• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Holky tady to jedeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Michel moc gratuluji k Laurince je krásnáááááááá.
Tak další kdo předbíhá - Rintintin držím pěstičky
24. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
cori, jsem z Opavy, přímo hlavního města Slezska, chlopek je u nás běžné, chlopek a robka nebo robečka....

vero: hlavně, :grinning: že na to myslí
24. únor 2010 ve 20:41  •  3 děti  • Odpověz
No snad nebudu poslední....Ještě, že je dnes ta Sáblíková a hokej, alespoň mi to trošku uteče a v 6.19 odjezd. Holky tak si klidně předbíhejte, ale já nechci být poslední. :cry:
24. únor 2010 ve 20:42  •  4 děti  • Odpověz
zuzko, ty už máš svý jistý, neboj, všechny tě nepředběhneme, nejsi slonice, abys byla březí 2 roky :grinning:
24. únor 2010 ve 20:43  •  3 děti  • Odpověz
No me uz dr. taky rikal, ze klidne muzu rodit :grinning:, ale ja chci breznatko!!! :slight_smile: takze do pondelka musim vydrzet :slight_smile:

Zuzko, tobe se to taky blizi co? Jedes do nemocnice uz zitra? Musi ti preci udelat nejake predoperacni vysetreni ne?
24. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
Lucisa, to mi rikala mamka u maleho, ze jsem jak slonice, ze to budu nosit dva roky (kdyz uz jsem prenasela), tenkrat to myslela dobre a ani nevedela jak k tomu bude blizko.... Kdyz vezmu dobu od prvniho tehu az ted, tak vlastne zacatkem brezna (cca kolem 6-7) bych mela jako slonice termin, takze se svym zpusobem strefila.....
Omlouvam se, ze jsem to sem napsala, to jen moje pocity. Vzdy, kdyz nekdo zacne o slonici, tak me to pripomene :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
Ani, to se nediv. Ikdyž se Lukášek narodí, pořád budete vzpomínat i na Honzulku.
24. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Zuzko,máš doufám na někoho číslo,ať nám dáš hned vědět.Jsem moc zvědavá,jak budou klučíci velcí.
Moc na tebe budeme v pátek myslet. Říkalas,že jdeš přednostně v 8 ráno,že?
24. únor 2010 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz
Jakelin, nikdy nezapomenes, ikdyz se to nekomu nezda, ale ja se o tomhle bavim s takovym "nadhledem" s nostalgii, uz i bez slz. Preci jen to byl muj syn a v mem srdci stale bude.... :slight_smile:

Holky, ja vam vsem dekuji, ze jste a ze to se mnou jeste vydrzite i s tema myma "kecama" o malem. Nechci a ani to nedelam zamrne nikomu nic privolavat, preji vam jen stesti a zdrave deti. Kdybych mohla, tak vsechny "problemy" vezmu na sebe...DEKUJI!!!
24. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
ani neblazni ja jsem tvuj pribeh sledovala tady na koniku ja te chapu me by asi hrablo prozit to co ty je to proste soucast tveho zivota takze prestan rikat takove veci :wink:
24. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
Ani, za to se neomlouvej, teď jsme všechny navíc ještě pod palbou hormonů, dalších potencionálních porodů atd. atd. :wink:
Já se spíš lekla, jestli jsem se tě nějak nedotkla.... :wink:
24. únor 2010 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz
Ani,jsi statečná holka,bojovnice. Nikdy nezapomeneš,protože jsi ho 9 měsícu hýčkala v bříšku. Nejde to.Teď už bude vše ,tak jak má být a Lukášek ti bude dávat lásku za oba dva.
24. únor 2010 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz
Ani, neboj Lukýnek ti to Honzulku vynahradí, a jednou s ním třeba budeš sedět, držet ho v náručí a povídat mu o tom že má brášku andílka a že ten na Vás v nebíčku dává pozor... :wink: :wink: :wink: :wink:
24. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
Holky, ty děcka jsou tak vychcané (sorry za ten výraz, ale teď to sedí). Odpo jsem byla s Aňou ve městě, páč se jí úplně rozpáraly papučky ve školce a jak tak jdeme, tak ona mi najednou říká: ty můj broučku broučínkový, ty jsi můj miláček. Já tak pyšně: no ne, ty mi tak pěkně říkáš, já jsem tvůj brouček? a ona: no jo a mami, koupíš mi hranolky?
24. únor 2010 ve 21:01  •  3 děti  • Odpověz
Lucisa, to vubec ne..........prave, ze jsou to ty hormony jak pise Martinka....... a nejak to na me prislo, ze kazdou chvili muzu byt na stejnem sale, kde jsem pred 15ti mesici porodila sveho prvniho syna :slight_smile: Holky, ono je to tak blizko....
Hrozně blízkooooooooooooo
To si piš, ty kocoure, že je to blízko!!!! Za chvilinku budeme všechny ňuhňat naše prďolky......
24. únor 2010 ve 21:02  •  3 děti  • Odpověz
Aleni, to teda budu, taky mam fotky a vsechno z tehu, taky vlasky, otisky.......

Holky, ja jsem tak rada, ze jste tu!!!
24. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Lucisa, tak ted jsme se tu s manzelem nasmali......jo neco za neco!!! :grinning:
24. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
Ani, jj chápu
24. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
jj budeme a pak budeme resit ty krasne nove "starosti" jako jestli nam to dost papa, jestli mame dost mlicka a kdo ho ztratil a jak nas boli briska a jak rostou zuby.... a pak to co ted resi Lucisa, jestli svym detem koupime ty hranolky :grinning:

Jdu do sprchy, ale jeste prijdu :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
ani az na to ze tentokrat to dopadne uz dobre a budes mit sveho chlapecka u sebe uvidis ze az budete pak spolu doma tak uz na to tolik myslet nebudes prestan Ani mysli na hezke veci co te cekaji a jak bude porod v poradku a rychli a bez komplikaci nalad se pozitivne pak se to vse podle toho obraci takze jen pozitivni mysleni jasny? :wink:
24. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
holky tak kdo bude dnes jeste na rade? :grinning:
24. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
ale ty hranolky jsou taková blbost, kdyby se dala ve městě koupit do kelímku bramborová kaše, tak chce raději tu. obě holky mají raději br. kaši nebo opečené brambory, ale tady spíš je zarážející, že já jim většinou aspoň něco ve městě většinou koupím, mňamky (mamma snacky) nebo dnes třeba kinder vajíčko, ale jak ona to řekla fikaně, potvůrka malá...

holky, taky vás tak pekelně pálí žáha? já už jsem z toho nešťastná, mlíka střídám s jinýma mléčnýma výrobkama, ale už to moc nezabírá, jedině rennie, ale i těch denně zdlabu ta 2-3 kousky a mám strach, abych neublížila fazolce....
jak to řešíte vy?
24. únor 2010 ve 21:15  •  3 děti  • Odpověz
Luci,taky frčím na Rennie :grinning:
24. únor 2010 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz
Luci mě taky děsně pálí žáha,tak to řeším taky rennie,píšou tam,že denní dávka může být až 14 tablet,ale já měla max 2
24. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Musím jít od PC. Jsem celá zatvrdlá.
Takže budu spát asi přerušovaně a ve snu budu pomáhat tlačit. Těším se na ranní kuřátkové zprávy.
Dobrou noc a hodně sil.
24. únor 2010 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky.

Tak hlásím, že už jsme přestěhovaní....
Michelle - moc velká gratulace a vše nej ke včerejším narozkám (pamatuju si to, bo jsem měla včera taky) :grinning:
To sis dala hezký dáreček k narozkám...to bych taky brala, ale já si ještě asi počkám...
Hajdusce držím palečky a Rintin - tobě taky, dej hned vědět! :wink: Dnes snad ani nebudu spát...jak budu z toho nervozní :grinning:

No nic, jdu do hajan, papa a těším se na dobré zprávičky! :slight_smile: :wink:
24. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Zuizul tak gratuluji k přestěhování
Taky na holky myslím, snad se Hajduška moc netrápí.........
A já jdu na top star
24. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Marti, ono se i v tehle situaci da myslet pozitivne. Vim, ze prvni co bude, tak podekuji Honzulkovi... :slight_smile:

Lucisa, jim mensi porce a naposledy nejdele v 19 hod, pak by mi malej kopal do zaludku a nevyspala bych se a homeopatikama :slight_smile: na tech ujizdim :grinning:
24. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.