• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Hmm, kompot ze švestek tu mám. Že bych si ho večer zkusila nakombinovat s ananasem, co to udělá? (i když spíš zítra večer, protože ráno mám poradnu a nerada bych se tam po... :sweat_smile: )
25. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Tak to se může stát. Já jsem jednou z toho kompotu málem skončila místo veřejných záchodů v parku. Naštěstí jsem to stihla. :slight_smile:
25. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Tak to fakt radši počkám do zítra :slight_smile:
25. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ahoj, jsem zpátky, uhoněná jak pes.
Poradna ok, řekla jsem jí o výtoku, tak do mě strčila tyčinku s vatou a pošolíchala vzorek - celkem dvě, hlavička naléhá dole, neotvírám se, všechno ok. Divila se, že mě ješět neposlala na KTG, tak jsem tam šla po poradně, ke kolegovi o dvě patra výš. Tam jsem málem usnula (to je to ponocování kvůli rychlobruslení), záda mě boella jak cyp, blbě se tam sedí..... Ale je to v normě. Další ko za týden....

Pak jsem letěla na bus, abych stihla můj spoj domů. Nela se včera po něčem osypala, ráno to ještě měla, něco na obličeji, něco na dekoltu a za krkem, mazala jsem jí to kalciovkou a dala Zodac. Prý se včera v družině s holkama malovaly nějakýma serepetičkama, na tom krku to mohla mít podrážděné z toho, jak furt vyčesáváme ty vešky blešky. Včera zase jednu přinesla, myslela jsem, že ju praštím, vlasy rozpuštěné, že se s holkama česaly. Prý to holky chtěly, tak dostala zdupec, denně peru čepice, povlečení, Savo je u nás permanentně na umývadle, desinfikuju hřebeny, gumičky, sponky, děs běs...
Tak pro ni jedu do školy a ona už žádné fleky, tak zase domů, dneska fakt hoňka.....
25. únor 2010 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz
jakel, vidíš, na katy jsme zapomněly :astonished:

katy, tak to jsme skoro susedy, já jsem z Palhance a holky vozím do Vávrovic a vedle Neplachovic - v Loděnici na zámečku jsme měli s chlopkem svatbu. Nejmenuje se ta dětská Čechová? Švagrová k ní jezdí se synovci a je spokojená... :wink:
25. únor 2010 ve 12:28  •  3 děti  • Odpověz
zabko,tak máme stejné míry. I váhu před těhu i cm. i váhu teď :grinning:
já do riciňáku nejdu.
25. únor 2010 ve 12:32  •  1 dítě  • Odpověz
Tak teď mi nefungoval koník, asi dělají ten server. Ozvu se odpo nebo večer, papa
25. únor 2010 ve 13:01  •  3 děti  • Odpověz
lucis,no fakt,to jsme sousedky :grinning: .Jojo,Dr.je Čechová,je to žena mého gyndaře.My na zámečku v Loděnicích máme skoro všechny rodinné oslavy :wink:
25. únor 2010 ve 13:11  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz
zase blbne kůň :angry:
25. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
Zase mi nešel kůň, kurnik šopa. Vemte zítra někdo foťák Opavajdy. Mě nějak blbne, ale pokud nezapomenu vezmu taky. :grinning:
25. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
lucis, hoňky co??? A bude hůř, budeš lítat s kočárem. :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
To je dneska děs, s tím ořem. Je nějakej nemocnej :slight_smile:
Dori fakt máme stejné míry? Tak snad nám to půjde i stejně dobře dolů jako nahoru :grinning:
25. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz
Holky mě to neba, jdu se raději vyvětrat ven, je tu krásně a pak nakouknu.
Mělo to blbnout dopoledne a nejde to ještě teď :unamused:
25. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
Venku je fakt nádherně. Kdybych měla co na sebe, tak se i vyjarnim, ale do ničeho se nevejdu
25. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj holky,
taky to tak u vás hezky svítííí, konečně ešče by to mohlo vydržet. Je tam fakt krásně.
Jak včera dopadla rinti? Nakukuju jen při chvilkách volna a pak nestíhám dočítat, jak tu štěbetáte :grinning:
25. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
Taky mi to nešlo,tak jsem na hodinu zabrala :dizzy_face:
zabko,já doufám,že to půjde dolů ty kila. Nějak se tady v tom těle necítím :slight_smile:
Pak se budem hecovat.
Teda Zuzka72 určitě ne,protože ta půjde v riflích před těhu z porodky :grinning:
25. únor 2010 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz
Tak jsem tady, nesel kun, tak jsme sli s manzou na prochazku :slight_smile:

Psala Zuzka72:
"Je to tady super i spousta znamych, vyrid Pajcul, ze mam tady luzko volny, pokoj c. 11 vytahem 3 poschodi. Vsechny pozdravuj. Predbehl me snad nekdo? Vsichni se me tady ptaji, kde mam ty mimca. Vyhled, veverky, stromy, toaletak na wc, no luxus. A kolem samy miminka. A dnes byl rizek, mnam. Psala jsem Maji a nic...."
25. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
jdu se taky projít na sluníčko :wink:
25. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
ahoj holky ja jsem ostuda venku tak krasne a ja jsem uplne mrtva a lezim a pochrupkavam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Tak to vypadá, jako by Zuzka byla v nějakým pěkným penzionku u lesa a né, že má za chvíli rodit :grinning:
Já teď byla venku, jenom v mikině a pohoda, i v tom mi bylo teplo. Kéž by to vydrželo, ať nám ty miminka přivítá sluníčko :dizzy_face:
25. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
Ani, Maja mi teď poslala stejnou sms od Zuzky, protože se nedostane na počítač. Tak jsi mě předběhla. :grinning:

Maja taky dobré zprávy, cituju: v pondělí ráno nástup do porodnice a pokud bude nějaká jiná poloha než hlavičkou, tak bude odpolední mimi , prej mě trápit s KP nenechá a tak teď hlavně do pondělka nezačít rodit.
25. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
holky tady jede samej cisar kruci :grinning: vy se mate :wink:
25. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
Ahojky,tak mám taky po kontrole,otevřená na 2prsty a nález prý velice pěkněj,ale na porod to zatim nevypadá,protože děloha je zatim víc než v klidu :unamused: další KO ve středu.Lumpajz se zas předved,skoro celej tejden se v břichu nehne a dneska na monitoru se moh ukopat,ale aspoň mám od Dr potvrzeno,že je vše v poho.Pan dr. se ve mě dneska pěkně pošťoural,že jsem začla krvácet ale teď už špinim jen po malý,tak to snad bude brzo v poho(ale nebolelo to,tak Hamilton to asi nebyl).
Kde máme ty rodičky?Snad už nabíraj síly po porodu.
Normálně už mě ty těhu stavy nebavěj.Nějak se teď na to rození necejtim,ale mimi už bych tu chtěla.Chjoo!
My byli taky na vycházce,je tam fakt krásně.
Mimochodem mi ta známá PA poradila,že když si budu 2hodky šudlat bradavky,tak že to mám jasný,že to chce jen trpělivost,když já je mám tak citlivý.Já chtěla únorátko,ale už se smiřuju z březňátkem :wink:
25. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
Zuzzie, já si dvě hodiny šmudlat bradavky, tak mi je asi budou muset amputovat. Mě to teď bolí jak hrom, trochu je při koupání otužuju žínkou, ať mě to kojení nebolí, ale pak mi deset minut teče mlezivo a jsem jak kojná. :frowning2:
25. únor 2010 v 15:28  • Odpověz
Tak jsem se právě objednala na zítra na pedikůru. Tak doufám že to prcek neudělá naschvál a nebude se mu chtít najednou ven :grinning:
25. únor 2010 v 15:30  • Odpověz
zuzzie neber to tak oni reknou ze to na porod nevypada a za dve hodinky je vse jinak nikdo nam nerekne kdy to prijde a muze to vypadat ze nic a za chvilku budes maminou ale pokud krvacis a pohrabal se v tobe tak to mohl by hamilton ja jsem taky vzdey po nem krvacela a po normalnim vysetreni ne tak treba se to rozjede :wink:
holky s tema bradavkama to je fakt posledni moznost au :grinning:
25. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
ja jsem dnes jak prejeta :stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu pro malou do skolky a konecne po celem dnu vylezt s postele a kouknout na to slunicko :slight_smile:
25. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
To jsou dobré zprávy.
Zuzka je snad někde na hotelu,ne?
Kdybych si 2 hoďky šmudlala bradavky,tak se jich pak týden nemůžu dotknout.
Flapi,prcek tě nechá. Musíš mít nožky pěkné. Jaké máte vlastně jména? Není to tajné?
Zuzzie,třeba to ještě bude únorátko :wink:
25. únor 2010 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz
doorka:jj, je to tajné. Nikdo je neví :grinning:
25. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
Tak to jo,Flapi. To si počkám :grinning:
25. únor 2010 v 15:44  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.