• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
No ja pockam do 22 hod, vezmu homeo a pujdu spat :slight_smile: Vstanu az na nase na hokej :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
No toto, tak ještě další gratulace michelle a zuzul k narozkám...

ani, já se taky snažím jíst malé porce a častěji, ale mě už stačí, i když se napiju jen čaje..... díky tomu si říkám, že mi ještě porod nehrozí, že je mimčo dost vysoko, když mě tlačí na jícen, navíc se ještě i dost zadýchávám. až mimi klesne, nebudu tak funět a i ta žáha se snad zlepší...

a jak jsme řešily váhu, tak jsi říkala, že držíš dost vody, já taky, ty kotníky mám teda hnusné.
zítra mám poradnu, tak uvidím, co se dozvím nového, nejspíš nic :angry:
24. únor 2010 ve 21:29  •  3 děti  • Odpověz
V kolik hrajou naši? Já se jen kouknu na Marťu, páč nevím, co holky v noci, dnes se totiž Aňula vzbudila v jednu s tím, že ji bolí hlava, naměřila jsem jí 38,1, dala jí paralen, obklad a ráno a přes den jí nic nebylo, tak nevím, co to může znamenat.....

holky, a teď máme dost slibně rozjetou štafetu, tak jsem zvědavá, jestli z toho něco klukani vykřesou....
24. únor 2010 ve 21:31  •  3 děti  • Odpověz
Luci, tak nasi hrajou zase od 4 hod od rana :slight_smile: No ja tohle mela tak pred 14 dnama, nemohla jsem ani krupicovou kasi, ani caj.....po vsem me palela zaha, ted to chvili ustalo, ale malej jak je hlavou dolu a zadama k brichu, tak obcas proste kopne do zaludku.......a s tou vodou je to hrozny!!! Rano mam nohy trosku splaskle, ale staci pul hodky na nohach a mam je jak balvany!!!
24. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
No tak tady se asi šlo většinou spinkat nebo k tývý, tak já se taky loučím, mrňousek mě nějak moc kope, tak ho nebudu zlobit...
Zítra jsem zvědavá na novinky, doufám, že se stihnu kouknout ještě před poradnou....

papa
24. únor 2010 ve 21:35  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky :wink:
Tak jsem jen hodně letmo přelítla těch xx stránek a nestačím valit očka :sweat_smile:
Michel jsme podezřívaly správně :wink: Gratuluji k Laurince, je nádherná a těším se na další fotky :dizzy_face:
Hajdušce a Rintin držím palečky,ať maj rychlý porod a brzo miminka u sebe. I když jestli Rintin nemá kontrakce tak možná dopadne jak já u prvního -za 24 hod vyvolávanej porod, ale třeba se to rozjede samo :wink:

Já konečně umazávám poslední resty, manžel mi včera vypucoval kočár a já ho dneska dosestavilla, vyžehlila jsem kopici prádla, takže asi můžu říct,že je vše nachystané :dizzy_face:
Ale jinak se na porod vůbec necítím, nějak mi zase otrnulo a cítím se nějak moc dobře :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
Ani, tak to jsme na tom úplně stejně. Já chci taky březňátko. Zrovna před chvílí jsem manželovi říkala, že musím vydržet ještě čtyři dny a pak už mi to je jedno. :sweat_smile:

Lucis, s těma hranolkama jsi mě pobavila. :grinning: :grinning: :grinning:

Na žáhu vůbec naštěstí netrpím. Akorát v pondělí, jak mi bylo blbě od žaludku, se mi to nějak vracelo zpátky a mne to tak šíleně v krku pálilo, že jsem ani nemohla usnout. Ale pak jsem si ulevila nad záchodovou mísou a už to naštěstí polevilo. Pálení žáhy vám holky fakt nezávidím. :unamused:

A mně teď taky začal mimísek pěkně škytat. A už je asi fakt dost nízko, protože mám poslední dobou vždycky pocit, že mi škytá skoro mezi nohama. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzule, gratulka k přestěhování. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Tak jdu na chvíli k telce a pak do hajan. Doufám, že už nikdo další dneska do porodky nepojede. Tak dobrou. :wink:
24. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Michel velikánská gratulace k Laurince
Hajduš a Rintintin držím pěstičky ať vše jde jak má
já už chci taky!!!!
24. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
Já jsem se natáhla v ložnici, nějak se mi tu špatně sedělo. Zítra letím hned ráno na 6,30 na endokrinologii, tak to jdu dnes dřív zalomit. Zítra je dph, tak jsem usezená od počítače jak hrom a už mi ty čísla hlava ani nebere.
24. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
Flapi, jsi už taky na řadě. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
jsem si odskočila do kina a takových novinek...
Michelle,moc gratuluju k Laurince bobkovi malýmu :wink: a Rin držim moc moc palečky.
Tak se mi zdá,že nás tady prvorodičky slušně válcujou :slight_smile:
co Mája? tu jsem tu taky dneska vůbec neviděla...
24. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz
autor
rin, drzim palce!!!dalsi predbihacka!!! :confused:
zuzzie, neboj, ja rodim az v dubnu :confounded: neco na me leze, tak jsem lezela a lila do sebe caj :rolling_eyes: mam slusnou rymu, boli me v krku a su uplne vyzdimana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
Maji,tak ať tě to brzo pustí,já si tim prošla nedávno a na porodní sál by to fakt nebylo nic moc...nakonec jsem si musela vzít i paralen,protože se mě to nechtělo pustit.
tak už jdu taky zalehnour.brou...
24. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
autor
dobrou, taky pujdu :slight_smile:
24. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz
tak jsem nakoukla, jestli třeba Hajdu už neporodila..... a zatím asi nic
Má na naní někdo číslo, nebo respektive ona na někoho?
Holkyyyy obě v porodce držííííííííííííííííím co můžu, já snad neusnu
24. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz
ak tyky ještě nakukuji a nic. :frowning2:
24. únor 2010 ve 23:11  •  4 děti  • Odpověz
Tak Sáblíková je fakt hvězdááááááááááááááá.
A co ty naše dvě hvězdičky, holky nebojte myslímeee pořád na vás.
To říkám že dneska neusnu :wink:
25. únor 2010 v 00:15  • Odpověz
myslímmm :wink: :wink: :wink:
25. únor 2010 v 00:43  • Odpověz
Ahoj, tak rintyn mi psala, byla to plodová voda, takže je v prodce. Kontrakce ještě neměla, takže to vypadá na vyvolávaný porod, ale znáte to změnít se to může z hodiny na hodinu. Až bude další info, dám vědět :wink:
25. únor 2010 v 05:29  • Odpověz
Dobré ráno, tak aronku podávej info.
25. únor 2010 v 07:26  • Odpověz
autor
dobre rano, taky nakukuju co holky... :slight_smile:
25. únor 2010 v 07:28  • Odpověz
dobre rano taky jsem nedockava :wink:
25. únor 2010 v 07:30  • Odpověz
Maji a co ty????
25. únor 2010 v 07:30  • Odpověz
ahoj holky, včera jsem se neobjevila, uklízeli jsme po malířích, teda hlavně mamka.
Jinak velká gratulace Michalle k Laurince, je moc pěkná a Hajduš a Rin držím palečky.
Dnes tu taky asi moc nebudu, budu uklízet ještě zbytky na bytě a vybalovat aspoň pár věcí. Moc toho stejně nejde, protože teprve příští týden dovezou skříň.
25. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
Broučku, tak ať to dotáhnete do zdárného konce. :slight_smile:
25. únor 2010 v 07:34  • Odpověz
autor
jake, ja nic, mam hnusnou rymu a boli me v krku :frowning2: to je asi tak vse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 07:36  • Odpověz
dnes si myslím, že bude nejhorší za námi, pak už jen drobnosti a ahlavně, to už se dá žít z krabic. V úterý a středu budou instalovat skříň a obývací pokoj. Většinu potřebných věcí už jen převozíme, protože jsem ve starém bytě sbalené a zbytek se dovozí postupně, tak snad to zvládneme
25. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
Brouči určitě, buď ráda, že se ti nemotá třeba už jedno mimčo pod nohama. :slight_smile:
25. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
Maji, tak přestaň miminko vyhánět ven a nejdřív se vylež a vykurýruj.
25. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.