• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
autor
kacka :grinning: :grinning: :grinning: mazlicky bych pochopila, ale na co tam potrebuje moje sesmatlany vlozky do bot, to teda nevim :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Kacko co tu děláš???? Ta malá bude mít vlasy do půl zas a pět zubů než porodíš :grinning:
Doorka, tak vypni na dva dny koníka a spi :slight_smile:
Maji to nezapomeneš a až za tebou přijde Tobík do nemocnice, bude ti připadat, že je to velký chlap.
25. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
jakel bříško jsem nafotila na začátku 38.tt, ale nestihla jsem to ještě stáhnout z foťáku, protože manžel ho má věčně v práci, ale dnes večer snad napravím.
Letím uklízet, mějte se
25. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Maji, to mají ty děti v hlavě trochu jinak. Hračka jak hračka :grinning:
Katy, tak já jsem z Malých Hoštic a jezdí tu městská co 20-40 minut, podle toho kdy, ale pořád plná. :cry: Nejhorší je jak u Kauflandu přistoupí 10 lidí z toho polovina táhne ten vozíček na kolečkách a druhá polovina má jednu, nebo dvě hole a tři tašky.
25. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Brouči, tak to jo, já myslela, že nestíháš ani fotit. Byla by to škoda.
25. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Jake no ještě jsem musela vyšňořit Kubíka do školky na karneval :wink: Jdu si dát vanu a razím do porodnice a snad se dozvím nějaké info co se mnou :wink:
25. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
jakel,ono se ti řekne-vypni koníka-to bych asi nezvládla. Ještě by mi něco uteklo :grinning:
25. únor 2010 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz
Kačko, mělo být do půl zad. Už ani neumím psát, jdu pracovat. Ještě dnes a pak si dám jeden den oraz. Zítra máme s holkama sraz v Tescu, tak se těším na Lucis a Jirču.
Katy nechceš taky přijet???Mezi 9-10 hodinou v Motoscootu v Tescu. Poznávací znamení pupek :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
kaci, drzim palce :slight_smile: za co sel kubik? :slight_smile:

holky, tak me ted napadlo...asi bysme sebou meli dneska vzit radsi aj tasku do porodnice, co? kdyby nahodou... to abych ju sla dobalit :confused:
25. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Kačko a za co šel???
25. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
jakelin,jojo,to znám,pocházím z Kateřinek,poslední panelák před Švédskou kaplí a Malých Hošticích jsem měla kamarádku ze školy,tak jsme tam byli celkem často.A ještě jsme tam jezdili do Hospody na kulečník :grinning:
25. únor 2010 v 08:46  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Kačko,tak držím palečky. Bereš tašku sebou?
Zuzka už si taky lebedí na pooji. Zítra touto dobou,budou kluci na světě :slight_smile:
Asi půjdu nakoupit,ať se trošku projdu.
25. únor 2010 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz
Jakelin,možná přijedu,díky za pozvání :slight_smile: :dizzy_face:
25. únor 2010 v 08:54  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Ahojík, jdu popřát krásné ranko, Hajdu a Rin asi zatím nic, což
taky za chvilenku razím do poradny.
Viděla jsem nadpis toho odkazu - ted nevím kdo ho sem dával, asi se mi to radši ani nechce číst co se děje :angry:
25. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
Katy, tak se budeme těšit. :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Jinak koukám na zprávy, takže to hokejky zas projeli :confounded: :confounded: , ještě že máme tu Sáblíkovou :wink: :wink:
25. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Maji a Jake Kubík šel za indiána,hodím fotku do alba tak se pak můžete mrknout.

Jinak tašku si s sebou raději beru.
25. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Pěknej vinetůůůůůůůůůůůůůůů :wink: :wink: :wink:
Kačkap jj tašku vem, holky tak já razím na ten monitor snad to bude v poho, pěkně Elenku rozhýbu sama :grinning: :grinning: :grinning:
Dočtu pak, třeba už tu budou další 2 miminka
25. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
to je ale hezký indián. :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz
Dobre dopoledne, cetla jsem o Rin, tak nejdele zitra ma prcka u sebe :slight_smile: a co ta Hajdus?????

No ti nasi hokejisti tomu dali!!! Jeste, ze mame tu Sablikovou :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
čupr indián :wink: :dizzy_face:

Ani,taky jsem koukala a pak litovala,že jsem tak brzy vstávala :angry: :grinning:
25. únor 2010 v 10:21  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
Katy, ja stejne nemohla spat a pak jsem prospala druhou tretinu :grinning: Nu coz, ted se alespon vyspime :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Vaříte něco? Já jsem měla v plánu květák,ale asi to nechám na zítra. Jsem jak po koťatech. Koupila jsem kosti,tak dělám polévečku,zkusím povysávat a pak už se asi ani nehnu.
25. únor 2010 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz
Doorko,dělám těstoviny s kuřecím masem a sýrovou omáčkou.
Ani,my měli po dlouhé době s manželem společnou snídani(teda myslím tím tu přes týden)
25. únor 2010 v 10:37  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
ahoj holky ta jsem se chtela kouknout co je noveho a ze pak poklidim a vysaju a jak na potvoru mi nesel otevrit konik tak jsem sla poklidit a kdyz jsem to udelala tak teprve se mi to otevrelo :grinning: ale jeste me ceka delat koupelna :stuck_out_tongue_closed_eyes: a my dnes budeme mit vajickovy salat jsem dneska uplne mrtva nejaka utahana jak zmlacena :frowning2:
25. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Včera tu někdo psal info,že koník dnes dopo 1-2 hodiny nepůjde.
Mě zatím fakčí :slight_smile:
25. únor 2010 v 10:40  •  1 dítě  • Odpověz
maji tak to mas dobre s prckem me zas dela mala to ze na me porad z postele krici ze ji boli perina a rano ji bolej puncochy na prstech u nohou a chce vypravet pohadku o natalce ktera porad breci ze ji boli perina a puncochy a ponozky :grinning: takze ja zase litam upravovat perinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
mňam,mňam,těstoviny i vajsalát mám ráda
25. únor 2010 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz
a nikoho jineho nez maminku nechce :angry:
doorko tak v praze nesel nedalo se pripojit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.