• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kuřátka březňátka 2010 II.

(Zamčená)
7. listopadu 2010 
Ahoj holky, pořád nic nevíme o Hajdusce a Rin? Co vlastně bude mít Rintin? Myslím, že nevědí, co? To jsem zvědavá, jestli bude další holčička, nebo zase chlop :grinning: A koukám, že Zuzka už je v porodce..myslela jsem že nastupuje až zítra..ale asi bude císař zítra a nastupuje se vlastně den předem, že..Hele, taky máte ten pocit, že Zuzka je děsnej nezmar a bere to všechno total " v pohodě"?? :grinning: Jako, to je samozřejmě dobře, ale mám z ní ten pocit... :grinning:

No nic, holky, držte se, ted už to může být kdokoliv z nás a je to fakt sranda...jsem zvědavá, kdy "to" přijde na mě :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
Jo tak na to jsem zvedava i ja.... Dneska bylo fakt krasne, uz by tak mohlo zustat :slight_smile:
25. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
Nesu krásný zprávy od Rin:
Ahoj tety koníkovky, jmenuji se Klárka Dvořáková, narodila jsem se dnes 12:50, vážím 2290, měřím 44cm. mamce brali placentu pod narkózou.
Tak to mají holky za sebou :grinning: .
Napsala jsem jim, že na ně všechny moc myslíme.
25. únor 2010 v 17:47  • Odpověz
zabi, taky mi to teď přišlo :grinning:
25. únor 2010 v 17:50  • Odpověz
No já na ni myslela, už jsem si říkala, že to trvá nějak moc dlouho :wink:
25. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
Jůůů, gratuluji :wink: :slight_smile:

Holky, já chci takýýýýý :sweat_smile:
25. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
I když to mám slíbeno po neděli.. snad to výjde a opravdu mi to do termínu vyvolají..
25. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Zuzule, Zuzka nastupovala dnes v 8 ráno a zítra ve stejnou dobu "akce" vypukne. Snad ji v té porodce zastihnu, měla bych :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
a k té porodce - myslím, že jsme si se Zuzkou vybraly dobře, velice příjemný personál, útulné prostory :wink: :slight_smile: .. v pondělí vyrážím na čtvrtou - poslední kontrolu..nemůžu se dočkat..
25. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
Tak uz jsem pridala Rin Klarku do tabulky - jsme 2:2 :grinning:. Gratuluji!!!! Verim, ze nebylo nic prijemnyho brat placentu pod narkozou, ale tenhle zazitek diky Klarce rychle zapomene :slight_smile:
25. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
Ani: Zuzka dá zase modré jasnou převahu :grinning:
25. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Tak Rintyn už má mrňouska taky u sebe,Hajduška už určitě taky.Snad dostaneme brzy podrobný info...
Maji,jak je?Nezkoušeli jste dneska znovu UTZ,když byl prcek příčně třeba se zas otočil zpátky.
Pajcu,ty ještě nevíš kdy budeš mít nástup?
Já jsem se dneska pro jistotu ptala,jestli je prtě pořád hlavou dolu,vypsychovaná z vás :slight_smile: naštěstí je.
25. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
Zuzzie: už jsem mohla mít odrozeno, kdyby tu doktorku nepřehlasoval doktor. :angry: Domluvili jsme se na pondělí - kontorla a v papírech mám, že když bude nález připraven, bude indukce. Podle něj to otevření čípku ještě mohlo týden počkat :rolling_eyes: Snad mi to neodsunou, říkali, že nebudou čekat po termínu - tj. 4.3., tak snad mě nemile nezaskočí.., aby jsi mě ještě nepředběhla :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
koukám,že už to chceš mít taky za sebou :wink: já bych z toho byla asi vystreslá mnohem víc,kdybych to měla naplánový.U mě to nehrozí,nějak necejtim,že by se něco dělo.Mimochodem mám zase o další kg taky navíc za tejden :angry: abych nakonec nebyla vykulená až mi vážně přinesou 4kilový dítě :slight_smile:
já jsem dneska šíleně utahaná...
25. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
Móóóóóócinky velká gratulace Rin ke Klárce :slight_smile: . Tedy to je drobísek :slight_smile: . Další princeznička do počtu :wink: !!!!!!!!!
25. únor 2010 v 19:13  •  3 děti  • Odpověz
Tedy holky já jen závidím, jak se to tu rozjíždí :angry: . Vy už budete mít všechny svoje broučky u sebe a já se ještě budu koulet s pupkem :unamused: . Teď už mám pocit, že mi exploduje, nedovedu si představit, že mi ještě poroste :confused:
25. únor 2010 v 19:16  •  3 děti  • Odpověz
A co ta hajduška ??? Stále nikomu nedala vědět co a jak ???
25. únor 2010 v 19:17  •  3 děti  • Odpověz
Jé, ahoj, jenom tady vejdu a už gratulace, tak gratuluju a pak se podívám komu. Asi Rin, že? Jdu dočíst :grinning:
25. únor 2010 v 19:22  •  3 děti  • Odpověz
gratuluju Rin :slight_smile: to je skvělé že už to má za sebou :slight_smile:

mě dneska bolí břicho a strašně mě tvrdne a už mě přijde že drobek tam nemá vůbec místo zítra jdu k doktorovi tak uvidíme jak dopadnu :slight_smile:
25. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
Holky, vy mi davate!! V noci jsem nemohla spat, tak nejak jsem premyslela, jak se to kvapem blizi.....
25. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
Lucis, Jirča nepřijede je nemocná.
25. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
Tak jsem dočetla.
Jakel, to je škoda :frowning2: Nic se nedá dělat, v tomhle stavu by byl risk někde plantat. Tak, Jirčo, ať se brzy vyležíš. Možná dojde ta moje sousedka katy, ne? :wink:

Tak rintin už to má za sebou, Klárinka je mimísek, takový drobeček, hlavně, že jsou v pořádku. Jsem slyšela poprvé, že se bere placenta pod narkozou, to asi byl nějaký problém, co?

Mě tady vůbec celkově přijde, že všechny holky, co šly rodit, byly takové free :grinning: :grinning: :grinning:
Sluni, napsala, zatím jsme vysmátý, Zuzka si libuje nad řízkem, Hajduš a Rin jen tak podotknou, že jim asi odtekla voda, tak pojedou do porodky, ale klidně si ještě vlezou tady k nám na koníka. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já mám pocit, že toho budu mít plné kecky, zajistit hlídání holkám, zkontrolovat, jestli mám všechno, správně funět :grinning: :grinning:
25. únor 2010 v 19:37  •  3 děti  • Odpověz
Rin, oooooooooooooooooobr gratulace ke Klárce. Ať je to vaše sluníčko. :slight_smile:

Ani, já jsem na tom byla podobně. Usnula jsem až kolem jedenácté, ve čtyři mě probudil manželův budíček, jak šel na hokej, a já pak čumákovala do zdi asi do půl šestý. Furt jsem musela myslet na holky, co jsou v porodnici. A před šestou už se vzbudila Kačenka, takže jsem neměla šanci spát dál. :rolling_eyes:

Dneska nestíhám dočítat. Od rána se motám kolem Kačenky. Byla dneska taková protivnější, protože se vzbudila brzy a tudíž nedospalá. Dopoledne jsme byly spolu venku, bylo nádherně. A odpoledne přijela babička, tak jsem se sem taky nedostala. Dnes bude u nás babička spát, protože ráno jedu ke kadeřnici, tak mi aspoň malou pohlídá. Já zas mizím. Tak se mějte krásně. Já mrknu na Ordinaci a jdu chrupkat.
25. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
My byly na procházce jen s Aňou, Nelka se mnou odmítá z družiny tak brzy jezdit. Byly jsme se kouknout na Opavici, teče nám skoro za barákem, tak jestli to ještě nevypadá blbě, to tání. Zatím pohoda, ještě tam je nějaká rezerva....
Jak máš daleko řeku ty, Jakel? Taky ji máš kousek, ne? I když u vás je trochu níž pod vesnicí, ne? Nebo si to špatně vybavuju?
25. únor 2010 v 19:40  •  3 děti  • Odpověz
Rin oooc gratuluju :grinning:
25. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Tak hurá další princezna, Rin gratuluji ke Klárce.
tak ještě ta Hajduška, chudinka, doufám že se tam nějak netrápí a že je vše Ok
25. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
Jinak my dneska monitor super, dělala mi paní doktorka ultra přes bříško aby ještě zkoukla tu placentu , už fakt povylezla, ale jsme stále total zavřený a říkal že pokud nebudou nějaké komplikace tak přenášet mě nechají až do 42 tt, čili jsem to počítala tak okolo 18.3. no mazec.
25. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Placenta pod narkozou se bere, kdyz je prirostla k deloze..... docela blba zkusenost, ale na to rychle zapomene :slight_smile:

Ja ted jsem nervozni z ty Hajdus!!! Kdyby alespon nekomu pisla..... Hlavne, ze vybourila to rozdavani cisel :grinning:

Holky, dneska je nejaky klid pred bouri co?
25. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
já se jdu zítra udělat krásnou :wink: nabarvit řasy a obočí a schodím kníra, aby se mně malý nelekl :grinning: mohl by myslet, že má dva taťky :grinning:
25. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
Aleni, ono se do 42 tt nemluvi vlastne o prenaseni :slight_smile: Protoze prckove se mohou narodit 2 tydny pred a po terminu az po tomhle tydnu se mluvi o prenaseni :slight_smile:
25. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.