s tím číslem předběhla. :slight_smile:
zuzííí neboj taky se dočkáš :sweat_smile: , ale doví kolik tě ještě předběhne, co?
24. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ani, já bych nechala další už Zuzku. :grinning: :grinning: :grinning: Jinak bude nervní z toho, že bude rodit poslední. :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
Teda,já jsem taky tak nervozní,že mi začalo tvrdnout břicho. A ještě začako mimi škytat. :slight_smile:
Musím se pochválit,že dnes jsem si u našich složila kočárek. Muž s taťkou nad tím v sobotu 1,5 hodiny maturovaly,já jsem napsala do diskuse a poskládala to raz dva. :wink:
Rinti,teda já snad ani spát nepůjdu. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:33  •  1 dítě  • Odpověz
vero takja dnes na monitoru malej kopecek jinak nic ale bricho mam kazdou chvilku jak kamen
jojo holky me to dnes dr rikal ze uplnek a tlak udela svoje
rintin nestras ja mam taky TP jako ty tak ted jsem pekne vydesena a jeste kdyz dr rikal ze to prijde driv jsem z vas holky fakt nervozni
24. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
Jen pro pobavení. Dneska večer mi chlap povídá, že mu musím ještě říct, jak má dávat ty bonbony. Já na něj chvíli koukala, jaký bonbony má na mysli. Až pak mi došlo, že myslí homeo u porodu. :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
téda Rin : tak to budu držet pěsti :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
chudák zuzka má saze smůlu a bude předběhnutá :wink: rintyn, držím palečky na hladký průběh
24. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
tak už fakt poslední příspěvek, ať můžeme jet, na porod se fakt necítím. Už je to vlastně víc jak hodina, co se mi to stalo a ani jeden stah nic. Buď pošlu SMS nebo se ozvu, jak se vrátíme, pa a číhejte :astonished:
24. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Holky, me prcek taky zacal skytat :grinning:
24. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Rinti,jasně že budeme číhat. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz
rintin, jsem na telefonu, tak dávej info :wink:
24. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
ja snad budu drzet dneska s tatkou nocni!!!!
Ten ma za chvili ligu mistru, pak Sablikovou, pak jeden hokej a pak druhej hokej a prej jde spat az rano a ja nesmim rodit, protoze prej si musi dat neco alko, aby vydrzel. Tak jsem mu to ted zarazila, ze to muze byt kazdou chvilku, kdyz uz i rin praskla voda....
24. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.