• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
brouci, ty jo, mas muj obdiv tedka se stehovat...ale jake ma pravdu ze s mimcem by to bylo jeste tezsi... :wink: my kdyz se narodil Tobik, tak jsme si nasli tenhle byt a jediny co jsme meli, tak byly dve matrace na zemi a vedle toho postylka a klavir...nemeli jsme asi mesic ani blbou lednicku, nic... a taky jsme prezili a ted na to docela casto vzpominame :wink:

jake, nevyhanime, celou noc jsem se modlila aby to na me neprislo :sweat_smile: pobavime se o porodu dneska s doktorkou a uvidime, co vykoumame, treba mi pres ni projde cisar... :sweat_smile:
25. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
Nebo bude ten akrobat hlavou dolů, moc přeju :slight_smile:
Maji, chudoba cti netratí, my jsme taky bydleli s dvěma dětma v podnájmu a výbava bytu byla taky dost skromná. :slight_smile:
Teď už na to taky vzpomínáme a nevěříme, co jsme všechno vydrželi.
25. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
Ahoj, jsem tu, tak jak to vypadá? jdu vás dočíst a přidám se....
25. únor 2010 v 07:57  •  3 děti  • Odpověz
Lucis, nic zatím žádné mimčo, ale adeptek hodně.
25. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
jakel to je asi výhoda, navíc až bude malá, tak asi na moc věcí nebude čas
25. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
maji, brouci, jake, tak to je jako u nás. my taky s chlopkem začínali s nábytkem po příbuzných, co kdo už nechtěl, postupně jsme si dokupovali. Jediné, co máme ještě staré, je kuchyň, tu už fakt potřebuju jako sůl, ale máme ji blbě řešenou, takže nám nikdo neumí poradit vychytanou radu, jak to udělat a abychom to mohli udělat podle kuchyňských studií, chtělo by to mnohem větší investice a do toho teď jít nemůžeme.
Tak uvidíme, brácha bude teď na přelomu jara/léta rekonstruovat a zvětšovat celý byt vč. nové koupelny a kuchyně, tak uvidím, jak to pořeší, a když tak se nechám inspirovat....

Jinak, kočky, já včera čekala na tu Martinu, nejdříc mě potěšili štafetáři kluci a martina byla naprosto úžasná, ta holka je nezničitelná, udělala mi strašnou radost.
V koutku duše jsem věřila i hokejistům (i když po utkání s Lotyši fakt jen v koutku), že by jako ten včerejší den veleúspěšný, ale bohužel, je to sport, tak teď fandím aspoň Slovákům nad Švédy....

Aron, těším se na další zprávičky od Rin, ta to vzala hopem..... :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:06  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
držím Hajdušce a Rintin palce,snad se holky moc netrápí a už třeba mají své poklady v náručí :slight_smile:

S tím trvalým bydlištěm malého jste mě teda nepotěšili,nevíte,zda to nejde nějak vyřídit ještě před porodem?
CHtěla bych,aby měl bydliště tam,kde teď bydlíme,kvůli dětské doktorky a v budoucnu školky a navíc nechci,aby byl i on napsaný u našich.Já teda nemám v plánu si v příštích letech měnit bydliště,jsem tak domluvená s rodičema :confounded:
25. únor 2010 v 08:06  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Tak vás jdu netrpělivě dočíst :wink:
25. únor 2010 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz
Brouči a bříško nefotíš??? Aby ti to neuteklo a pak nebudeš mít památku. :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
Katy, to nevím, ale asi to jinak nepůjde. :frowning2:
25. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
Holky, tohle jsem si právě přečetla:

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/193135-kolumbijske-teenagerky-vynaly-dite-zene-z-delohy-a-unesly-je.html

To je neuvěřitelné, to snad ani nemůže být pravda, je to tak absurdní, že nevím, jestli to není nějaká kachna. Chápete to, jak to mohli dva laici provést? :confused: :angry: :confounded:
25. únor 2010 v 08:10  •  3 děti  • Odpověz
jakelin,hmmm,tak to jsem fakt zklamaná :frowning2: .Jinak máš moc pěkné pupendo :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:11  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
katy, před porodem asi těžko, pokud vím, tak i zdravotní pojišťovna se automaticky dává podle matky a pak to můžeš změnit. ale po porodu podle mě není problém jít na město a nechat přepsat trvalý pobyt, než půjde do školky, tak to bohatě stihneš. a s dr. to přece nesouvisí, dneska už obvody neexistují, můžeš si vybrat, koho chceš....
25. únor 2010 v 08:12  •  3 děti  • Odpověz
lucis,tak to je pěkný hnus,ale nedávno byl podobný případ,moc si nepamatuji podrobnosti,ale matka i dítě přežilo a duševně nemocnou ženu zavřeli :rolling_eyes:
25. únor 2010 v 08:14  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
lucis,naše Dr.má na starosti 3 vesnice,takže dává přednost místním,je dost oblíbená a je u ní furt plno,nechci jezdit s malým až do Opavy,zvlášť,když nemám řidičák ,tak bychom byli závislí na MM
25. únor 2010 v 08:16  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
rin psala, že jestli se nerozjedou kontrakce, tak vyvolávají až za dvanáct hodin, takže je možná ještě bez míma :unamused:
25. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
Holky, tak Slováci to dokázali, porazili Švédy 4:3. Tak už vím, komu fandit. Budou hrát s Kanadou.....
25. únor 2010 v 08:16  •  3 děti  • Odpověz
katy, jo takhle, já myslela, že jsi někde z centra... nebo blízkého okolí. já tedy taky nebydlím přímo v Opavě, ale ještě v dosahu MHD, takže je to v poho. tak prostě pošli manžu, až se mimčo narodí, ať jde přepsat trvalý pobyt.... je to otázka pár minut, ne?
25. únor 2010 v 08:18  •  3 děti  • Odpověz
Zuzule a michelle,vše nejlepší k úterním narozkám :wink:
Tak zatím se holky neozvaly. Snad je to moc nebolí. Tlačila jsem s něma celou noc a teď jsem KO. Jako bych složila hromadu uhlí :unamused:
Aronku,těšíme se na další zprávičky.
25. únor 2010 v 08:23  •  1 dítě  • Odpověz
holky, já tady kecám a za 15 minut mi jede bus, musím na poradnu, tak se pak ozvu a budu zvědavá na novinky.... :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 08:24  •  3 děti  • Odpověz
Katy, to se fakt nehodí jezdit městskou. Já jsem tak jezdila a kolikrát nás řidič víc jak dva kočáry do autobusu nevzal už do Opavy a ještě hůř, když z Opavy přijel na zastávku už s dvěma kočárama a musela jsem čekat na další.
A pěšky to mám čtyři kilometry po hlavní cestě to ani nejde jít. :frowning2:
25. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
Maji,kdy jedete k mudr? Snad se nějak domluvíte.
brouči,už se vám to stěhování blíží ke konci,tak vydrž.
25. únor 2010 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz
Doorka, aby jsi pak zvládla vlastní porod, když tak tlačíš s každou maminou. :grinning:
25. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
lucis, to snad ani nemuze byt pravda, ne? :sweat_smile: :confused:
25. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
haha, Tobik je ted velkej milovnik vsech svych hracek (a vseho co doma objevi a zaujme ho) a ma potrebu se jima obklopovat kdyz jde vecer spat...vcera si na muj polstar vyskladal do pulkruhu: miminko, panacka policajta, polstarek medvidka, gelovy vlozky do bot, medvidka, polstarek krtecka, kolecko od postylky, gumovou kachnicku na koupani velkou a kachnicku na koupani malou a teprve pak si mohl lehnout taky :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Maji je sladký :wink: Jejda já už se na tady to hrozně těším.
25. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
autor
jake, ja jen uz zase nevim jak se zachazi s miminkem...vzdyt to ani hlavicku neudrzi :sweat_smile: :grinning:
25. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
Maji to je jak u nás,Kubeš vždycky přijde s plnou náručí mazlíčků a musí je nejprve poskládat na polštář a pak teprve si lehne. :wink:
25. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
Jakel,no právě. Velmi mě to vysiluje :grinning:
Maji,je to zlatíčko.
25. únor 2010 v 08:35  •  1 dítě  • Odpověz
Opavačky,já bydlím v Neplachovicích,takže tady jezdí jen TQM a vlaky pouze do Holasovic,ale naštěstí to na něj mám asi 5 min chůze.

tak jsem volala na matriku a ptala se,tak když napíšu žádost,podepsanou námi oběma,že chceme,aby měl malý bydliště po otci a připnu ji k prohlášení o jméni dítěte,tak to prý matrika vyřídí.Tak to nějak zkusím dát dokupy a snad to vyjde :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:37  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.